Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Florita

Kursy językowe za granicą?

Polecane posty

Czy słyszeliście o jakiś ciekawych ofertach promocyjnych dotyczących zagranicznych kursów językowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie slyszalam, ale ogolnie uwazam, ze wyjezd za granice bardzo pomoze w nauce jezyka. ja jechalam do pracy do Niemiec, pracowac jako opiekunka i EJ JOB (agencja ktora zalatwiala wyjazd) wymagal podstawowej znajomosci niemieckiego. Ja sie w szkole uczylam wiec podstawy umialam, ale dzieki temu ze sie opiekowalam starsza pania ktora byla Niemka udalo mi sie bardzo duzo jeszcze nauczyc. polecam takie wyjazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia88n
Ja się tym nie interesuję bo znalazłam tańszą naukę , kupiłam słowniki , fiszki w matrasie i się w ten sposób ucze, Trochę w grach rozmawiam po Angielsku i idealnie można się tego jeżyka w ten sposób nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursy nie są tanie i żadna promocja tego nie zmieni, ale mimo to są warte swojej ceny, bo nie ma lepszej opcji niż kontakt z językiem na co dzień - nawet przez 2 tygodnie można się nauczyć więcej niż przez rok nauki w Polsce. Natomiast większość polskich biur ma oferty first minute, więc najbardziej opłaca się wyjazd na wakacje rezerwować już w lutym albo marcu. Pomijając niższą cenę jest po prostu pewność, że nie zabraknie miejsc zarówno w samej szkole językowej jak i w akademiku. Polecam zajrzeć na stronę biura ATAS: http://kursy.atas.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×