Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nakufian

Kursy przedmałżeńskie Siedlce

Polecane posty

Gość Nakufian

W przyszłym roku zamierzamy się pobrać, więc zaczeliśmy powolutku przygotowania do uroczystości. Sala, orkiestra, fotograf zamówione, niestety mamy problem z konkretnymi datami kursów przedmałżeńskich :( Wtorki o godz. 16.30 w Kościele pw.Bożego Ciała w Siedlcach to troszkę za wcześnie zwłaszcza, że pracujemy i musimy dodatkowo dojechać. Ktoś ma doświadczenie w tym temacie? Czy możliwe jest elastyczne dostosowanie ze strony księdza i poradni rodzinnej? A może ktoś słyszał o weekendowych kursach organizowanych w Siedlcach? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej niech was uczy taki ksiądz który ma dużo dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodziliście prze okres liceum lub technikum na religię powinniście mieć to zaliczone. Nie dajcie zrobić sie w babuko! nam tez tego nie chcieli uznać ale , ze mam troszkę dużą japę to moimi argumentami szybko załatwiłam sprawę i w ogóle nie chodziliśmy na kurs przed małżeński. Jest "umowa" 4 lata uczęszczania na religie w szkole średniej jest podstawą zaskoczonego kursu przedmałżeńskiego , szczerze tylko dlatego chodziłam przez te 4 je...b...e lata żeby mieć święty spokój później, powinienieś nawet otrzymać taki świstek razem z maturą czy też ukończeniem szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nakufian
Niestety ani ja ani mój narzeczony nie mieliśmy kursów w szkole średniej :( Na religię chodziliśmy przez okres liceum ale czy to jest podstawa do zaliczenia nie jestem pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś mowie chodząc na religię w szkole średniej - to jest właśnie kurs przedmałżeński. Już tłumaczę , jeśli ktoś będzie chodził na religię to ma zaliczony kurs przedmałżeński taka jest "umowa" ich "pomysł" "zamierzenie" czy tam nie wiem jak to nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kursy przedmałzenskie sa prowadzone przez przewaznie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ślub konkordatowy w kościele jest ,, co łaska,, czy wyznaczono cennik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×