Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka

Kury, kury,dużo kur, a w kurniku tylko jeden kogut

Polecane posty

Gość gość
kobieto psychiatra na Ciebie juz czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nieobliczalna, silne leki, ,kaftan bezpieczeństwa , psychiatra, oddział zamknięty,kaftan bezpieczeństwa, silne leki, kaftan bezpieczeństwa, silne leki, ,kaftan bezpieczeństwa , psychiatra, oddział zamknięty,psychiatra, kaftan bezpieczeństwa, silne leki, kaftan bezpieczeństwa, silne leki, ,kaftan bezpieczeństwa , psychiatra, oddział zamknięty,kaftan bezpieczeństwa, silne leki, kaftan bezpieczeństwa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silne leki może tak, od stycznia 2016 próbowano mnie zabić trzy razy. Przeżyłam,ale mocno podupadlam na zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
żartuje sobie. ;) a ten tekst pożyczyłam od pewnej kafeterianki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_polski
Czkawka dziś XXX zrozum w końcu, że nie jesteś tu traktowana poważnie , po drugie , ukradłaś NICK , który należał do pewnej pięknej kobiety z tego forum , która mieszka w bardzo dużym mieście i nie ma NIC wspólnego z kurami i kogutami , zatem jesteś złodziejką NICK ! po tym tekście napisanym wynika, że masz wiedzę ogólną na temat kur, czyli wiesz tylko o tym, że kura sra i w tym samym miejscu zjada , czyli posiadasz AŻ dwa zwoje mózgowe a na widok koguta dostajesz spazmów , pozdrawiam bez odbioru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×