Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominiiiiika

kupiłam sobie dziś szpilki 13 cm :)

Polecane posty

Gość dominiiiiika

a mam 175 cm :) jak to dobrze mieć faceta, który ma 195. jak to dobrze mieć takie nogi :) zazdroście maszkarony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiiiiika
obcasy wylądowały już w moim odbycie , zazdrościcie co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby czego????
mam 165 cm i chodze w szpilkach różnych, 10-co, 12-to, jedne mam nawet 14 cm :P a facet? 2,05 :D teraz możesz pozazdrościć glupia maszkaro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalI...
Ja zazdroszcze ;( bo mam 179 i nie moge sobie pozwolic na szpilki :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby czego????
MałaBlondynka - ja potrafie :) jak mówią, mam to we krwi:) tylko ciekawe jak długo? pewnie kregosłup siadzie, ale nie przesadzam, mimo, żem taka mała to z moim facetem czasem na płaskich chodze i jest git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
188. no to nieźle musisz w nich wyglądać jak wyrośnięty babochłop :) nie mam czego ci zazdrościć niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiiiiika
facet 2,05? to mutant już jakiś jest. błagam cie dziecinko... :/ a w szpilkach chodzę bardzo często, więc nie uświadczysz mojego upadku ;D po prostu musiałam sobie dziś poprawić humor ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiiiiika
babochlop? hahahaha nie przy takiej figurze. gdybym była 20 kg cięższa to może... ale wtedy chyba bym się powiesiła ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wątpię, że wiele kobiet potrafi, ale pytanie czy autorka potrafi skoro już się chwali ;) Ja osobiście w takich szpilkach czuję się praktycznie na równi jak w adidasach i wiele dziewczyn mi tego zazdrościło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krups
dominiiiiika to nie jest żadna sztuka wydać pieniądze i kupić buty na obcasach , trzeba się jeszcze nauczyć poruszać na takich obcasach a co z tą sztuką poruszania się w obcasach , gdzie kuperek kobiecy jest jak w tańcu :) wiele kobiet nie potrafi się poruszać na wyższych obcasach, łażą jak na szczudłach i zero kobiecości, to widać że kobieta się męczy na obcasach , nie umiesz się poruszać , więc nie próbuj na siłę , szkoda wady postawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj widzialem w galeriii
taką wysoką blondynkę - szczupła strasznie wysoka pewnie pod 180 i do tego miała szpilki - takie lajtowe - coś koło 8 - może 10.... prawdę mówiąc wyglądała jak zawodowa modelka - i wzbudzała powszechne zainteresowanie facetów - także moje :P karakany mogą pozazdrościć.. a autorka niech sprawdzi co znaczy słowo maszkara w słowniku :) bez złośliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiiiiika
potrafi, potrafi. ja się tu nie chwalę szpilkami jako szpilkami, ale tym, że poprawiłam sobie huumor kupnem butów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokoj :p w szpilkach kazde nogi wygladaja o wiele lepiej niz w papuciach :P Ja mam 172 cm, facet 187, jak jest okazja to zakladam szpilki, ogolnie lubie je kupowac, ale nie nosze codziennie bo do pracy czy na uczelnie wole miec plaskie, wygodne buty (ogolnie duzo chodze :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj, poczekaj pare lat, nawet się nie spostrzeżesz jak te 20 kg przybędzie tu i tam... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jestem wyzsza
ja wczoraj kupilam biale szpile, 11 cm:P a mam 179..gorzej ze moj facet ma 186 ,no w butach 187,88 no nic, musi sie przyzwyczaic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiiiiika
z tymi maszkarami to przesadziłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj widzialem w galeriii
jeśli szpilki z Kazaar'a to nielicho :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiiiiika
nie przybędzie kotku. dziedziczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiiiiika
kupiłam sobie gino rossi. skórzane, pieknie pachną. mmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra no to zakupu nowych butów mogę pozazdrościć bo sama od miesiąca szukam i NIIIIIIIIIIIIIC, nic totalnie nic mi w oko nie wpadło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krups
ale faktycznie od wielu lat niczego i lepszego nie wymyślono dla kobiet i to kobiety - kobietom zgotowały ten los, kobieta na obcasach wygląda przepięknie jak na białym koniu naga o świcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj widzialem w galeriii
tam są aż takie wysokie?????? ;) szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiiiiika
o ile potrafi w nich chodzić, bo jeśłi nie, to niech tylko ich używa w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertt
chetnie wsadze je sobie w o***t a pozniej je zalozysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1988
Atrakcyjne zgrabne dziewczyny chcą być modne i eleganckie, nie chcą - wygoda, nie wygoda - chodzić w butach za szerokich, w których można szybko sobie rozbić stopę i nie tyle są wygodne co często obcierają palce.U nas troska o wygodę poszła w niewłaściwym kierunku.W efekcie twierdzenia, że nie możemy na siłę wciskać nóg w zagraniczne szpilki, nawet piękne dziewczyny zamiast wydawać pieniądze na piękne buty, kupują często bardzo brzydkie, szerokie koszmarne buty na niskim obcasie, w których zdeformowane nogi nigdy nie będą wyglądać elegancko.Dziewczyny nie kupując w firmowych sklepach markowych eleganckich ściśle obciskających butów mają rozbite, niezgrabne i szerokie stopy, które jest im trudno wcisnąć do modnych i eleganckich pantofelków, nie nosząc takich szpilek bardzo formujących stopę, często później mają stopę tak rozbitą i zdeformowaną, że nie wcisną już do żadnych eleganckich butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×