Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lekarz powiedział , że mam nadwagę :( Ważę tylko 59 kg

Polecane posty

Gość gość

I nie czuję się gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
153 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę Cię więc ciężko;) Ważne żebyś się czułą dobrze w swoim ciele. Może to taki okres dojrzewania wtedy się Tyne trochę. Ja mam 174cm i wazę 62 kg. I uważam, że dużo. Ale to zależy niektórzy są bardziej zbici i tych kg tak nie widać. Oblicz sobie BMI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa333333
bzdura nie wiem, w jakim celu lekarz powiedzial Ci nieprawdę 59 kg to byłaby nadwaga przy wzroście 153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłoś się do dietetyka profesjonalisty to Ci wszystko wyjaśni... :) http://jeszfresh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 161 i waze 53 kg a nie uwazam sie za szczupla i staram sie pozbyc4-5 kg wiec ty jestes zwyczajnie maly grubas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg BMI to nadwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BMI to sobie możecie w buty wsadzić, ważne jest to jak sie wygląda weź sobie takiego mariusza pudzianowskiego, wygląda super ale waży 130kg! przy wzroście chyba coś koło 185cm więc wg BMI jest wręcz otyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bmi nie dotyczy sportowców. Nawet idiota wie że mięśnie są dużo cięższe od tłuszczu. A wątpię aby autorka była wybitnie umięśniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, autorka to mały paker a lekarz jest ślepy i nie zauważył góry mięśni która przy nim sterczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo masz niestety powinnaś wazyc z 10 kg mniej przy tym wzroscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co jest zabawne? Ja waże 42/162, jestem zdrowa i wszystko ze mną OK. Ale idę o zakład, że gdybym to ja założyła temat w stylu "co sądzicie o takiej wadze" już byście krzyczeli o anoreksji. A jak ktoś jest zwyczajnie gruby to nagle "BMI to nie wszystko, może jesteś krągła po prostu" itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, nie "kragła" a "zbita", mea culpa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.20 a kysz, odejdź zawistna frustratko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" 9.20 a kysz, odejdź zawistna frustratko lapka.gif " A co hipokrytko, prawda w oczy kole? :D Chudzielec to chudzielec, a grubas to grubas.To nawet dziecko rozumie wiec nie wiem po co to ubarwianie. A tych 20kg niesamowicie zazdroszczę, tu mnie masz :P Aż zjem coś z tej zawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolom hejterom nie odpowiadam Ja lubię swoją figurę, mam dość spory biust i okrągłą pupę, mam długie zdrowe włosy i ładne zęby. Często chodzę w szpilkach, a to wysmukla i czuję się atrakcyjnie. Nigdy nie podejrzewałam, że mam nadwagę , zabolało mnie to słowo i w sumie poczułam się mniej pewnie siebie , bo nie uważam że 59 kg to jakoś strasznie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, oczywiscie , ze nie ! Wychudzonym patykom, bez biustu czy pupy mówimy nie ! :) Mozna wazyc i 40 kg , ale po co ? Co to za kobieta z kobiety , która ma biodra jak chlopak, wystajace obojczyki i zebra na dekolcie.. Nie mowiac o braku biustu.. Ale za to moge sie wcisnac w rozmiarowke dziecieca ! :D Bo moje drogie rozmiar 34/68 to jest dawna rozmiarowka dziecieca .. Czyzby kobiety nam obecnie zdziecinnialy ? :) Mezczyzni, nie chlopcy chodzacy w gejowskich rurkach, cenia to, co tworzy kobiete z dziecka :) Niewazne ile wazysz, byle sylwetka byla proporcjonalna, tj. byl biust , talia i biodra , nie jeden dlugi patyk, ladnie zrysowana, nie sflaczala , a ty autorko pewna siebie i sprezystym krokiem szla przez zycie :) Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 164 cm wzrostu i wagę 57,3kg. I tak. Mam boczki i brzuszek. Jak bym miala 55-53 to bylabym idealną wagą,a tobie z taka waga przy wzroscie 153 to nadwaga. Zresztą. oblicz sobie BMI. http://bmi-online.pl/ to jest nadwaga. Ale nie musisz sie katować. Wystarczy pic duzo wody dziennie, zeby wyplukalo toksyny. I jakis basenik <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, racja koleżanko wyżej :) Dzięki za miłe słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się autorko ja mam identyczne BMI jak Ty (mam 169cm/72kg), a jestem atrakcyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli czujesz się atrakcyjna i nie przeszkadza ci nadprogramowe kg to ok, ale jezeli napisalas na forum to znaczy ze zdajesz sobie podswiadomie z tego sprawę. Wystarczy kochana, że ograniczysz slodycze. ALbo chcoiaz cukier do herbaty (słodziki niechaj beda jak juz) i po tygodniu zobaczysz spadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67uytuyg
bmi sie nie liczy , bo jest robione pod amerykanów , grubych amerykanów według BMI kobieta 18 letnia powinna wazyć tyle samo co 50 letnia , a to są bzdury bo młode sa zawsze bardziej szczupłe , ważą nawet 5 kg mniej a dziewczyna rzeczywiscie ma sporoą nadwagę 59 kg moze jest dobre dla dziewczyny 175 cm wzrostu , a nie 153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź nie pieprz z amerykanami. 153 cm z taką wagą to nie normalnosć tylko nadwaga zwana pulchnością. Jeżeli brzuch wystaje, biodra wystają, a ramiona są jak baleleroniki to to JEST nadwaga. A po za tym. Jak by była brana po amerykanów to gdybyś wiedziała to oni tam zawyżają "Normalną" wagę bo w ameryce panuje ostra nadwaga (fast foody itp. filmy i te ładne obrazki które w tv oglądasz to zaledwie 1%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BMI to światowa, lekarska miarka wagi jak CM/KG itp. Taka średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała gruba kulka :O kobieta ponizej 155cm powinna ważyć maks 40 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150-155 36-41kg 155-160 41-44kg 160-165 45-50kg 165-170 50-55 kg Jesteś zwyczajnie tłusta. Jeżeli nie brzydzisz się siebie i tego jak ludzie na ciebie patrzą to gratulacje. Dalej pocieszaj się na forum tym co napiszą inne grubaski. Po co masz być atrakcyjna i kobieca,po co masz nam robić konkurencje. Jedz więcej,cwicz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fak ważysz za mało masz niedowagę . Przytyj z dziesięć kilogramów. Zdecydowanie masz niedowagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, masz nadwagę. Odkładają nawet na bok BMI, to tradycyjne obliczenie : wzrost minut sto równa się waga, to u Ciebie byłoby 53 kg. Jeżeli masz 13-17 lat, to hormony szaleją, ale i tak uważam, ze powinnaś zadbać o wagę. Zero pączków, pizzy, frytek, chipsów, słodkich napojów, i 2km spacer codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, masz nadwagę. Odkładają nawet na bok BMI, to tradycyjne obliczenie : wzrost minut sto równa się waga, to u Ciebie byłoby 53 kg. Jeżeli masz 13-17 lat, to hormony szaleją, ale i tak uważam, ze powinnaś zadbać o wagę. Zero pączków, pizzy, frytek, chipsów, słodkich napojów, i 2km spacer codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×