Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kupno mieszkania razem z ex żoną

Polecane posty

Gość gość

Witam, jesteśmy 15 lat po rozwodzie. Od czasu rozwodu mieszkamy osobno- ja w swojej kawalerce, żona z 24 letnim synem mieszkaja u teściów. Po rozwodzie byliśmy w kilku związkach, ale się rozpadły. Obecnie przyjaźnimy się od 6 lat, fajnie się dogadujemy, choć nie mieszkamy ze sobą. Ostatnio wpadliśmy na pomysł, by się zejść i po prostu kupić spólne dwupokojowe mieszkanie. ja bym sprzedał kawalerkę, by mieć na nie kasę, a ex żona dostała spadek- więc możnaby kupić sobie za to mieszkanie wspólne. Czy ktoś z was postapił podobnie? Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki, na początku się stara nie robić błędów z przeszłości a potem to i tak g****o z tego wychodzi, skoro sie rozstaliście to był ku temu powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale my już się widujemy od kilku lat i naprawde mamy dobra relację. A powodem rozwodu było to, ze ciągle się kłócilismy, ona była choleryczką, non stop o byle co awantury wszczynała, potem zdradziła i się rozwiedlismy. Od 6 lat się przyjaźnimy, wspólnie z synem wyjeżdżamy na wakcaje i jest to bardzo dobra przyjaźń zważywszy na to, jak sie kiedyś nienawidziliśmy i bylismy wrogami nr 1 przez rok od rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze robisz, ze po tylu latach zrozumiałeś, zę małzęństwo jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuu no śmiały krok teraz dobrze by było poszukać notariusza ja polecam ich www.notariuszkancelaria.wroclaw.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×