Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto pomoże napisać

kto pomoze napisac uzasadnienie wysłania na kurs na prawo jazdy do Urzędu pracy!

Polecane posty

Gość kto pomoże napisać

bardzo was prosze o pomoc. jakies podpowiedzi. mam jakies tam zarys, ale boję się ze to moze być za malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pomoże napisać
jeszcze raz proszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxc
Najwyraźniej kurs nie jest ci potrzebny, skoro nie potrafisz znaleźć powodów, dla którego Urząd miałby cię na niego wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAIDI zz
ale sprecyzuj ,na kurs do urzędu ? a nie z urzędu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos mi sie w takie ...
jezu ludzie, zalamuja mnie takie tematy. boze kluczowy argument to to ze latwiej bedzie ci znalezc prace nabywajac nowe umiejetnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pomoże napisać
PRECYZUJĘ: wniosek do Urzędu Pracy o wysłanie na kurs prawa jazdy kat D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pomoże napisać
no tak, to normalnie ze nabywanie nowych umiejętności, kwalifikacji przy szukaniu pracy, ale czy coś jeszcze wpisać, bo baba stwierdziła ze uzasanienie musi być "mocne" trzeba przekonać komisje do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale na kurs kat B
to raczej kasy nie dostaniesz ;/ urzedy najczesciej finansuja kursy na samochody ciezarowe itp. , po ktorych faktycznie czlowiek szybko znajdzie prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale na kurs kat B
z jakiego jestes wojewodztwa ? zaraz napisze ci dlaczego pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona przyszłego kierowcy
jestem z wrocławia. tu nie chodzi o to czy znajdę pracę z D czy nie. wniosek wypenia osoba bezrobotna i pracodawca który deklaruje przyjęcie tej osoby po przeszkoleniu tej osoby przez urząd pracy. pracodawca jest znaleziony, wniosek wypełniony przez pracodawcę, tylko decyzja pup została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona przyszłego kierowcy
a gdzie ja napisałam ze chodzi o kurs na B?? napisałam przecież ze na D czyli autobus!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz wypelnic tylko jakis papier na kursy zawodowe tam zaznaczyc co Cie interesuje w tym wypadku prawo jazdy i czekac.pierwsze slysze o jakims uzasadnieniu do tego a tez wypelnialem i radze zaznaczyc pare innych kursów gdybyś sie na to prawko nie dostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli na kat D to troche inaczej to wyglada . Musisz sie postarac ja nie wiem jak pomuc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem rudy tez
a czy wniosek pracodawcy nie wystarczy? skoro GWARANTUJE zatrudnienie po takim kursie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem rudy tez
nowe umiejętnosci, poszerzenie zakresu wykonywanych usług( co ja plotę? ) podwyższenie kwalifikacji, większa konkurencyjność na rynku pracy, GWARANCJA zatrudnienia....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem rudy tez
możliwość zatrudnienia w wyuczonym ( wymarzonym? ;) ) zawodzie...więcej nie wymyślę, bo bez kawy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona przyszłego kierowcy
jestem rudy--> dziękuję bardzo:* teraz tylko ładnie ubrać to w słowa:) kamil--> jest "wniosek o skierowanie na szkolenie indywidualne" i tam częśc wypełnia osoba bezrobotna, część przyszły pracodawca i część PUP. w miejscu osoby bezrobotnej trzeba wpisać stosowne uzasadnienie:o jakby sam brak pracy nie byl wystarczający:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem rudy tez
zadzwon na zielona linie i powiedz ze masz taki problem - moze tam cos pomoga, niech podrzuca pomysly albo powiedza jak najczesciej jest taki wniosek wypelniany. 1952 bodajze - mile panie,przynajmniej ja na takie trafialem. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×