Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natta23

Kto pracuje w Nobilon?

Polecane posty

Gość Natta23

Poznałam ostatnio chłopaka - jest fajny, przystojny, miły, no podoba mi się. Ale na ostatnim spotkaniu się dowiedziałam że sprzedaje chwilówki w takiej firmie Nobilon. Sama nie wiem co o tym myśleć - z reguły takie firmy i tacy ludzie nie mają dobrej opinii. Nic nie wiem o tej firmie ani o tym jak taka praca wygląda Pracował ktoś tam? Może mi coś powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwna jesteś autorko, chyba liczy się to czy on ma dużego a nie to gdzie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VALD
Jestem tego samego zdania co przedmówca. Co w tym złego że pracuje w chwilówkach? Przecież to nie zbrodnia, a z tego co wiem to się w takich instytucjach dobrze zarabia więc pewnie nie jest gołodupcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natta23
Chodzi o to, że nie wiem za bardzo co będą myśleć moi znajomi i rodzina jak się dowiedzą że mój facet sprzedaje chwilówki. Czy uważacie, że to coś złego taka praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie, haha. A czy jak ktoś pracuje w call center i sprzedaje telefony to też niby wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubert689
No słuchajcie nie ma się z czego śmiać. chyba każdemu praca w chwilówkach nie kojarzy się najlepiej. Moja dziewczyna pracuje właśnie we wspomnianej firmie Nobilon i też nie byłem nadto zadowolony na początku. Ale co - wypłatę ma na czas, nie narobi się a zarobi, i to nie jest wcale jakieś wciskanie kitu. Po prostu praca sprzedawcy i tyle :) Moja dziewczyna jest zadowolona z tej firmy, ja też nie mam już żadnych obaw jak zobaczyłem jak to wygląda w praktyce. Nie ma co patrzeć na innych. Chłopak Ci się podoba to się nie wygłupiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Twoich rozterek miłosnych to się nie wypowiadam kochana, musisz się zastanowić czego chcesz :) a co do samej firmy to mąż mojej siostry dostał niedawno pracę w Nobilonie. Jak ostatnio się widzieliśmy to był raczej wniebowzięty że wreszcie ma jakieś zajęcie. Podobno firma jest ok. Warunki mu pasują i nie siedzi od rana do wieczora w robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarlowa
Rozterki miłosne swoją drogą, a praca swoją :) akurat to, że w Nobilonie pracuje to dobrze o nim świadczy, bo firma jest porządna, nie byle jaka i płacą nieźle. Mój chłopak tam pracuje :) więc nie bój się - facet jest przynajmniej zaradny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe no dokładnie :) u mnie w rodzinie dwie osoby pracują w Nobilonie i obie sobie chwalą :) także według mnie nie ma się czego obawiać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draaven
Ja gorąco polecam rozpoczęcie pracy tam. Pracuję od 3 miesięcy i jestem bardziej niż zadowolony. Świetny system premiowy i oferują możliwość rowoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera 789
Właśnie słyszałam że można tam nieźle zarobić, tylko trzeba się trochę przyłożyć. Podobno praca nie jest ciężka, więc nad czym się dziewczyno zastanawiasz. Bierz tego chłopaka. Pieniądze przyniesie, do lodówki się dołoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hah no ja tez tak uwazam, poza tym nie od dzis wiadomo, ze w branzy finansowej jest spora kasa do zarobienia :) trzeba tylko umiec sie odnalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorokis
ja pracowałam - bardzo fajna praca to była, dużo się uczyłam no i dużo pracowałam ale pieniądze zawsze na czas były...wiec w sumie pracodawca dla zainteresowanych do polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoro
Płacą na czas i tyle ile się należy człowiekowi. Nie kantują na wypłacie. Ja nie narzekam, bo praca nie jest ciężka. Wystarczy chcieć jak mawia klasyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowy
Dobrze płacą w Nobilonie. Ładne premie, a jak się postarasz to nawet firmowy samochód dają :) Fajna fucha, narazie nie rozważam odejścia gdzieś indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarza
ja wlaśnie złożyłam tam swoje CV i czekam aż się odezwą! mam nadzieję ze mnie przyjmą bo słyszałam, że fajne mają warunki zatrudnienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestdobrze
Dobrze słyszałaś mają atrakcyjny system premiowy i fajną atmosferę. Nie musisz sie bać o wypłate bo zawsze na czas. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettergood
Jezu, serio?:) Ja pracuje w Nobilonie:) Czy to jakos ludzi kwalifikuje od razu? Nie rozumiem. A praca fajna, ludzie sa swietni i nie zarabiaja wcale zle...wiec jak Ci na tym zlaezy to sie z nim umow drugi raz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca nie jest ciężka a jest dobrze płatna. Ogólnie to warto spróbować. Pisze że spróbowac bo tego typu praca nie jest dla każdego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładna2
Mój chłopak tam pracuje. Z tego co mówi całkiem w porządku ludzie tam pracują. Praca nie jest ciężka a całkiem dobrze płatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiu 76
ja nie narzekam na warunki i na pieniądze. Mam już swoją bazę klientów, wiem jak i gdzie ich szukać, ale pracuję już trochę czasu no i jestem osobą, która się umie zakręcić. Dla mnie nobilon spoko. Dobre na start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńksa
Praca jest w porządku. Jeśli sie nigdy wcześniej nie pracowało w finansach jak ja to na początku może być ciężko ale jak sie ogarnie juz temat i wdroży to jest coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktor23
Mam dwójkę znajomych którzy pracują w Nobilonie. Jeden wciągnął w ten interes drugiego. Nie narzekają na warunki. Prowizje wyciągają spore, ale nie chwalą się ,a ja nie dopytuje ile, chociaż nie ukrywam że ciekaw jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miastowy
Ja pracuje w woj. Pomorskim i jestem zadowolony. Trzeba się wgrać w ich system pracy i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WojtekU
Nie ma co oceniać ludzi z względu na pracę przecież. Każdy szuka tego na co może sobie pozwolić - nie wszyscy muszą być prawnikami i lekarzami. Ja też pracuję w tej firmie i jestem z tego zadowolony - podoba mi się praca i lubię ludzi z którymi pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszczakowa
Byłam na rozmowie, pracę dostałam i wystartowałam kilka tygodni temu. Jest fajnie, wiedziałam czego się spodziewać i mi się podoba tryb pracy. Warto żeby każdy wiedział czego szuka i czego oczekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat mojego ex tam pracował. Podobno ok. Kasiorka na koncie zawsze na czas. Tyle ile wypracujesz taką masz pensję. Podstawa ok ale za to prowizje są dość wysokie i się na nich można wybić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo2
Jeśli masz okazje to staraj sie tam dostac nie pożałujesz. Lepszej pracy nie znajdziesz chyba ze masz znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evsonka
Mąż pracuje i zawsze wraca zadowolony do domu. Wiem, że dużo pracuje, ale lubi to i nie narzeka. Na pewno trzeba lubić swoją pracę i wtedy wszystko wydaje się miłe i przyjemne. Ja ze strony męża polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×