Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kupno mieszkania

Polecane posty

Gość gość

Chcę kupić mieszkanie - kawalerkę na okres ok. 5 lat, później będę chciał się przenieść już do większego mieszkania. Są mieszkania, które kosztują w moim mieście i 2500 zł za metr, a są i takie powyżej 4000 zł za metr, średnia jest jakieś 3000 zł. Jest jedno mieszkanie w świetnej lokalizacji. Nie dość, że centrum miasta, wszystko jest w promieniu kilkuset metrów, dodatkowo 2 min od bloku park,. Problem w tym, że w środku jest syf i właściciel chce 3600 zł za metr, mieszkanie raptem 30m2. Szczerze, gdyby nie lokalizacja nie dałbym więcej niż 2500 za metr. Czy mając na uwadze, że za kilka lat będę sprzedawał mieszkanie kierować się tylko lokalizacją, czy mieszkanie w dobrej lokalizacji jest droższe o kilkadziesiąt tysięcy od mieszkania wyremontowanego, ale w innej dzielnicy miasta, niekoniecznie nieatrakcyjnej - raczej spokojna dzielnica, ale do usług i sklepów daleko ?? Nie wiem czy nie przepłacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygooglaj ceny innych mieszkań w tej okolicy. Różnie bywa, ale często płacisz więcej z uwagi na lokalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzysz bzdury. Moje mieszkanie staniało od 8 lat o ponad 50tys. Wspaniała inwestycja, gdybym je wtedy kupowała :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×