Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ostry Gracz

Kupiłem w promocji kawę Jacobs Velvet - to był błąd

Polecane posty

Kawa rozpuszczalna jak w temacie była w promocji, więc się skusiłem. Właśnie sobie zrobiłem. Pachnie i smakuje jak palona opona od samochodu. Nie dałem rady jej pić, więc dolałem mleka. Teraz mam posmak kocich sików w ustach. Omijajcie ten syf z daleka. Lepiej Kupić Wosebę Expresso, albo Arabicę. Smak i jakość bez porównania. Te amerykańskie koncerny nas tróją gównem. Jacobs, to nie ekstrakt z kawy, tylko z opony. :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hodowca wielbłądów
promocje w supermarketach zwykle dotyczą towaru niepełnowartosciowego lub na granicy przydatnosci do spozycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra graczka
ja kupilam nescafe velvet czy cos podobnego i oddalam babci bo nie moglam zniesc tego smaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sluchaj kretynek
najlepsza jest woseba mocca fix polecam, spróbujcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocca też ma tandetny smak. To dziwne, że Woseba robi tak różne kawy. Najlepsze są ziarniste Woseba Expresso i Arabica. Mają w torbach otworki, więc możecie powąchać ich zniewalający aromat. Cena do jakości jest naprawdę dobra. Woseba ziarnista jest lepsza od Lavazzy. Do tego dobrze pobudza. Jacobs i Nescafe to gówna koncernów globalistycznych, trujących ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki widzisz problem?
Nie cierpię kawy rozpuszczalnej,śmierdzi bulionem.Zawsze pije kawę mieloną i na pewno nie Jacobs.Wszystko co reklamują w telewizji jest do dupy.Mojej kawki nie trzeba reklamować, jest smaczna, a jaki ma aromat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ji98j98
"kawa" rozpuszczalna nie ma nic wspolnego z kawa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez wiadomo ,ze jacobs nie moze nawet udawac kawy. na samo wspomnienie ktoregokolwiek z produktu jacobsa ciagnie mnie na wymioty. ble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zawsze piję świeżo zmieloną kawę z ekspresu ciśnieniowego. Jest jak narkotyk. Ale w pracy, czasem muszę szybko wypić rozpuszczalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavazza e aroma to mój typ
przystępna cena, pyszny smak, ale to kawa ziarnista najlepsza do ekspresów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej rozbawiła mnie w grudniu promocja rozpuszczalnej kawy Jacobs. Koleś na degustacji zachwalał jaki ma głęboki smak i aromat, jaka jest mocno palona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lavazza e aroma to mój typ przystępna cena, pyszny smak, ale to kawa ziarnista najlepsza do ekspresów - Spróbuj Wosebę, jest jeszcze aromatyczniejsza od Lavazzy i lepiej pobudza. Tylko nie każdy lubi mocno paloną kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jchdj kdj jdjf
Co wy pijecie? Kawy rozpuszczalne? Brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jchdj kdj jdjf
Ostry gracz! Absolutnie sie z Toba zgadzam. Ta kawa jest rewelacyjna. Zaparzasz i pachnie w calym domu, a jaki smak Mmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka z odkmieniaczem
Ja zrobiłam sobie wczoraj herbatkę. Cały dzbanek dodałam cytryny. Piję ją i ani rusz to przełknąć. No ale staram się wypić bo szkoda herbaty. No więc odstawiłam i poszłam oglądać film i właśnie wtedy przypomniałam sobie, że odkamieniałam czajnik i tą wodą zalałam tę herbatę. Dlatego miała taki dziwny smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fderedek ekisb[psiki
jak ta kawa sie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek_l
a ja uwielbiam kawę velvet,moja jest pełnowartościowa i ważna do 06.16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barista
Właśnie piję Jacobs Velvet i to już po raz kolejny. Uważam że to kawa o świetnym smaku i aromacie. Dobrze pobudza. Może po prostu nie znacie się na kawie albo nie potraficie jej prawidłowo parzyć. Cóż, są gusta i guściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też ją lubiłam ale ta co kupiłam wczoraj ohyda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacobs Velvet - pyszna kawa.Niedawno ją odkryłam i już nie chcę pić żadnej innej, delikatna, wspaniała.Kawa nie musi byś od razu siekierą co zabija,kawę się pije dla smaku i aromatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wencoo
Slyszalem o technokogii produkowania kawy rozpuszczalnej i niezbyt to dobrze wyglada, ogołem duzo gorzej od parzonych, DUŻO, i można by sie za głowę zlapać ale to juz nie sama kawa jest szkodliwa tylko juz chyba wiekszość sklepowych produktów nas zabija lub wywołuje choroby przykre i prawdziwe. Ale co do samego tematu to pije 3-4 kawy dziennie i sam ostatnio przerzuciłem sie na velvet i creme i bardzo mi odpowiada a wiecie państwo co jest ciekawostką? Są to jedyne kawy po ktorych nie mam zgagi, naprawde jedyne, a probowalem roznych sklepowych a ze zgagą mialem duży problem, po allkoholu czy zlej diecie nadal mam ale po kawach tez mialem i to niemałą, jak wypijalem klasyczne rozpuszczałki to zgaga pozniej towarzyszyła, od miesiaca pije velvety i zgaga naprawde dużo rzadziej wystepuje wiec pod tym wzgledem bardzo na plus :) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×