Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajunia 23 l.

kupno nowego mieszkania-warszawa i okolice, marki, radzymin?

Polecane posty

Gość kajunia 23 l.

witam, moze porozmawiamy na temat mieszkan jakie kupiliscie lub macie zamiar kupic, gdzie, ile za metr kw? co myślicie o "kwitnącym osiedlu" w markach? lub moze podacie mi link do nowych inwestycji w tych okolicach bym sobie popatrzyla bo w niedlugim czasie bede zainteresowana kupnem mieszkanka. interesuja mnie 2 male pokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania z wołchocka
moi rodzice dopiero co sprzedali mieszkanie w markach 2pok. z osobną kuchnią. 56m. 5 lat po remoncie w bd. stanie za 300 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunia 23 l.
oo fajnie, ja rozniez w markach bede szukac, swietna lokalizacja, dojazd do centrum warszawy a ceny duzo mniejsze niz np na targowku. a moge zapytac jak sprzedali to mieszkanie? pzez agencje czy bezposrednio i jak ludzie im pieniazki zapcili, do reki, na konto, kiedy notariusz itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania z wołchocka
bardzo szybo. bezpośrtednio. mieszkanie było naprawde w bd stanie, nowocześnie urządzone. małżeństwo, które kupiło to była druga para która odwiedziła rodziców. część pieniędzy wzieli do ręki część na konto. u notariusza poszło szybciutko. umowa przedwstepna, a po 3 tygodniach podpisanie aktu sprzedaży. a ile chesz na mieszkanie wydać??? może lepiej mały domek kupić?? tyle się tam tego buduje. odradzam osiedle w sosnowym lesue.wykonanie fatalne, a otoczenie jeszcze gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunia 23 l.
nie wiem czy widziales/as oferte kwitnącego osiedla w markach. ceny maja od 3,800 za metr, a mysle wydac na mieszkanie w okolicach 250-300 tys, polowe mamy odłozone, reszta kredyt niestety, a co to jest umowa przedwstepna? nie mozna odrazu aktu wlasnosci u notariusza sporzadzic? wiem ze moge wygooglac, ale Ty szybciej i prosciej moze mi napiszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunia 23 l.
a co do domku to m kupic nawet glupie 600m w markach to z 500 tysiecy a drugie tyle postawic ok 100metrowy dom tak juz na cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunia 23 l.
wiec kredy z 200 lat trzeba by bylo spacac, a 150tys to juz nie jest tak źle. pozatym nasi rodzoce maja domy pod warszawa wiec wczasowac sie na podworku w weeken zawsze mozna do nich wyskoczyc, a domek w ziemie to tylko klopot, odsniezac, grzac za kosmiczne pieniadze, a w takim mieszkaniu masz czynsz powiedzmy 400 zl i sie o nic nie martwisz, wchodzisz do cieplutkiego mieszkania zapykasz jedne solidne antywlamaniowe drzwi i juz a domek? masa alarmów, zlodzieje maja podworko do grasowania. jednak mieszknko :) a Ty rozgladasz sie zaczyms? czy moze juz cos kupilas? jestes pan czy pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunia 23 l.
wlasnie znalazlam sosonowe osiedle i ze zdjec nie wyglada najgorzej, a bylas na miejscu ogladalas? na zdjeciach wszystko ladnie moze wygladac bo z daleka a z bliska "bryndza" i fuszerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania z wołchocka
nieprawda. moi rodzice dołozyli i kupili pół bliźniaka 120m z działką 500m w markach za 4300 tysięcy. ta umowa przedwstępna jest po to zeby ci się sprzedawca nie wycofał. podpisujesz naprzykład przyżeczenie sprzedaży(ustalacie kiedy ma być akt ppodpisany i takie tam) wpłacasz jakąś niewielką ustaloną kwote, która się później od ceny odlicza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunia 23 l.
maniu 120 metrow dom i ziemia 500m za 430 tysiecy? chyba zartujesz :) a jesli nie to moze podeslesz link do takiej oferty, chetnie sie zapoznam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania z wołchocka
w tym sosnowym lesie to jak na alternatywy 4 . maniek chodz pod 7 ściany bedziemy prostrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania z wołchocka
linku ci nie podam bo nie zna. wsiedli do samochodu i jezdzili, rozmawiali z ludzmi. naprawde szukali. kupili od dewelopera. na odiedlu zamknietym. stoi 6 albo 8 takich bliźniaków. wiem, że w markach budują jeszcze cos takiego jak czworaki (to taki jakby bliźniak ale z 4 mieszkaniam) moi rodzice odladali cos takiego było w podobnej cenie. kupujesz np. pietro a poddasze masz do adaptacji. wychodzi ci jakies 85-90 m. po odliczeniu skosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunia 23 l.
widze ze sosonowy las pod samym tchibo jest. A ludzie ktorzy beda mieszkac w kwitnacym lesie sie martwia o "zapachy" z tchibo a co maja z tego sosonowego powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunia 23 l.
taki "czworak beznadzieja ni to blok ni to co? pol blizniaka fajna sprawa ale pietro wtakim czworaku to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikuklikam
wolała bym czworaka od wierzowca. osobiscie mieszkam pod warszawa w domku i za nic bym go na blok nie zamienila. a co do tchibo to sa momenty, ze cale marki nim smierdza ale mozna sie do tego zapachu przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunia 23 l.
ja jak przejezdzam to sie delektuje tym zapachem, a czworak to tak jak wierzowiec dla mnie a nawet gorzej bo w czoraku masz 3 rodziny na okolo i na wylot wszyscy sie znacie, wiecie o ktorej ktos do domu wraca co i jak a w takim wiezowcu co 70 rodzin w klatce mieszka to nikt nic o sobie nie wie nie ma plotek, jest swiety spokoj, taki jest moj punkt widzenia. a jak w takim czworaku jacys upierdliwo sasiedzi na dole ci sie trfia albo tacy co w oknie beda caly czas filowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunia 23 l.
I wogóle jakie formalnosci przy kupnie mieszkania krok po kroku, my nie potrzebujemy mieszkania na juz wiec warto inwestowac w nowo realizowane inwestycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunia 23 l.
wszyscy juz maja mieszkania, badz groszem nie smierdza by je kupic? nie wierze :( napiszcie swoje doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na etapie poszukiwan wiec doswiadczeniami podzielic sie nie moge, jedyne co mogę powiedzieć to zamysł lokalizacji - myślałąm o Józefosławie czyli o Japan Garden zwazajac na tę obnizkę przy podpisaniu umowy do konca sierpnia wygląda obiecująco, tyle ze podjęcie takiej decyzji to nie lada wyzwanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 997 POLICJA
dojazd do centrum warszawy ? :D :D co wy mówicie..dojazd trasą toruńską to katastrofa rano korki wieczorem korki... jedzie sie z 2 godziny a na okęcie 3 :o to już to płocka bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego patrzę na coś w Wawie, np Osiedle Śnieguliczki przy Ul. Wilanowskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniaa
Odświeżam. A co myślicie o Woli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Woli to jest na pewno drożej nić w markach i okolicach ale już za niecałe 7 można kupić. Wiem bo sama kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdecydowanie okolice południowe Warszawy, jeśli jednak coś Cię najdzie i pomyślisz o tych rejonach to u mnie zdecyowanie więcej informacji własnie w perspektywie tych lokalizacji. Teraz czatuję i myślę o umówieniu się z developerem z sand - city. Cały czas walczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizi-00
A czy ktoś mi może powiedzieć czy znajdę coś w okolicach ulicy Wolskiej (Wola)? Zależy mi żeby w tych okolicach mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidrygalka
fajne mieszkania sa w nowej inwestycji Na Sowinskiego http://nasowinskiego.pl na warszawskiej Woli. nie sa drogie a do tego swietna okolica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×