Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lakiery warming memories neonail

Polecane posty

Gość gość

Kto skusił się już na nowy lakier z kolekcji warming memories? Jak te kolory na żywo wyglądają? Który polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martapil
Jeszcze nie kupiłam, ale przeglądałam na stronie i dwie szarości musze koniecznie kupić! :) Inner calm i homecoming - zobacz sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarra90
ja już mam hot cocoa i piękny jest!! :) Taki delikatny, ale przy tym bardziej wyrazisty niż kolory nude i ładnie odznacza się od koloru skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podoba róż - mulled wine. Widziałam u kumpeli na paznokciach i super wyglądał. Choć najchętniej kupiłabym całą kolekcję... może na urodziny sobie zażyczę, bo to już niedługo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wverka
Szarości z tej kolekcji są cudne!! Chętnie bym je sprawdziła z Top Matte - ktoś już tak robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z matem fajnie wyglądają praktycznie wszystkie pastele. Efekt jest naturalny, bardzo delikatny. Ja wolę matowe topy niż te błyszczące, bo zależy mi na tym żeby paznokcie wyglądały na zadbane a nie przesadnie ozdobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandowa Lili
Mam hot cocoa, kolor jest super, ale jakby lakier marszczy się i podchodzi powietrzem a potem schodzi. Dziewczyny mialyscie również ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×