Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carpee_08

Kupno mieszkania

Polecane posty

Gość carpee_08

Witajcie, jestem obecnie na kupnie własnego mieszkania w krakowie na ruczjaju. Poradźcie mi jak obecnie wygląda sytuacja na rynku nieruchomości i z kredytami hipotecznymi, na co uważać, itd.? Czy ktoś z Was jest może obecnie na etapie kupna własnego m4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 lata temu również zastanawialiśmy się: kupić mieszkanie za 500 000 tys czy wybudować bądź kupić dom na krakowskich Bielanach - kupiliśmy dom Ruczaj jest drogi Wszystko zależy od metrażu, budownictwa za kitkę 38m2 trzeba zapłacić 400 000 tys kredyty hipoteczne owszem są - nadal najlepiej brać w frankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubel sklepowy
powodzie tam som???:P przepowiednie jasnowidza czytałaś:D o południowym mieście w Polsce co ma zniknąć zes powierzchni ziemi :D to może być Kraków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s
ruczaj beznadziejnie tam jest, daleko od centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carpee_08
Dzięki cudowna_orchidea. a gdzie wybudowaliście dom, jeśli można zapytać? Mi bardziej zależy na bliskim dostępie do centrum, do pracy, itd. ale nie znowu w samym centrum. Ruczaj wydaje mi się optymalny, alni za daleko, ani nie ma tego Hm.. z tymi kredytami to teraz różnie, ale muszę przeglądnąć wszystkie... Bubel sklepowy: Kraków to najlepsze miejsce do mieszkania wg mnie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recepcjonistka w hotelu
ceny podobno spadaja i mają spadac PO nowym roku a kredyt ma być trudniej ddostać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carpee_08
s.o.s: czemu beznadziejnie? co polecasz w takim razie? na Ruczaj podobno dzisiaj ma zacząć jeździć nowy tramwaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż do centrum trochę jest 10km ale praca pod domem, bliskość wjazdu na autostradę, zielone płuca Krakowa, zoo 4km piechotą przez las wolski ja lubię Bielany My dom kupiliśmy za ponad 500tys nowe budownictwo - dom bliźniak stąd niska cena, działka 9ar, wykończony, cicha okolica, w pobliżu przedszkole, bank, poczta, supermarket, stacja benzynowa nieco dalej ale nadal blisko, klasztor blisko wg mnie Kraków (ale nie centrum) to najlepsze miejsce do życia hmmm my na szczęście nie braliśmy kredytu, ja sprzedałam mieszkanie w Centrum - ul Krakowska - stara rozpadająca się kamienica, syf, brud i ubóstwo - bez łazienki..., dziwie się że ktoś chciał to kupić - ale kupił, a mąż działkę w Kryspinowie - i jeszcze zostało trochę pieniążków na umeblowanie Biorąc kredyt wiążesz się z nim na co najmniej 40 lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s
nie lubię takich sypialni, blokowisko, tysiące okien, chamska młodziez wolę domki jednorodzinne lasek wolski super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enedue
oo też szukam w Krakowie i zastanawiam się właśnie nad Ruczajem, bo parę osób mi już polecało tę okolicę. skoro mówisz, że na europejskim, to się rozglądnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzyjcie sobie " Willa Skalica " w dzielnicy willowej Pychowice .Moim zdaniem bardzo ładna okolica , bliziutko do centrumi w ogóle ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość if_you
faktycznie w Krakowie wiele osób chce mieszkać i kupować mieszkanie, nic dziwnego w końcu to jest bardzo piękne miasto. Sama się przymierzam do takiej inwestycji i rozglądam się za ciekawymi inwestycjami. Bardzo spodobały mi się te mieszkania http://koneser.co/ w odnowionej kamienicy w samym sercu miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamienice od Koneser Group w prestiżowych lokalizacjach są bardzo dobrym pomysłem na inwestycję. Odrestaurowane kamienice na Kazimierzu cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli byłaby Pani zainteresowana mogę przesłać zdjęcia zakończonych inwestycji http://koneser.co/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli się nie znasz na temacie to najlepiej kupić mieszkanie przez jakiegoś pośrednika, ja miałam agenta z http://www.lichman-nieruchomosci.com/ i dzięki temu kupno poszło szybko i sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też się udało szybko znaleźć mieszkanie w Szczecinie dzięki pomocy pośrednika nieruchomości z http://fortnieruchomosci.pl/ rzeczywiście jak ktoś nie ma dużej wiedzy na temat nieruchomości to powinien wspomóc się pośrednikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie Kraków? Drogi interes i dużo czasu trzeba przeznaczyć na znalezienie wymarzonego M, ale jak się ma czas to można poodwiedzać targi mieszkaniowe, czy sprawdzać portale internetowe. Jeśli Wam się spieszy zapraszamy do skorzystania z pomocy radców friendhouse, nie dość, że można zadzwonić pod wybrany numer (nawet z prywatnego jak ktoś się boi zostawiać kontakt) i dopytać w jaki sposób mogą pomóc w znalezieniu mieszkania (wypytają Cię o sporo informacji,żeby zawęzić kryteria poszukiwań np. okolice, gdzie się uczy Twoje dziecko, jakim środkiem trasnportu tam dojeżdża itp), to jeszcze zapraszają na niezobowiązujące spotkanie z profesjonalnym doradcą kredytowym i dekoratorem wnętrz, gdzie można się wypytać o jak najwięcej informacji. Na ich stronie mozna znaleźć również informacje o targach, dniach otwartych deweloperów w Krakowie, oferta na bieżąco się powiększa, zapraszam na www.friendhouse.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to dziwne
Kto wywleka stare tematy i wałkuje które od dawna nie są już aktualne?????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agencje nieruchomosci, wywlekja i sie reklamuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę wałkować nastoletnie p*****e :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam mieszkanie przez biuro nieruchomości http://www.tempo.wroc.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Mają bardzo przystępne ceny i można znaleźć naprawdę ciekawe oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na twoim miejscu skorzystalabym z uslug dobrego agenta nieruchomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z dwójką dzieci przez 3 lata mieszkaliśmy w kawalarce… Teraz przeprowadzamy się do naszego własnego mieszkania pod Poznaniem http://www.mpd.net.pl/Podstrony/Oferta/NOWA-OFERTA!-S-oneczne-Wzgorze---etap-IV jesteśmy w stałym kontakcie z deweloperem i już nie możemy się doczekać,kiedy wprowadzimy się do naszego nowego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Na Lubomirskiego w Krakowie jest agencja Bracia Sadurscy, ich polecam. Firma na rynku od lat 90, także sporo czasu już w obiegu. Pomogli mi szybko i w dobrej cenie sprzedać dom. Przejrzyste warunki, uczciwe podejście. Na stronie www.sadurscy.pl jest dokładny adres i telefon. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam mieszkanie w Szczecinie. Wiele osób narzeka na agencje nieruchomości, ale ja uważam, że to świetny sposób na kupno mieszkania. Zwłaszcza, że samemu ciężko się zorientować, negocjować ceny, itd. Korzystałam z pomocy http://www.city-szczecin.pl/ - jeśli ktoś szuka, to sądzę, że jest to znakomite biuro, warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsina
A ja właśnie uważam, że korzystanie z agentów nieruchomości przy zakupie jest głupotą. Agent nie zrobi nic więcej niż sami możecie zrobić wejść sobie na ogólnopolską wyszukiwarkę ustawić mieszkania na sprzedaż w Krakowie - http://dom.money.pl/mieszkania/sprzedaz/krakow/ i skontaktować się z osobami, które wystawiły oferty spełniające nasze kryteria. Przy sprzedaży agent nieruchomości może pomóc szczególnie w mniejszych miastach, ale przy zakupie? Bezsnesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MastaBlaska
Kupilismy mieszkanie, po dlugich zastanowieniach. NAsz wybor padl na Activ Investment i ich osiedle na Okulnickiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×