Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Który z tych zawodów to dobra ciekawa praca i dobre zarobki ? co polecacie odra

Polecane posty

Gość gość

1 Specjalista ds kadr i płac 2. Technik farmaceuta 3. Księgowa 4. Pielęgniarka 5. Kosmetyczka 6. Laborantka w laboratorium 7. Florystka Co polecacie a co odradzacie ? Dziekuje za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre zarobki to ksiegowa i kosmetyczka. Ciekawe to kosmetyczka i florystka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej chwili nie ma juz studium by być technikiem farmacji. Laborantka. Ja jestem i zarabiam sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laborantki nie zarabiają dużo, więc nie kłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mgr farmaceuta jesli apteka jest twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pielęgniarka- wszędzie znajdzie pracę. Tylko głowę trzeba mieć na karku bo są to bardzo trudne studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masażystka- naprawdę dobre pieniądze jak otworzysz własną działalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma lepszego zawodu od nauczycielki , nic nie robisz , bierzesz kase i masz dużo wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest lista zawodów dla matołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pielęgniarka praca ciężka, zarobki dobre, studia banalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księgowość dla matołów? wypraszam sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tych co wymieniasz, to chyba księgowość, ale jak ktoś jest dobry w cyferki, to ja bym szła w doradcę podatkowego... najpierw studia, ale teraz naprawdę jest duży wybór takich co przygotują Cię pod egzamin, ostatnio widziałam na WSB kierunek finanse ze specjalnością doradztwo podatkowe właśnie, przemyś, po tym będzie naprawdę niezła kasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egos
A zapisywałas się jakoś niedawno do WSB? Słyszałam, że mają teraz jakąś promocję i jestem ciekawa, czy obowiązuje, jeśli zarejestruję się on-line w wyznaczonym terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egos, obecnie promocja przedstawia się następująco: zapisując się na studia I stopnia do 15 lipca można oszczędzić aż 1000 zł na studiach - 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Promocja obowiązuje zarówno przy zapisie online jak i w oddziale stacjonarnym. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otczynny
Witam, czy na WSB tworzone są listy rezerwowe studentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze raz! Otczynny listy rezerwowe nie są tworzone. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaa034
Moim zdaniem wszystkie kierunki informatyczne sa na rozwojowe. Praca o takim kierunku jest do zdobycia. Dlatego wybieram sie na wsb .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katułka
Rekrutacja na WSB jeszcze trwa? Można się zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania213321321
Więc wg mnie: 1. może dać pracę jeśli masz znajomości, bez tego cięzko, zarobki mogą być jako takie ale bez kokosów, jednym słowem srednio sie oplaca 2. srednio sie orientuje w temacie, ale wydaje mi sie ze chyba warto, choc oczywiscie nie zalozysz wlasnej apteki i "kokosow" nie zarobisz 3. z tego co wiem praca ciezka i niewdzieczna, czesto zostaje sie po godzinach,, a na poczatku zarobki niskie, dopiero po latach moze sie oplacic 4. moim zdaniem warto, szczegolnie jesli myslisz o wyjezdzie za granice, minusem jest to ze praca jest ciezka 5. nie oplaca sie, teraz kosmetyczek jest multum, moja kolezanka siedzi w pracy po godzinach, a zarabia ledwo powyzej sredniej 6 i 7 nie orientuje sie, ale bardziej oplacalna wbrew pozorom moze byc florystyka bo mozesz zalozyc wlasny biznes, a na to zawsze jest popyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych co wymieniłaś największą szansę na prace i w miare dobre zarobki da pielegniarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie w Polsce. Brakuje pielęgniarek, narzekają na niskie zarobki. Ostatnio zmarła nasza babcia w szpitalu na internie. Skarżyły się pielęgniarki, że są braki kadrowe, bo byle jakie pieniądze za tak ciężką pracę. Sama widziałam, co chwilę ktoś się zrzygał albo zesrał, a one go myły, robiły, co mogły. Sanitariuszy szpitalnych też brakowało. Teraz znowu mamy kontakt z chirurgią, w tym szpitalu, bo wujek tam leży i ta sama śpiewka. Dziewczyny uczą się języków i wieją od tego polskiego syfu za marne grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz 50 tys (chirurg naczyniowy) , pielęgniarka 2 tys, takie są fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy ci naczyniowcy wybitni, że pożal się Boże. W Polsce jak masz kłopoty z niedokrwieniem, albo stopę cukrzycową to zaraz nogę utną i po sprawie. Nie jego noga, więc ma to w tyłku. Amputacje i masowa produkcja kalek, takie osiągnięcia zawodowe naczyniowców i jeszcze im za to płacą. Są nieliczne wyjątki, ale kto ma dostęp? Chyba jakiś poseł czy minister leczy się w porządnej klinice, a na prowincji każdy lekarz to cham i gbur. Powinni w fartuchach bez kieszeni przyjmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje, w większości lekarze teraz to konowaly. Ale i tak maja kosmiczne zarobki. I właśnie czytalam kiedyś taki artykuł, ze szpital bankrutuje i chcieli trochę obniżyć pensje chirurgowi naczyniowemu, ale on się nie zgodził... I podali jego zarobki, no to około 50 tys miesięcznie brał... Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle służba zdrowia na NFZ to porażka. Z drugiej strony, co z tego, że ktoś sobie otworzy biznes z usługami medycznymi, masażysta przykładowo, a mało kogo stać na korzystanie z oferty prywatnych gabinetów rehabilitacji i masażu. Przecież co chwilę żebrzą, że jakiegoś celebrytę pokręciło i biedaczek nie ma na rehabilitację. A co zwykły, średnio zamożny człowiek ma zrobić? Zapisać się do kolejki i prędzej umrze, niż się doczeka ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goert
Właśnie jeśli o WSB chodzi, słyszałam ostatnio, że mają nawet jeszcze jakąś promocję. Czy jest aktualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie chcą mieć studentów, żeby wykładowcy mieli pracę i w sumie trudno przewidzieć, czy za kilka lat będzie praca i za ile dla absolwentów. Niektórzy myślą, że po studiach kariera zawodowa stoi przed tobą otworem. Skończysz, to się dowiesz którym ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczek
A czy rekrutacja na WSB jeszcze trwa? Ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×