Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość margertitta__

kupno nowej lodowki, co ze stara

Polecane posty

Gość margertitta__

witam, chcialam kupic nowa lodowke i pralke - pozbywajac sie starych. Ktore sklepy zabieraja z powrotem stare sprzety? (tj. pralke i lodowke) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spal dwie pieczenie na
jednym ogniu z lodówki a i staremu odrazu OBIOAD podgrzejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręęcisz mnie pomarańcza
i czytasz to co ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margertitta__
jak mam ja oddac do caritasu? mam sobie wsadzic do kieszeni i zaniesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio kupiłam w euro agd pralkę i dopłaciłam za montaż nowej i wyniesienie starej z domu :) tak jest ze wszystkim, ale oczywiście za kasę a nie za darmo :) jak masz sprawne to daj ogłoszenie w necie i sobie ktoś od ciebie odbierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje stare rtv i agd oddawalem na elektrosmieci na jeden z punktow tej firmy www.elektrosmieci.warszawa.pl w każdym miescie sa takie punkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie słyszałam, że jakies sklepy zabierają stary sprzęt podczas kupna nowego. Za to wiem, że do Twojego domu przyjechać moze firma, która odbiera elektrosmieci. możesz zadzwonic np do www.agorecykling.pl . To jest bardzo dobry pomysł i w żaden sposób CIę nie obciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja teraz zmieniałem cały sprzęt kuchenny i też miałem problem ze starym. Na szczęście znalazłem firmę http://www.bromar.com.pl. Przyjechali i zabrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, ja też oddawałam do www.elektrosmieci.warszawa.pl tam ja odpowiednio zutylizują, a nie będzie zalegać gdzieś na śmietnisku. Szkoda, ze jeszcze tak mało osób wie o tym, ze można gdzieś takie rzeczy do utylizacji oddać…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary sprzęt AGD taki jak lodówki czy pralki można sprzedać do skupu złomu. Pozbędziemy się zbędnego złomu i jeszcze na tym zarobimy. Jeżeli poszukujecie sprawdzonego skupu złomu, który ma dobre ceny to polecam wam www.delta-sj.com.pl Ich siedziba znajduje się w województwie wielkopolskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starą lodówkę, pralkę oraz inny sprzęt AGD i RTV najlepiej sprzedać w skupie złomu, który przyjmuje tego typu odpady. Od siebie mogę wam polecić www.zakladobrotuzlomem.pl w Bydgoszczy. Mają tam bardzo dobre stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przyjadą z nową to starą zabiorą. Tak miałam z pralka i z lodówka. Niby dlaczego mam płacić za transport, szukać skupu złomu czy elektrośmieci na własną rękę? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepiej rozejrzeć się za firmą, która zajmuje się skupowaniem sprzętu elektronicznego. Osobiście mogę wam polecić firmę http://ekojumir.pl/ ze śląska. Skupują elektronikę i surowce wtórne, za które płacą całkiem niezłe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sengy

Tu mogę polecić kontakt z skupzlomu-elektroniki.pl bardzo dobry skup złomu i elektroniki. Bez problemu można właśnie się do nich zgłosić i po prostu zapytać o możliwość odebrania sprzętu. Oferta jest ok, ceny też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są firmy, które to robią, więc po co się bawić w coś takiego? Noszenie lodówki? A jeśli jeszcze piętro bez windy to już w ogóle. W Lublinie załatwiali mi to oni - odbiorydomowe.pl Na własną rękę wymagałoby to załatwienia ludzi, poza tym noszenie takich rzeczy jest mocno problematyczne, ale kwestia taka, jakie macie oczekiwania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×