Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Muzyk 21 lata

Kurwa jepana

Polecane posty

Bylem dzisiaj na saunie. Widzialem laski w bikini i jednej sie przygladalem, na poczatku stwierdzilem ze to kawal mircha a potem jak sie przygladalem to mi stanal. Niestety nie moge dopuszczac do siebie kobiet z bieda umyslowa. Druga byla miala nawet niezly tylek ciekawe jak sie laduje chooya w taka naga dupcie... Wszystkie bym je przerznal, no ale nie moge dopuszczac do sirbie takich kobiet, bo wiem ze one sa jak bakterie z tego forum. No ale k****a przykleic sie do takiej nagiej panny od tylu to musi czlowieka stymulowac... Wole jednak uprawiac seks ze soba, wierze ze kiedys jakas lasrczka mi poluzi szlary a ja sie przed nia rozbiore i bedziemy uprawiali we dwojke dziki seks. Oczywiscie nie chce takuego kawalka miecga, ale laski w bikini z bliska nie widzialem dobre pare lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa ale w******yc laske w saunie, ja j***e. Moze kiedys, jak c**eczka bedzie wiedziala kim jestem to sie za nia wezme... Koorwa mysle fiutem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam k***a depresje, nie wiedzialem ze mlode c**eczki tak wygladaja. :( fakt ze za 10 lat pojawi sie cellulit bo to byly szmaty ktore o siebie nie dbaja, kawaly miecha no ale cos we mnie podzialalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obłoczek mówi: korporacjonizm to zuo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe xD. A dzisiaj jak wychodzilem z szatni to przez lustra boczne widzialem goscia i sobie pomyslalem co to za przystojniak i poczulem zazdrosc a za chwile dojrzalem ze to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej byloby miec kobiete na swoim poziomie, X Ciebie to nawet koza przerasta intelektualnie ,więc do końca żywota skazany jesteś na Renie Raczkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iebie to nawet koza przerasta intelektualnie ,więc do końca żywota skazany jesteś na Renie Raczkowska Mam dosyc czytania ludzi ktorym sie zdaje ze wiedza o mnie wiecej ode mnie. Przestaje jyz odpisywac bo bydlo ludzkie jak widac nigdy nie wyginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaruchąby cos no ale na ulicy to skad ja mam wiedziec jak laska wyglada nago :( masakra. Poza tym obie laski byly z gosciem, wiec wyszedlbym na frajera na tym etapie zyciowego rozwoju. Ale nigdy nie mow nigdy. Mam nadzieje ze nigdy nie bede mial laseczki i bede mogl roochac blond angielki ktore beda mi mowily i darly morde: its so good, so good! Ow yea f**k me f**k me!@ O.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestaje jyz odpisywac bo bydlo ludzkie jak widac nigdy nie wyginie X Za to twoje ostatnie szare komórki już niebawem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nogi mi sie najbardziej pidobaja ale najwieksza slabosc mam do damskich, odstajacych jedrnych posladkow... :( jakbym byl z laska ktora ma piekna doope to bym za zadne skarby jej nikomu nie oddal, to bylby skarb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ty się nam tutaj przedstawiasz zazwyczaj od jak najgorszej i najgłupszej strony. Taką więc zyskałeś opinię. Masz nerwicę, jesteś emocjonalnie rozsypany. Albo coś z tym zrobisz, albo będziesz się tak sypał całe życie. Masz jakąś pasję i chyba nawet niezły gust muzyczny. W każdym razie dawałeś tu niezłe kawałki. Ale wchodzisz tu i się ośmieszasz agresją, złością, głupstwami, które wypisujesz. Jesteś na drodze do zrobienia z siebie forumowego błazna na pełen etat, jak pełnoetatowy błazen Noxelia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byloby zle, bo obudziloby sie we mnie pozadanie, a pewnosc siebie to stan umyslu a nie ubior czy fajna twarz moim zdaniem. W polsce jestem dresem. Mysle sobie ze nie ma takiego drugiego dresa co slucha metalu i potrafi nak****ac na perce prawie jak zawodowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety cialka bym przelecial, ale ich mozgi nie sa dla mnie. Musze poczekac az zaczne spotykac kobiety ktore do czegos w zyciu daza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc 00:01 czy mozesz laskawie wypiertolic i przestac sie wp*****lac w rozmowe sam ze soba ty p********y c***u? Jestem i pisze co chce i chuj ci do tego baranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzyk masz ode mnie darmową analizę Ciebie. Ty sam nie wiesz jak się zachowywać, raz zachowujesz się jak facet- "Ale zerż)nął bym ta laskę", po czym w kolejnym zdaniu zaczynasz analizować-"Że nie możesz dopuścić do siebie kobiet z biedą umysłową"- w tym momencie zachowujesz się mentalnie jak baba. Ty facet- jesteś wzrokowcem, pożądasz ciała kobiet, chcesz w nie wniknąć, po czym karcisz siebie i oddalasz myśli o seksie z nią, mówiąc- "Najlepiej byloby miec kobiete na swoim poziomie, i byc w niej zakochany tak ze przy innych dragal nie stoi." Jesteś facetem bądź facetem, myśl jak facet, zer)żnij tą kobietę, jak nie na żywo, to w myślach, noo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytam. Na powaznie to bede mial dzisiaj koszmary w nocy, jak te baby nie wstydza siebpokazywac swojego ciala? Ja idac na saune wstydze sie swojego brxucha, a te szmaty przylazly se z jakimus parobkami i mysla ze sa miss swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam sobie zrobie lepsza analize szmato rozplodowa. Nie da sie tu ze soba rozmawiac bimo patalachy mi sie wpiertalaja w dmrozmowe. Hyba pora wrocic do swoich internwtowych korzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 0001
Tak, rozumiem na co dzień, wśród ludzi jesteś tak spięty, tak zahamowany, tak skupiony na tym, aby panować nad każdym swoim odruchem, że w internecie nie panujesz już nad swoją złością i agresją. Nie jesteś mnie w stanie obrazić. Po prostu żal mi ciebie. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze k***a co ty c***u? Jak siedze na saunie gdzie mam widoki jak oblesnemu polakowi wbijam noz brzuch i leci krew a on mi chucha smierdzacym oddechem to co ty piertolisz? W saunie sniegowej odwalalem dzisiaj aerobik i rozciaganie a nikt tam nie wchodzil bo nikt nie docenia mrozu. Potem siedzialem w lodowatej wodzie ktora byla ciepla i marzylem sobie ze to rzeka i w niej plywam a to byla obsikana woda to co k****a? Fakt ze po wyjsciu z sauny i tej wody bylem niezle nafazowany, wymyslilem cos takiego. Pokochaj chlod, a bedzie on twoim przyjacielem odwalam taniec go go w sypialni u siebiehttps://youtu.be/ZtfddALpxDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj stwierdzilem ze to ze nie mam zadnej szmaty to dar. Piertolone k***y, beda mi narzekac*****ertolic bo gram w gry. Piertole takie relacje, won do pracy bezuzyteczne s****wa z 3 otworami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×