Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ktoś kto nie kocha zwierząt, jest myśliwym, nie może też kochać ludzi

Polecane posty

Gość gość

musi być egoistą nastawionym na swoje ja , ja chcę itp. i jedynie dbać będzie o swoją rodzinę, a zwierzęta ISTOTY zywe traktuje jak za czasów średniowiecza czyli jak przedmioty! mamy XXI wiek, pamiętajcie o krzywdzie zwierząt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największą krzywdę zwierzętom zrobili weterynarze oszuści. To przez nich zwierzęta konają w cierpieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie doznają więcej krzywd a ty mi tu o zwięrzetach... nie tak dawno, kilkanascie lat temu w Rwandzie setki kobiet i dzieci było mordowanych i gwałconych, tysiace ludzi ucieklo z tego kraju do Konga, zyli w dżungli, to nie są krzywdy? takich sytuacji jest pelno, pewnie sama nie wiesz co sie dzieje na swiecie tylko widzisz tych strasznych Chinczyków, ktorzy jedza psy, lubią to jedzą, gowno cie to powinno interesowac, bo to oni wkrotce bedą rzadzic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w d***e głupich ludzi,ja im się nie każe mnożyć ani zabijać.A myśliwy już nie poluje:-PMyśliwi są potrzebni,żeby ograniczyć populację różnego plugastwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:22 ale są lekarze oszuści i uczciwi, nie wrzucaj wszystkich do jedna wora, pewnie wypalony zawodowo facet po 40 czy babka, to są oszuści i chcą się dorobić kosztem zwierząt, w swoich wypasionych gabinetach, ale ja np. chodzę do bardzo taniego weta, warunki są skromne, ale pracują tam bardzo młode i miłe dziewczyny, tuż po studiach, ale już doświadczone, podchodzą do zwierząt z ogromnym sercem, same mają swoje psy, najczęściej kundelki ze schroniska! a troszczą się nawet o chomika! raz jedna pani przyszła , przyniosła i powiedziałą " mogę zostawić? bo mam w domu remont? " i pozwolili jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KARMA WRÓCIŁA ! prezydent zabijał zwierzęta i nie zostanie prezydentem na drugą kadencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy jestescie p*****lnieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×