Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Justynaaaa75

Kuchnia na wymiar...kto ma?

Polecane posty

Chciałam zorientować sie w cenie mebli na wymiar, głównie kuchennych...kuchnia jest mała ma tylko 10 m kwadratowych... chcuiałąbym zabudować lodówko-zamrażarkę, indukcyjną płytę z piekarnikiem, zlew i mikrofalę...kto zna sie na cenach...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam ze nikogo temat nie zainteresuje, bo przecież nie mozna nikogo krytykować, wyzywac, podszywac sie to zadna frajda komus doradzić od tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucerna38
Cena kuchni będzie zalezała od materiału, który wybierzesz. Drewno na pewno będzie droższe od płyt mdf. Jeśli chcesz wypasione wyposażenie szuflad i szafek ( carga, kosze, wkłady na talerze i sztućce, elektryczne otwieranie szafek) zapłacisz dodatkowo. Ceny agd możesz sprawdzić na ceneo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma średniej ceny, może kosztować 3 tys i 50 tyś. wszystko zależy od materiałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobają mi sie takie świecące połyskujace materiały, to raczej nie jest drewno, a co ma byc w noiej zabudowane to juz napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżozefina
nam wyszło ok 30 tyś ok 4lata temu, meble drewniane, sprzęty w zabudowie, nasza kuchnia nie duża, bratowa robiła dwa lata temu, meble drewniane, bardzo nowoczesne systemy, ogólnie bardzo fajna kuchnia ale 50tyś ze sprzętami, a woj mazowieckie, jeżeli to ma jakieś znaczenie,niestety kuchnia i łazienka zawsze najdrożej wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzet to druga sprawa...to wiem co ile kosztuje tak szacuję ze: lodówko-zamrażarka około 1500zł mikrofala 400 zł płyta 1500zł piekarnik 1300zł zlew 100zł wychodzi 4800 za sprzęt, a chodzi mi o cene tych mebli i wykonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzozefina, nie zebym była wścibska ale nie wierze w to no chyba ze macie złote uchwyty, albo nie wiem co tam masz w tej kuchni chyba mega drogie sprzęty, no ale niech ten sprzęd wyniósł by cię góra 20 tys a meble reszte to chyba kpisz, taka drożyzna? Ja też mam pieniądze i nie oszczedzam na takich rzeczach, ale bój sie boga, to cena z kosmosu, którą podałaś, nawet gdyby było mnie stać, tyle bym za kuchnię nie dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżozefina
a te błyszczące ma moja szwagierka i fakt bardzo ładnie wyglądają ale wszystko na nich widać, każde odbicie dłoni, jak masz dzieci lub planujesz to się zastanów poważnie, bo to trzeba ciągle sprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooorany babo
idz do sklepu meblowego i będziesz wiedziała wszędzie ceny są różne u mnie np może kosztować 5 tyś a u ciebie 3 tyś takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sie tylko zorientować, a różnica kilku tys to zadna różnica przy wydatku budowy i ukończenia domu..wierz mi.... a co do sprzatania, to uwielbiam to i nigdy nie sugeruje sie tym zeby kupić coś na czym nie widac brudu... wrecz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżozefina
Wiesz to są ceny normalne za projekt, wykonanie mebli pod wymiar,sprzęty-takie zwyczaje, nic szczególnego, piekarnik elektryczny, lodówko-zamrażarka, zmywarka(ta akurat chyba najdroższa była) wcale to nie są wygórowane ceny, niestety tyle to kosztowało, z oświetleniem nad meblami, ale tak jak pisałam, to wawie, więc może trochę drożej. a i żeby nie było, absolutnie nie chodzi mi o to, żeby się pochwalić, pytałaś więc napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzozefina, pewnie tak, myśle ze to dlatego ze to Mazowieckie, ja jestem z podkarpacia i tu u nas jak ktoś w ogóle buduje dom to juz jest KIMŚ...jest bardziej szara rzeczywistosc a w wawie na pewno ceny są dużo dużo wyższe ale to też przez to ze zarobki są wyzsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zapłaciliśmy około 25tyś. Jednak kuchnia jest dwa razy większa. Jeśli chodzi o sprzęt to była zmywarka, okap, kuchenka, BEZ lodówki, gdyż mamy dobrą. Jednak meble są z prawdziwego drewna, nie żadna sklejka. Wszystko na wymiar, wszystko idealnie pasuje, nic nie odstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 tyś to nie tak znowu dużo. Moja znajoma dała za kuchnie około 85 tyś. Blaty marmurowe, sprzęty najwyżej jakości, podświetlana wyspa. Wygląda to rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ważne czy masz pieniądze czy nie. Niektórzy nie mają i zbieraja kilka lat na wymarzoną kuchnie. Ważne jest to co się komu podoba. Przecież można znaleźć mała firmę, która zrobi Ci coś o kilka tysięcy taniej. a 10 tyś bez sprzętów na taką mała kuchnie jest według mnie wystarczająco :) Oczywiście można dać więcej, ale można i dać mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam wygórowanych marzeń co do kuchni, dlatego bardziej przyłożę sie do aranzacji sypialni, a kuchnia ma być funkcjonalna, podobają mis ie jasne i błyszczące materiały... a nie jakieś drewniane, choć pewnie są lepsza jakoscowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczny
kuchnia tzn mebelki 8 kPLN i drugie tyle sprzęty w 2009 też 10 metrów moim zdaniem nie ma potrzeby zabudowy lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kuchnie otwartą na salon, chce zabudowac lodówkę, bo bedzie brzudko wyglądac gdy gosc przyjdzie do salonu i zobaczy przed soba lodówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczny
sprzęty z internetu oczywiście ok 30 procent taniej :D zostaje dobra lodówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczny
zupełnie otwarta kuchnia czy otwór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj orange.
Zlew 100 zł? raczej się pomyliłaś. Dodaj też baterię i okap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×