Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Laura i jej forum Rozmowy w krainie elfów

Polecane posty

Gość gość

Pisał tam ktoś i został potem oczerniony w internecie , poginęły mu zdjęcia z portali itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tyle co poginęły ale ta suka wystawiała cudze fotki pod publikę i wyzywała wybraną osobę od pijaków, brudasów, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, znam to forum. Masakra, co tam się dzieje. Ktoś upublicznia zdjęcia kogoś, bez czyjejś zgody i obraża te osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisało wielu ludzi, których ta stara Gienka z forum wyrzuciła z dopiskiem zbanowany za chamstwo. Czuje się bezkarna, bo forum jest na niemieckim serwerze. Zastrasza ludzi, tworzy tematy antypolskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA zostałam wyrzucona za własne poglądy bo broniłam nas Polaków , aśka lub laura nazwiskami nowak i grzesiak obrzydliwe filmy wstawiała nie mogłam na to być głucha ... Za to wtrąciła mnie w swoje intrygi okłamując wszystkich na forum , niektórzy są ogłupiali i jej wierzą ..... skanal to co ona robi niemka obrzydliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt,że forum to jest nieprzyjazne ludziom myślącym, mającym własne zdanie i broniącym Polski. Na tym forum pojawiają się teksty antypolskie szczególnie pisane przez Administratorkę, jak też moderatora o nicku Marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostałam zaproszona na elfiki, zarejestrowałam się, bo co mi w sumie zależało heh. Potem okazało się, że mnie "szefowa" prześladowała, bo ubzdurała sobie coś. Możliwe, że wyczuła we mnie zagrożenie. To forum paniusi, która traktuje je jak prywatny folwark i jeśli nie jest po jej myśli, to wypad. Dlatego jest to forum zamknięte, bo inaczej utraciłaby kontrolę nad swoimi elfami, którymi próbuje manipulować. Kto jest podatny na manipulacje, ten tam zostaje. Taka moja opinia wynikająca z obserwacji. Kto jest myślący logicznie, ten się szybko zorientował co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ASIALAURA - Zasługujesz na najgorsze traktowanie człowieka ?Jeśli jesteś człowiekiem !!! Wydaje mi sie ,że służysz rogatemu ,plując na własnych rodaków na swoim forum .... !!! Widze iż piękna kara Ciebie spotkała ,za wszystkie krzywdy wyrządzone ludziom . Forum ktoś skasował !!! Brawo dla Niego )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obawiam się, że niezupełnie. To forum już było kasowane chyba dziesiątki razy. Może mieć inny adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa

hahahahahaha ja pierdziele xDD to to forum jeszcze działa? XD jakim cudem ta ...ka jeszcze nie wylądowała w psychiatryku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turysta
Dnia 12.07.2016 o 10:51, AsiaLaura napisał:

Nie plujcie na mnie

A to czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotfryd de bouillon

znajde was ku.rwy i za.bije 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×