Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kontrakt z diabłem

Kupie waszą dusze, poważna oferta

Polecane posty

Gość kontrakt z diabłem

ile za nią chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mi poki przyjdzie czas zaplaty oddania duszy bym mogl dużo pięknych dziewczyn wyróchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parę milionów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrakt z diabłem
jak to co oferuje, wszystko!!!! Mówcie co chcecie w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzisiaj za coś podpisałabym pakt nawet z diabłem. :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ok idę spać, bo diabła chyba nie ma...:D Więc dobranoc. :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci oddam dusze za posade;) chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klalkulator ci sie zjepał czy jak? trzeba było kupic taki na baterie słoneczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge ci taki tanio opiertolic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrakt z diabłem
piszcie co chcecie za waszą dusze, moge dać wam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce cie w******* w doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kim ty w ogóle jestes? pośrednikiem, prawnikiem, listonoszem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro ceny nie ma w kontrakcie tzn, że sie ja negocjuje. chyba wole udac sie do producenta niz dac sie obedrzeć pośrednikom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak: panie rogaty. chodzi jakis pajac z kontraktami oferuje w pana imieniu cokolwiek za dusze ale kłamie bo nie reaguje na propozycje. to psuje pański wizerunek biznesmena i człowieka wpływowego oraz zainteresowanego losem swoich kontrachentów. nie wiem. oferował dosłownie wszystko. bez obrazy ale robienie interesów nie polega na oszukiwaniu. to sie źle wpłynie na przyszłeśc pana firmy/ lubie konkretne osoby umiejące liczyć. a jak ktoś chce dać wszystko za moja dusze to najwidzoczniej tego nie potrafi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym bardziej, że najwidoczniej jest pan osobą bezduszną (czemu jak mniemam zawdzięcza pan sukces). do czego panu moja dusza i to za wszystko? jak będę miał wszystko to i swoja dusze to logiczne. przynajmniej dla mnie. mam nadzieje, ze ten człowiek nie działał jednak w pana imieniu bo szczerze powiem, ze jeżeli jednak tak to nici z interesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatkowo w jakiej ilości mozna miec wszystko żeby chodzic z plikiem kontraktów? doradziłbym zwolnic o ile zatrudniony ewentualnie oddac mu dusze bo bez niej robi popeline jak ciotka ze wsi na weselu w hiilotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie mówi: kupie waszą duszę trzy razy drozej niż konkurencja albo będe ja trzymał w ekologicznym opakowaniu produkowanym przez dobrze opłacane usmiechnięte i radosne po długim morskim rejsie pzez ocean spokojny jaki im na własny koszt zorganizowałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*kobiety z wietnamu, które bały sie wsiąśc na pokład helikoptera, którym chcielismy ja ewakuowac do ameryki kiedy komuniści zajmowali sajgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wrócilismy i z wdzięczności tera szyja torebki na dusze zgodnie z normami ekologicznymi w dodatku tylko piec tysiecy na sekunde. wspieramy zatrudnienie i walczymy z automatyzacją przemysłu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrakt z diabłem
wy dajecie dusze a ja coś co chcecie w zamian, wasz wybór, kontrakt do podpisu waszą krwią aby nie było potem że podpis ktoś podrobił, serdecznie zapraszam, ps. Dla odważnych, bonus( niespodzianka ) za podpis kontraktu przed końcem 2015 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrakt z diabłem
gość wczoraj parę milionów > Biorę pod uwage tylko konkretne i precyzyjne oferty, "parę" nie zalicza się do precyzyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krótko mmówiąc pana przedstawiciel handlowy jest niekompetentny a jedna (troche z litosci) postanowiłem zainteresowac sie ofertą. do rzeczy: co za te dusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kontrakt z diabłem" spoko ale ty to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowas Maryjo pogon tego czarta w pieruny. Amen dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to w lombard, dzierżawe? to nie stara koszula tylko dusza. chyba nie sądzisz, ze ktoś ci ją odda bez zbezpieczenia jej losu? w końcu po co komu cokolwiek bez duszy? widziałes kiedyś człowieka bez duszy? wyglądał jakby czegos potrzebował?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne rozwiązanie jakie widze to odpłatne wynajecie w konkretnych godzinach i pokrycie kosztów zuzycia. to podstawa. jak równiez podpis najmującego o swiadomosci konsekwencji naruszenia warunków kontraktu zebym później nie musiał sie sie z psychiatrami barować żeby pogadać o mojej duszy. ważne jest równiez ustalenie do czego dusza będzie uzywana i w jakim charakterze (kwestie podatkowe) potem możemy rozmawiac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×