Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto z was ma zamiar wyjechać za granice na

Polecane posty

Gość gość

stałe lub na kilka lat. Ten post międzinnymi będzie w programie Tomasz Lis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie wybieram z moją dziewczyną po wakacjach bo tu nie ma życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wyjeżdzam to już jest postanowione. Moja żona dzieci ja i nasi rodzice. Pieniądzie juz odłożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kilka lat pozamykaja granice o czym ty piszesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z rodziną tez za kilka miesięcy wyjezdzamy. I teraz do tych co sie boja wyjechać, nie słuchajcie ludzi co mówią lub piszą. Ze tam bedzie gorzej ze tam to tragedia itd. Bo piszą to albo emeryci ktorzy wiedza ze jak wyjedziecie to im odetną 600zł emerytury albo ci co nie maja pieniedzy zeby wyjechać. My juz dawno planowalismy wyjechac do USA ale teraz to juz na 100 procent, po obejrzeniu tego filmu „Tam, gdzie da się żyć”. Dokument o Polakach żyjących na Wyspach. Ten dokument nigdy nie pusci Polska telewizja a czemu to już sobie sami odpowiedzcie. Pomyslcie tez o waszych dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:35 dobrze napisał. Za kilka lat pozamykaja granice, żeby tania siła robocza nie s**********a. 21 wiek w Polsce ha chyba 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polskim sejmie już od dawna poruszany jest temat za ile lat w Polsce nie będzie Polaków. Ja mysle że za 20 lat to nie będzie Polski. Takze s***********e z tej wyspy nie patrzcie na nikogo i niech po was splywa to jak wam mowia ze jestescie egoistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za miesiąc stąd wyjeżdzam. To nie kraj to chlew . Panują tu straszne warunki. A te swinie potrafią powiedziec jeszcze dlaczego w Polsce nie rodzą sie dzieci. Hańba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za pół roku. Ponieważ jestem młody a wierzyłem przez 10 lata ze sie cos zmieni, i nic. Nie bede czekał kolejnych 10 bo wiem ze nic z tego. Niechce na starosc wyjechac tylko teraz kiedy jestem sprawny fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy "wyjechany" Polak to strata 13200 złoty rocznie dla ZUS. Bardzo dobrze, niech wreszcie zbankrutuje ta syfiasta mafijna instytucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:38 pięknie to napisałes. Gdzie mozna znaleźc ten film ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:05 ja go oglądałem 7 miesięcy temu. Cięzko bylo znaleźc. Sprubój na you.. Moze nie usuneli albo na zagranicznych stronach. Ale wątpie. Bo usuwają po to zeby zmniejszyc emigracje Polaków. Ale i tak slabo im to wychodzi z czego sie ciesze. Pozdrawiam emigrantow ( szczęsciarzy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieje sie z Polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ołowiem wam moja historie...do polski przyjechałam jakieś 15 lat temu ..piękny kraj , uczylam się później pracowała. Wyszlam za maz ,urodziłam trojaczki . ogółem żyło się dobrze , ale z roku na rok coraz gorzej ,niestety . Pracowała w biurach,później otworzyła hurtownie a maz zajmował się transportem .Kupilismy dom . Po 5 latach podatki nas dosłownie zezarli ! Maz zatrudniał kierowców(okradali jak mogli) non stop wypadki busami a ubezpieczał nie wykrecala się jak mogła i TD.... Ogółem rok temu pozamykalismy wszystko,sprzedalismy co mogliśmy i jesteśmy w de . język powoli ogarniam, dzieci juz "szprechaja" prace mamy dzięki znajomości języków obcych ,mieszkanie 5 pokoi ze spółdzielni . jest dobrze . nie żałuje . ten wyjazd to była bardzo dobra decyzja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
System jest do zaorania, dlatego głosuje na Korwina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje, ze do konca roku bedziemy juz poza granicami polski (kraj do rozwazenia, zalezy gdzie bedzie praca), a na pewno w przyszlym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głostjmy na Dude lub na Korwina. Zmniejszy sie liczba samobójstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich, którzy niby wyjeżdżają - macie załatwiona pracę, mirszkanie, rodzina, znajomi będą wam pomagać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też planuję wyjazd w ciągu kilku lat, kiedy odłożę trochę i znajdę pracę za granicą. Moja siostra z rodziną już wyjechała. Tak naprawdę nie znam osoby, która by przynajmniej nie rozważała emigracji. Nawet osoby starsze, po 50-tce chcą wyjechać, a jeśli nie to tylko dlatego, że uważają, że dla nich już za późno a nie dlatego, że im tu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekajmy stąd niech sobie rządzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do Kanady niedlugo i rodzina tez. POLACY niewiem co was tu trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na yt jest ten film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyjeżdżam do Republiki Roleski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuje wyjechać do Namibii, właśnie zaczął się boom gospodarczy dzięki ogromnym chińskim inwestycjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym roku pewnie milion wyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyszłym roku wyjeżdżam na stałe, zaraz jak obronię dysertację. Mam dość życia w dwóch krajach, ja tutaj a narzeczony w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haze i to jest tylko twój powód wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jade ale do Kanady tam życie jest duzo lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×