Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Kurcze, chciałabym grac w jakimś znanym metalowym zespole

Polecane posty

grać koncerty w klubach i wielotysięcznych festiwalach takich jak Wacken, dawać wywiady prasie i portalom branzowym, czytać recenzje swoich albumow :P O tym marzę. Czemu tak nie jest? https://www.youtube.com/watch?v=OsmvbD3Vy8U Ten zespół, przeciętna kopia Death, zdobył już pewną sławe na Polskiej scenie metalowej, a kolesie w nim grający to roczniki 1995, perkusista rocznik 1996, i są już znani a ja jestem od nich starsza a nie jestem znana :( Niesprawieliwość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narazie grasz w kafeteri ludziom na nerwach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko malujesz się jak metalówa ? Ubierasz się na czarno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem kiedyś z kumplem założyć zespół taki rockowy, metalowy. Na planach się skończyło. Nawet kasy nie mieliśmy na dobre gitary. Ja miałem być tekściarzem i gitarzystą. Chciałbym tak żyć z grania, a nie z chodzenia do nudnej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z metalu chyba nie da się wyżyć w Polsce, mam znajomych grających w zespołach, mówią że za koncert dostają jakies groszowe sumy albo darmowe piwo :P Ale to nie są tez zespoły znane i popularne, co do tych bardziej znanych w 2011 roku Acid Drinkers po premierze Fishidck Zwei zarabiało za koncert średnio 7-10 tysięcy złotych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreatywni jak się wybiją zarabiają znacznie większe pieniądze od tzw normalnego pracownika w firmie. Nie tylko w muzyce, ale i ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz śmieszne wyobrażenie o biznesie muzycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubisz wacka
Wacken hehehehehehehehehehehehehehe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty, dlatego, że wymyśliłaś sobie bardzo wygładzoną wersję bycia zawodowym muzykiem. Większość nowych wcale dobrze nie zarabia, a dla tysięcy grają tylko wybitni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaszatanistka1994 dziś Temat ciebie i gitary jest już zamknięty. Potrafisz tylko sprzedawać farmazony na kafe, a grasz gorzej niż cynic który 3 dni temu dostał gitarę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Temat ciebie i gitary jest już zamknięty. Potrafisz tylko sprzedawać farmazony na kafe, a grasz gorzej niż cynic który 3 dni temu dostał gitarę" Zaskakująca pewnosc siebie jak na osobe, która nigdy nie słyszała jak gram, ani prawie w ogóle mnie nie zna :) Ależ oczywiście, temat jest już zamknięty, bo jakiś troll z kafeterii kiedyś myślał, że wszyscy ludzie są zobowiązani do udowadniania mu w internecie faktów z swojego życia, tak jakby cokolwiek znaczył :P "Czyżby ta Pani Cię zawstydziła" Nie, zawstydza mnie wrodzona niechęć do wydawania dźwięków, które potem ktoś będzie słuchał. Przerażające :P Takim growlem jak ona nie chciałabym śpiewać, wolałabym taki thrashowy wściekły krzyk, ale czysty śpiew heavymetalowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie zabawne (w pozytywny sposób) jest to, że dalej tak fantazjujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wiesz, po prostu jesteś urocza. Ludzie w Twoim wieku dawno wyrastają z marzeń o byciu gwiazdą na scenie, a Ty dalej o tym myślisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są w metalu gwiazdy, które zostały gwiazdami dopiero w wieku średnim, albo przynajmniej w późnej młodości, po trzydziestce - na przykład Dio, Lemmy, więc na marzenia nigdy za późno :) Przepraszam, że tak złośliwie odpowiedziałam, myslałam, że to co napisałaś, ma coś wspólnego z postem wszechwiedzącego Moona. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, akurat ja jestem cała za tym, żeby trzymać takie marzenia. - Moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Takim growlem jak ona nie chciałabym śpiewać, wolałabym taki thrashowy wściekły krzyk, ale czysty śpiew heavymetalowy" A np. Stoner Doom? Co do Lemmy'ego, to on odniósł sławę w wieku 27 lat w Hawkwind.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatan, nie bądź żałosna... :D Pamiętasz to? https://www.youtube.com/watch?v=Xyai-xx7Ezk - w tamtym temacie (nie potrafię go teraz znaleźć) mogłaś się wykazać. :) Twoje wymówki, że nie bo jeszcze ktoś mnie rozpozna (miałaś wrzucić audio/mp3) były żałosne :D Grasz na gitarze tak samo jak bywasz na koncertach metalowych, pozerko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Co do Lemmy'ego, to on odniósł sławę w wieku 27 lat w Hawkwind" Był jednym z wielu muzyków jacy tam grali, dopiero Motorhead sprawiło, że stał sie symbolem, stał się rozpoznawalny, i to dopiero w 1980 roku po wydaniu Ace of Spades :P 35 lat :) "Nie, akurat ja jestem cała za tym, żeby trzymać takie marzenia." a ja jestem za tym, by je spełniać. W końcu niektórym jednak się udału, to czemu nie ma się udac mnie? Kiedyś, nie dziś, kiedyś w mglistej przyszłości tak będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Był jednym z wielu muzyków jacy tam grali, dopiero Motorhead sprawiło, że stał sie symbolem, stał się rozpoznawalny, i to dopiero w 1980 roku po wydaniu Ace of Spades :P 35 lat :)" Ja bardziej stawiałbym na "Overkill", a więc 34 (album wyszedł gdy miał 33 lata i równo 3 miesiące).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szatan, nie bądź żałosna..." A może sam zaczniesz stosowac się do własnych rad? :) A na tych koncertach, na których podobno mnie nie ma bo nie chciałam ci tego udowadniać, czego nie wiadomo po co żądałeś, i to przez wrzucanie zdjęć biletów do internetu( :D ), to nie ma tez osób po 30 i 40, bo fani metalu w tym wieku nie istnieją, tak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja bardziej stawiałbym na "Overkill", a więc 34 (album wyszedł gdy miał 33 lata i równo 3 miesiące). " Obojętnie jaki album nie uznać za początek jego wielkiej sławy, to on zawsze był stary :D dziś co drugi zespół metalowy to podstarzali panowie w średnim wieku, ale w latach 80 on musiał uchodzić za dinozaura :D Więc wcale nie jest tak, że mając 21 lat nie powinnam marzyć, a może jednak kiedyś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale w latach 80 on musiał uchodzić za dinozaura" E tam. Dio był od niego starszy o 3 lata, 5 miesięcy i 14 dni.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×