Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agi7373

Leki homeopatyczne na grzybicę i problemy w pochwie

Polecane posty

Witam wszystkich, mam pytanie, chciałbym się leczyć lekami homeopatycznymi na przewlekłą ,5lat,grzybicę pochwy i w ogóle na pieczenie, suchość i dyskomfort w pochwie czy zna ktoś czy może już stosujecie jakieś leki na tego typu problemy?Ja spróbowałam leku Monilia albicans 15CH, na razie 2 opakowania, znalazłam go na jakimś portalu o lekach bez recepty na infekcje w pochwie. Chciałabym kontynuować leczenie homeopatyczne.Czy ktoś ten lek stosował czy może jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee......................
obawiam się, że skoro nie pomogły leki to homeopatia tym bardziej nie pomoże bo są słabsze. Leczyłam sie przez 3,5 roku różnymi środkami i efekty żadne po1-3 m-cach wracało. Teraz stosuje Gynatren- zastrzyki, ale nie jest dostępny w Polsce. Załatwiam go w Niemczech- niestety jest na receptę- więc cały cyrk no i trzeba mieć kogoś tam na miejscu. Pierwsze 3 ampółki 60 E a połżniej jedna na rok tak przypominająca od 4 lat mam spokój. Warto zapłacić bo mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co że jak??
Powiem tak ja nie wierzyłam zabardzo w homeopatię ale jeśli chodzi o problemy takie jak Twoje polecam VAGICAL, lek homeopatyczny w postaci globulek. Ja wybrałam ostatnio masę leków przepisanych przez ginekologa właśnie na grzybicę i bakteryjne zapalenie pochwy. Na kontroli ginekolog powiedział że jest poprawa ale ja nadal czułam pieczenie. zastosowałam Vagical i pomogło także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjnym lekiem homeopatycznym na grzybice pochwy uplawy sa czopki EXMYKEHL D4. Stosuj tylko dopochwowo. Nie znam lepszego leku tym bardziej ze po 10 dniowej kuracji problem nie powraca. A nawet jesli kiedys to warto do nich wracac.polecil mi je kiedys dr. Homeopata i od tamtej pory jest to jedyny lek do ktorego w razie potrzeby wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rownie dobrze mozna uzywac wody swieconej, no ale jak dziala to stosuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to też te kuleczki cukrowe - jak większość homeopatów? Candida albicans znakomicie rozmnaża się na pożywce cukrowej ;-) Swoją drogą homeopaty = najdroższy cukier świata. Należy się Nobel. P.S. nie wolno podważać leczenia poświęconą wodą w kraju katolickim i szatańskiej mocy zawartej w mieszanej wodzie z cukrem! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowisko krytyczne w stosunku do homeopatii reprezentują księża egzorcyści i zajmujący się tematyką okultyzmu np. Joseph Marie Verlinde i Aleksander Posacki, którzy przestrzegają przed homeopatią jako zagrożeniem duchowym. Odrzucenie homeopatii przez naukę i część duchownych Kościoła katolickiego wynika m.in. z faktu, iż naczelne zasady homeopatii (podobnym leczyć podobne i przygotowanie leków w procesie rozcieńczania i dynamizacji) oraz pojęcie "siły życiowej" są według nich odwołaniem do światopoglądu magicznego, który stoi w rażącej sprzeczności zarówno z chrześcijańskim, jak i naukowym obrazem świata i człowieka opartym na paradygmacie materialistycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak wyciago roslin cukru i mieska kture sa rozpuszcone do jednaj czastki czyli np jedna tabletka apapu rozpuszczona w 1tys litra wody czyli tona i tak sprzedawana na ból głowy tak sa robione te leki a nieraz ludzie musza brac 2 tabletki zeby pomogły a sa tyle skutecznych leków np olej oregano propolis czosnek a jezeli działa Leki homeopatyczne to na zasadzie autosugesti albo działa jak reszta bioenergoterapełtów czy reik moca demonów tylko ze oni nie lecza a maskuja objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Ci papieże co stosowali homeopatię to opętani przez demony byli? No to już wszystko jasne :) Teraz mi się wszystko układa w klarowną całość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim trzeba być kretynem żeby pisać takie głupoty o homeopatii, nie spróbowawszy jej, nie znam lepszych leków niż homeopatia, jeżeli lek homeopatyczny zostanie dobrany prawidłowo bo jest ich multum i nie do każdego pasuje ten sam lek to pomoże od razu jak weźmiemy do buzi i zaczniemy jeść, ja się leczę tymi lekami już już 2 lata i na wszystko tylko trzeba iść do dobrego homeopaty, a ten kto pisze o tym apapie to zwykły ciemnogród nie rozumiejący istoty tego leczenia, (a ten "cukier" czyli kulka nasączona jest lekiem potencjonowanym) a najwięcej mam do powiedzenia. Ludzie poczytajcie i spróbujcie a dopiero wtedy się wypowiadajcie, paranoja jakaś!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana/y, jak "działa" zaraz jak tylko wsadzisz do gęby, to znaczy że to tylko i wyłącznie placebo działa na twoją łepetynę. Niewyobrażalnie łatwo jest ciemnocie wsadzić do pustej głowy dobre chęci, żeby przestali zwracać uwagę na objawy i wierzyli w magiczne wyleczenie. Każdy w końcu każdą cząstką swojego istnienia pragnie wyleczenia, i to najlepiej tak od razu jak wygrać w lotka. Homeopatia nie na każdego działa, bo nie każdy jest na tyle głupi żeby sobie wmówić bzdury, a niektórzy są na tyle głupi by dać sobie wmówić nawet nieistniejące choroby a ich organizm za sprawą reakcji psycho-somatycznej sam zacznie produkować objawy w reakcji przeciwnej do placebo. Możliwe jest nawet, że takowe "alternatywne" metody leczenia "wyleczą" użytkownika, ale w rzeczywistości w najlepszym wypadku zamaskują objawy (Jako że objawy to jedynie reakcja organizmu a umysł w ogromnym stopniu kontroluje organizm) a ignorowane przyczyny będą się pogarszać aż doprowadzą do niewytłumaczonego, przedwczesnego zgonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EXMYKEHL to jest lek izopatyczny (nie homeopatyczny). http://www.sanum.pl/8xgsh_produkt_586_exmykehl_d4_czopki.htm również polecam, działa! równolegle polecam robić irygację pochwy sodą oczyszczoną (na odkwaszanie - grzyby rozwijają się w środowisku kwaśnym), a dodatkowo zmniejszą pieczenie po czopkach (na początku może bardzo piec). Po zakończonej kuracji warto stosować probiotyki dopochwowe (np. sanprobi femi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kiedyś często po stosowaniu antykoncepcji nękała nawracająca suchość pochwy. Wystarczyło, że stosowałam żel mucovagin.pl i problem mam z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Miśka_
No to też chętnie wypróbuję mucovagin, bo faktycznie przy stosowaniu antykoncepcji jakoś bardziej nasila mi się problem suchości pochwy. tym bardziej podczas zbliżeń z moim facetem. Mam nadzieję, że ten mucovagin szybko przyniesie ulgę i poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
predzej sugestia leczy niż te leki albo same przechodzą tak jak grypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×