Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulankaaaaaa

kurator jak długo nadzór ograniczenie praw rodzicielskich

Polecane posty

Gość ulankaaaaaa

może nie w tym watku dwa lata temu dostałam nadzór kuratora i ograniczono mi władzę rodzicielską do mojego syna.....wiem tragedia....wstyd jak nie wiem.... miałam sprawę z urzędu, poniewaz nawywijałam po alkoholu mieszkaliśmy z mężem z teściami były non stop kłotnie wezwania policji przez teściową . Od tego czasu poszłam na terapię chociaż bardziej niż na picie pomogła mi w innych problemach:) I cały czas przychodzi kuratorka a mi jakoś tak głupio jej zapytać( polubiłam ją:))ile to jeszcze będzie trwało. Fakt że nie pracuje ( szikam pracy , ale u nas w regionie ciężko trochę...) Na terapię chodzę dalej juz z innych powodów niż alkohol:) w domu jest ok ile to jeszcze bedzie trwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulankaaaaaa
szczerze mówiąc to zakochałam się w kuratorce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz sobie w google
"przywrócenie władzy rodzicielskiej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullaaaaaaniaaaa
dziękuje Ci teraz ja:) napisać mogę? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja!
Autorko, możesz napisać. Zaczynasz: zwracam się z prośbą o uchylenie nadzoru kuratora nad sprawowaniem przeze mnie władzy rodzicielskiej nad małoletnim ....., ustanowionego w dniu ......., sygn. akt ....... Dalej uzasadniasz w kilku zdaniach, dlaczego uważasz, że nadzór nie jest już potrzebny. Twoja kuratorka może ci pomóc w sformułowaniu podania (ja pomagałam moim kuratelnym, jeśli uważałam, że nie ma już potrzeby sprawowania nadzoru). Składasz to pismo w biurze podawczym Sądu, wpłacasz do kasy Sądu 40 zł i czekasz. Po jakimś czasie (miesiąc, dwa - zależy, w jakim tempie działa twój sąd) dostaniesz wezwanie na rozprawę. Zależnie od opinii kuratora i funkcjonowania twojego oraz syna, Sąd podejmie decyzję na pierwszej sprawie albo zleci opinię Rodzinnego Ośrodka Diagnostyczno - Konsultacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×