Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hania223322

Lepiej zamieszkac w Katowicach niz we Wroclawiu

Polecane posty

Gość hania223322

Witam. Bylam ostatnio kilka razy w Katowicach i musze przyznac, ze jestem pod duzym wrazeniem tego co tam zobaczylam. Miasto zmienia sie na kazdym kroku - dworzec, okolice Spodka, ulica Mariacka, duzo zieleni itp. Do tego ceny mieszkan sa duzo nizsze niz we Wroclawiu skad pochodze (naprawde duzo), a zarobki w eielu branzach wcale nie gorsze. Nie wiem czy odnosze dobre wrazenie, ale Wroclaw jest troche przereklamowany. Owszem sa fajne miejsca jak Ostrow Tumski czy Rynek, ale tez jest sporo brzydkich i zaniedbanych miejsc. Do tego dochodzi arogancja wladzy, drozyzna, beznadziejne drogi, korki, slaba komunikacja miejska. Katowice natomiast wcale gorzej sie nie rozwiaja, tylko nie maja takiego PR-u jak Wroclaw. Co o tym myslicie? Gdzie lepiej sie obecnie osiedlic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość George PG
Wroclaw jest strasznie przereklamowany moim zdaniem. Moze w takiej branzy IT jest tam dobrze, ale w innych ludzie wcale kokosow nie zarabiaja. A ceny mieszkan rzeczywiscie sa wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej KUUUUU
Ostatnio w Katowicach sporo zmienilo sie na lepsze, ale chyba nadal Wrocek jest przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia 000
Mi się bardzo podoba w Katowicach, mieszkam tam od kilku lat i wiedzę zmiany. Teraz np wydarzenie City by bike organizowane przez Instytucję Kultury Katowice jak dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście wolałbym Wrocław od Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wroclaw jest do bani, jak ktos powiedzial, wladza arogancka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×