Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kurier inpost

Polecane posty

Gość gość

wczoraj miala przyjsc do mnie przesylka inpost. status mojej przesylki na str inpost jest ''doreczona'' a ja przesylki nie otrzymalam. mial ktos taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisalam do sprzedawcy i odpisali mi, ze mam zapytac sasiadow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, mialam kiedy taką sytuację. Czekalam na kuriera od rana, nagle dzwoni do mnie jakas obca baba i mowi, że MOJA paczka jest u niej :O kurierowi nie chcialo sie do mnie isc, tylko zostawil paczke u kompletnie obcej osoby dwa bloki dalej :O musialam do niej isc po paczke. Nigdy wiecej kuriera INPOST, to naprawde dziadostwo, pierwszy raz cos takiego mi sie zdarzylo. Jakby ta baba nie byla uczciwa tylko sobie wziela paczke, to bym nie miala paczki, bo widniala jako doreczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, to teraz ja mam chodzic i szukac swojej paczki? to za co ja placilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro na paczce jest Twoj nr telefonu to ta osoba co wziela paczke powinna do Ciebie zadzwonic... skoro tego nie zrobila to chyba sobie przywlaszczyla paczkę... nie wiem czy jest sens szukac i pytac skoro paczka moze byc dwa bloki dalej, tak jak bylo u mnie. A to bylo cos cennego? ten kurier inpost to jest naprawde masakra. Oni muszą jak najszybciej rozwieść setki paczek, dlatego zostawiają je byle gdzie, byle sie pozbyc, wazne że doreczona i z tego maja kasę, liczy sie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic cennego, kilka drobiazgow do minicure:) ale szkoda kasy w bloto no i ten fakt ze oni maja gdzies klienta.. nie ma jak to paczki za pobraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co ja mam teraz robic? bo nie bede z powodu 40zl na policje dzwonila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaszklanka15
osobiście korzystam tylko i wyłącznie z usług kurierskich świadczonych przez firmę http://goglobal24.pl/ , wszystko odbywa się bez problemowo i w miłej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Przecież na rynku jest tyle różnych firm kurierskich, że każdy znajdzie najlepszą dla siebie. Ja sam głowiłem się przez długi czas nad tym, który przewoźnik jest najlepszy. Dzięki https://furgonetka.pl/dpd okazało się, że najkorzystniej wychodzi nadanie paczki kurierem dpd. W ten sposób jesteście w stanie zapłacić znacznie mniej za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech... właśnie ze względu na tego typu problemy lepiej wysyłać przez brokera usług kurierskich. Szkoda Twoich nerwów i pieniędzy. Następnym razem spróbuj z Globkurier. Jeśli będzie jakiś problem z dostawą to pośrednik się tym zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień kuriera, nie ma sensu się użerać... Gdy moi klienci żalili się na jednego kuriera, zacząłem korzystać z usług innego. W ogóle to od jakiegoś czasu zacząłem nadawać przesyłki przez https://www.sendit.pl/ i odtąd, odkąd z niego korzystam, przesyłki dochodzą do moich klientów na czas i wszyscy są zadowoleni, a to zadowolenie klientów jest dla mnie jednak najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandr80

Sprawdźcie sobie stronkę Zlapkuriera.pl Maja ceny na dobrym poziomie na kurier InPost i do tego Obsługa pomocna.  Wysyłam nimi już rok i raczej bez większych komplikacji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz kontaktować się z centralą i wyjaśnić sytuację. Możliwe, że to błąd systemu lub przesyłka została doręczona komuś innemu. Ja od lat korzystam z usług www.tuwysylam.pl i nigdy nie miałam podobnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana

A mój kurier (oddział Poznań w Robakowie) to kurier widmo! Ponoć jest ale go i przesyłki nie ma. Najgorsi kurierzy na świecie! Tyłka im się nie chce ruszyć aby do klienta dostarczyć towar! Czekam już 1,5 tyg i nic. A na infolini nic innego nie potrafią, tylko zgłaszają zdarzenie z prośbą o ponowne dostarczenie ale co z tego jak i tak nikt nie dzwoni do drzwi! Istny cyrk na kółkach! Nigdy więcej kurier inpost!!!!!!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×