Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Którego faceta wybrać.

Polecane posty

Gość gość

Typ 1. Brunet, średniego wzrostu, szczupły, dość ładny. Charakter - na codzień spokojny i opanowany, ale potrafi "dać czadu", bywa odważny i przebojowy, umie bronić swojego zdania i pokazywać rywalom, kto tu rządzi. Mieszanka cichej wody i agresywnego skur/wiela. Optymista, opowiada fajne kawały i śmieje sie z innych. Z innymi dziewczynami gada na luzie, ale w stosunku do mnie wymięka, bardzo wstydzi sie i nawet czuje do mnie respekt. Od pierwszego wejrzenia miedzy nami cos zaiskrzyło i łączy nas zdecydowanie więcej. Typ 2. Tez brunet, trochę wyższy, ładniejszy. Charakter - absolutna cicha woda. Dość naiwny i łatwowierny, mozna wmówić mu wszystko albo zabawić sie jego kosztem wmawiając mu, ze jest inaczej(ale oczywiście nie zamierzam tego robic). Trochę jak dziecko, bije od niego spokój, ale nie jest pedałem. Na tle innych typowa szara myszka, niczym sie nie wyróżnia, niewidzialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mogę opisac Ciebie? idiotka ,wybiera się osobę wg własnego czucia a nie opinii cip z cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem raczej za tym pierwszym, bo to fajny gość, ale drugi jest ładniejszy. Zwyczajnie sie pytam. Nie wiem, o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup se lepiej wibrator :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja was nie rozumiem. Nie mozna sie zwyczajnie zapytać, bo od razu jest głupie gadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to se pytaj pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby oni wiedzieli ze sie pytasz od razu by cie olali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biwak na plaży
Wybierz mnie, poczytam ci książke i przytule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×