Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubie_kafe

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO FCE

Polecane posty

Na stronach szkół językowych, które przeglądam nie ma cennika i jestem ciekawa ile przeciętnie taki kurs może kosztować. Wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ci taki kurs
tylko kasę wydasz! Ucz się w domu przez internet za darmo! Jeśli jednak chcesz to możesz napisać e-maila do takiej szkoły (zawsze na stronie znajdziesz jakieś dane kontaktowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałamn o kursie lub ewentualnie o nauczycielu, który by mnie przygotował. W domu taniej, ale boję się, że sama się nie zmobilizuję do systematycznej pracy. A nie wiesz może czy są jakieś strony internetowe lub jakieś płytki, z pomocą których mogłabym się sama przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ci taki kurs
Są takie strony, ja korzystałam do nauki z e-ang.pl, angielski.edu.pl, ang.pl Poza tym myślę, że czytanie książek po angielsku szlifuje język, oglądanie filmów (z napisami PL na początku i bez napisów później) czy filmików (chociażby na YT), słuchanie piosenek po angielsku i ew tłumaczenie ich, słuchanie radia po angielsku (http://www.bbc.co.uk/iplayer/console/worldservice) .. to są sposoby, z których ja korzystałam na maturę i w sumie to takie sposoby dla leniuchów (tzn trudno mi było się oderwać od kompa i siąść do książki, natomiast radio jak mi leciało to było ok, tak samo jak oglądanie filmów ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanddar
ja chodziłam na zajęcia do TFLS, to jest taka szkoła w Warszawie, tkóra właśnie przygotowuje na egzaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zdać FCE to nie jest łatwe zadanie. Wymaga dużo własnej pracy, dobrej szkoły i lektora która właśnie wie przygotuje Ciebie do takiego egzaminu. Ja chodziłam do TFLS w Warszawie. Moja koleżanka też zdała w zeszłym roku po ich kursie. Bardzo podobała mi się oferta tej szkoły i bezpłatne piątkowe konwersacje z nativami. Na egzaminie FCE dużo punktów dostajesz za speaking, a to właśnie oferuje w szkole TFLS Native Speaker. Polski lektor z którymi są zajęcia w poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki po 2 lub 3 godziny robi pozostałe sekcje: gramatyka i ćwiczenia ze słuchu. Szkoła organizuje także MOCK exam, czyli egzamin próbny, który wygląda podobnie jak ten prawdziwy i wtedy można zobaczyć czego jeszcze nie opanowaliśmy aby zdać jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogata223
też twierdze ze mają w tfls najlepsze przygotowanie do egzaminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terka87
Jeśli chodzi o przygotowanie do egzaminów to TFLS jest najlepsza. Daję gwarancję zdania egzaminów i wypada najlepiej w Warszawie pod względem zdawania takich egzaminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffeteryjka
Najlepiej to jednak wybierać takie szkoły, które specjalizują się w przygotowaniu do egzaminów i mają najwyższe statystyki zdawalności egzaminów bo to o czymś świadczy... Ja właśnie w taki sposób wybrałam szkołę tfls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olewo
najlepsze kursy przygotowujące do egzaminów certyfikowanych są w szkole TFLS, polecam, 20 lat doświadczenia robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównując placówki to najlepiej wypadają kursy w TFLS, gdyż zajęcia są ciekawe a native speaker przynosi interesujące materiały dodatkowe. W ten sposób kurs nie jest nudny, bardzo urozmaicony. Oprócz tego szkoła TFLS ma akredytację z ministerstwa dzięki temu poziom nauczania mają bardzo wysoki i nauczają zgodnie z programem dzięki temu nie ma wpadek że ktoś nie zda egzaminu. TFLS jest tego na tyle pewny że nawet daje GWARANCJĘ zdania egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam wypowiedzi odnośnie TFLS. Doskonale przygotowują do fce w tej szkole. Lata praktyki robią swoje. Szkoła ma ponad 20 letnie doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również mogę polecić kurs FCE w szkole TFLS, ceny są bardzo atrakcyjne, ponieważ szkoła dodaje 30 godzin darmowych konwersacji lub darmowy kurs innego języka, jak dla mnie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze zdałam FCE po kursie w tfls. Szkoła ma w pakiecie dużo konwersacji, dzięki czemu zdobyłam maxymalną ilość punktów na speakingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze swojego doświadczenia wiem, że najlepiej wybrać się na kurs fce do szkoły TFLS, byłam tam na intensywnym kursie i w krótkim czasie przygotowała się do egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W TFLS mają najlepszą kadrę lektorów którzy od lat w tym robią. Super potrafią przygotować i mają najlepsze wyniki zdawalnosci jesli chodzi o egzaminy do fce, cae cpe itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W TFLS zdecydowanie są najlepsze kursy do fce, mają najlepszą kadrę lektorów którzy od lat w tym robią. Ja byłam w grupie pani Marty, która od 7 lat przygotowuje do egzaminów certyfikowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczyłem się w TFLS i jestem bardzo zadowolony z efektów. Dobrze przygotowali mnie do FCE. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Warszawę to szkół językowych jest teraz mnóstwo, ciężko się zdecydować która będzie najbardziej odpowiednia. Ja w końcu trafiłem do szkoły TFLS, bo ma bardzo ciekawą ofertę, darmowy kurs drugiego języka i bezpłatne konwersacje z nativem, to mnie bardzo zainteresowało. Jestem zadowolony z kursu i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepszym wyborem jest szkoła TFLS. Chodziłam tam na kurs do FCE i egzamin zdałam bez problemu. Teraz chodzę na kurs włoskiego. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O szkole TFLS mogę wypowiedzieć się jak najbardziej pozytywnie. Podobały mi się szczególnie konwersacje z nativami które były dodatkowym pakietem zajęć( bezpłatnym ) poza płatnym kursem. Fajnie prowadzone, ciekawie, kiedyś tu jeszcze wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram. Szkoła TFLS długo istnieje na rynku i cały czas jest w czołówce warszawskich szkół językowych. Jest to zasługa doświadczonej kadry lektorów i wysokiemu poziomowi, który reprezentuje szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam TFLS i nie żałuję, zajęcia są ciekawe, mam fajnego lektora i cena jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS to najlepsza szkoła przygotowująca do takich egzaminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, jeśli chodzi o jakiekolwiek kursy do egzaminów certyfikowanych to TFLS jest najlepszą szkołą która przygotowuje w tym kierunku, dostajesz nawet coś w rodzaju gwarancji zdania egzaminu pod warunkiem że chodzisz na zajęcia i zdasz mock exam, fajna szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w TFLS super przygotowują polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie w TFLS najlepiej przygotowują do takich egzaminów, więc jak ktoś nie potrafi sam się przygotować to polecam TFLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super szkoła z super lektorami- TFLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS to szkoła, która posiada doskonale wyszkoloną i wykwalifikowaną kadrę. Jestem na kursie ogólnym i z ogromną przyjemnością będę dalej kontynuować naukę w TFLS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to jednak wybierać takie szkoły, które specjalizują się w przygotowaniu do egzaminów i mają najwyższe statystyki zdawalności egzaminów bo to o czymś świadczy... Ja właśnie w taki sposób wybrałam szkołę tfls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×