Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto opłaci Rutkowskiego, który zajmuje się zaginioną Ewą?

Polecane posty

Gość gość

rodzina czy państwo, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzina pewnie trochę a resztę Rutkowski robi charytatywnie bo wie że rozgłos medialny mu się przyda i przy takich sprawach wszyscy będą go brali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby dlaczego państwo (czyli m.in. ja) miałoby mu płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam wywiad chyba z matką Iwony Wieczorek która mówiła że Rutkowski miał niższą stawkę od innych detektywów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego,że Ewa jest twoją rodaczką i stała jej się krzywda, przecież na biednych którzy biorą zasiłki z mopsu też m.in. ty płacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nawet Rutkowski deklaruje nagrodę ze swojego biura za jakąś informację, która pomoże sprawie, to co on robi za darmo ( i jego ludzie?) i jeszcze rozdaje nagrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest powód, żebym płaciła facetowi, którego kwalifikacje oceniane są raczej nisko? Od szukania zaginionych jest już odpowiednia służba, nazywa się POLICJA. Na nią płacę i chcę płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nisko? ty chyba żartujesz albo gófno wiesz, to właśnie Rutkowski rozwiązuje większość takich spraw a nie policja, tak samo jak było ze sprawą Madzi z Sosnowca, to jemu udało się wyciągnąć od jej matki prawdę,albo teraz też to jego ludzie znaleźli rękę w rzece a nie policja. Jego skuteczność jest o wiele wyższa niż policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łapiesz się na jego reklamę, popularność zdobył bywając więcej w mediach niż w terenie. Jest "detektywem" o którym jest najbardziej głośno a nie najlepszym. Poszerz swoją wiedzę zanim zaczniesz powtarzać slogany reklamowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rutkowski nie ma nawet licencji detektywa. Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Detektywów przy okazji sprawy Madzi wydało nawet oświadczenie, w którym odcinają się od jego zachowań - niedotrzymanie tajemnicy, rywalizacja z Policją zamiast współpracy, pchanie się do mediów z informacjami, które ze względu na dobro śledztwa powinny być tajne i robienie sobie reklamy na tragedii. http://www.licencjonowanidetektywi.pl/stanowisko-psld-dotyczace-dzialan-pana-krzysztofa-rutkowskiego Mam nadzieję, że Rutkowski zostanie odsunięty od sprawy Ewy - dla jej własnego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on licencji nie ma ,ale jego ludzie owszem. Ja też mogę otworzyć sobie klinikę nie będąc lekarzem,ważne by moi pracownicy byli. Tak czy siak biuro Rutkowskiego jest bardziej skuteczne niż policja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby dlaczego państwo (czyli m.in. ja) miałoby mu płacić? Dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HA HA HA HA HA HA HA
Aż się zadławiłam jak przeczytałam tytuł :D Płaci zawsze ten któremu najbardziej zależy żeby dali mu spokój! No i o czy wiście kto da więcej! Rozumiem że jesteś tym dzieciem bożym które wierzy w sprawiedliwość? Przytulam cię do serducha boś słodką nadzieją tej ziemi:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to, że ma biuro i swoich ludzi a o to jak działa. Co do jego skuteczności to szkoda, że nie mażna tu nic udowodnić, ani Ty nie udowodnisz, że jest skuteczny ani ja, że nie jest. Przypomnę tylko, że szukał już Iwony Wieczorek i zajmował się sprawą Krzysztofa Olewnika. Co do Ewy Tylman - gdybym była na jej miejscu to zdecydowanie nie chciałabym by wmieszał się rutkowski, wystarczy przejrzeć internet, facet z każdą informacją i hipotezą leci do mediów. Wolę policję, która wiele informacji utajnia ze względu na dobro śledztwa czyli w tym wypadku dobro zaginionej (jak w przypadku Madzi). Paplanie na prawo i lewo nie służy wyjaśnianiu tajemnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×