Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lewactwo to choroba psychiczna

Polecane posty

Gość gość

nie ma innego wytłumaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy mądry, racjonalnie myślący człowiek zdaje sobie z tego sprawę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głównie lewaki przodują w klasyfikowaniu pogladów według kryterium medycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie zadna choroba tylko efekt propagandy. tej samej dzieki któej istnieją ludzie o poglądach prawicowych. ogólnie to jeden wielki stek bzdur i kupa bezuzytecznych definicji, którymi wyzej wymienieni tłumacza swoja rację innym. najczęsciej to zapętlające sie semantycznie paradoksy, które tłumaczą siebie nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej widać to efektach. czyli lewaki stosujący retoryke wspólnego dobra, odpowiedzialności zbiorowej, tolerancji itd szabruj wsjo co im wpadnie w łapy łącznie z władzą. no bo cięzko być socjalistą inaczej niż zostając tyranem który wie co jest dla każdego najlepsze. prawicowcy z kolei piertolący o wolnym rynku i kapitalizmie cięzko przeżywaja upadek upadek lokalnych struktur ekonomiczo handlowych zawiązanych dla osiągnięcia chwilowych korzyści czyli państw i narodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czy siak wszyscy chcą dobrze dla wszystkich róznią sie nieznacznie metodami, które uważaja za słuszne dla osiągnięcia ego szczytnego celu. idolem zidiociałych prawicowców jest mason i żyd korwin który jest bardziej niekonsekwentny niz piorun kulisty a o lewakach nawet sie nie wypowiem bo to już skrajne przypadki zdebilenia przekonane o tym, że lewica rozdaje za darmo co komu potrzebne. jak dla mnie jedni i drudzy mogą sie nawzajem pozabijac bez straty dla swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
de facto jedni i drudzy pracują dla tego samego celu. praicowcy chcą silnie scentalizowanego państwa z wolnym rynnkiem i liberalizmem gospodarczym a lewaki chcą jeszcze wiekszego i bradziej scentralizowanego państwa bez wolnego rynku za to ze swobodą gospodarczą na całym obrzarze. jakby sie dobrze zstanowić to jedni i drudzy niczym sie różnia oprócz gwary której używaja na okreslenie swoich celów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo czy ja bede miał wolny rynek w małym państwie czy lokalny rynek europejski bądź swiatowy to w zasadzie bez różnicy bo to kooorfa jedno i to samo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewatswo nie jest choroba, lecz zaburzeniem psychicznym, wynikajacym z kompleksow. Nie lubia siebie i dlatego chca sie uwazac sie za lepszych i bardziej toleracyjnych od innych. Taka strategia prowadzi do biologicznego samobojstwa. Lewacy kieruja sie idealizmem, ale ich glownym celem jest kontrola nad mysleniem innych. Lewacy to samobojcy,!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liberalizm gospodarczy. też kooorfa nikt nie wie o czym piertoli. jak mam liberalizm gospodarczy to mam otwarte granice a o losach państwa decyduja giganci finansowi bo przy pomocy pieniądza można sterować sytuacja w kraju skuteczniej niż przy pomocy straży pałacowej. jak nie mam liberalizmu gospodarczego ale przynależe do jakiejś tam uni to też jest koorfa liberalizm i rządzą ci sami potentaci. ale że juz dawno wykalkulowali że bezpieczniej jest napiertolić debilom bzdur do łba niż znimi walczyć to tera mamy prawaków, lewaków i innych tepaków którzy sie sami nawzajem pacyfikują w celu wyważenia otwartych drzwi i zaprowadzenia systemu który od dawna funkcjonuje. ogólnie niezła beka. to chyba jedyna zaleta rego całego zamieszania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda partia mòzg pierze swoim politykom, a przygłup im wierzy i się do partii podłącza. Tak samo kler. Zawsze na szczycie ewolucji gatunku ludzkiego stoi ateista i abstynent do tego. Religia i zabobony, klątwy, przepowiednie, fatum, omen są dla wieśniakòw, roboli, plebsu i parobasòw. Jeden człowiek zawsze steruje całym światem anonimowo i stoi nad politycznymi systemami,mafią, klerem, bankierami, hollwood'em i giełdą oraz rewenue! Rekini biznesu to małe płotki przed tymi, ktòrzy się narodzą w przyszłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie te cykliczne zmiany jednej metody na drugą sa jedynie kosmetyczne. przy okazji można zapiertolić troche w trakcie rozprężenia związanego z rewolucją i pousuwać niewygodnych ludków a potem zrobić z nich bohaterów "nowego ładu" c***ja tam nie nowy. stary jak świat i ciągle ten sam. jedynym powodem tej sztucznej polaryzacji politycznej jest kontrolowanie nastrojów motłochu czyli nas. a raczej was bo ja sie do was nie przyznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koorfa ujme wam to w jednym zdaniu bo sie pogubita: globalny rynek w lokalnej stukturze społecznej to to samo co lokalny rynek w globalnej strukturze. tak to wygląda. reszta to technikalia. jakoś trzeba jednych przeciw drugim nstawić skoro nie róznia sie w poglądach tak naprawde. trzeba im dać jakies nadzieje na zysk związane z zaangażowaniem sie w walke. bzdury po prostu olejcie to kooorfa i piertolcie tych cweli. jepnijta robote, wyrzućta telewizor idźta na ryby albo grzyby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a co myślisz o przyjmowaniu islamskich imigrantów przez eu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle że jednym z celów ich przyjmowania jest radykalizacja nastrojów prawicowych. czyli lewicowych:D w doopie to mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tych ludzi tez sie odpowiednio nastawia w ten czy inny sposób. dodatkowo najpewniej wspiera ich logistycznie mosad który odpowiada tak naprawde za fanatyzm muzułmański jak to sie określa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest gra w której wszyscy jestesmy pionkami. emigranci, ty wy, oni ja. wykorzystanie pionków zależy od strategii ale wiadomo ogólnie idą na pierwszy ogień. dodatkowo wygląda na to że partie rozgrywa jeden gracz czyli zże gra przeciwko sobie. albo ze sobą w drużynie jak mu pasuje. w tej sytuacji nie ma sie co eksytować i trzba wszystko przyjmować na miekkko. każda decyzja podjęta pod wływem emocji nie będzie twoją decyzją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście rozumiem, że cięzko zachować chłodny umysł kiedy ci gwałca żone albo córke. większośc go traci już na etapie słuchania, że spotkało to kogoś w okolicy bliższej lub dalszej. trzeba być sceptycznym a jednocześnie przygotowanym bo służby czyli ludzie którzy zajmują sie wdrażaniem pomysłów elit w zycie lubią przebieranki operacje fałszywej flagi prowokacje i inne takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chorobą psychiczną jest w ogóle zgoda na to, by pracować na kogoś i PŁACIĆ za to że ktoś tobą rządzi. O ile rozumiem ludzi, którzy nie buntują się i płacą, bo nie mają wyjścia, a chcą żyć w spokoju, o tyle nie rozumiem ludzi, którzy płacą i twierdzą, że robią to dobrowolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z polityka zostanie? Jednym system odpowiada, a drugim nie! Tobie pasuje system tamten, a mi ten, a komu innemu inny! Motłoch, gmin, plebs, pospòlstwo, robole i parobasy to już terminy przestarzałe w tych czasach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sie co spinac. kolesie i tak osiągną swój cel a ty możesz sie co najwyżej zastanawiać jak z tego wyjśc cało. bo jak zaczniesz kombinowac jak na tym zyskać to stracisz. jedyne c możesz zyskać to przetrwanie i niezależność poglądów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma żadnych innych sysemów oprócz systemu a politycy to nie żadni politycy tylko albo pozyteczni kretyni na niższym scczeblu albo cyniczni komedianci na wyższym zwiazani z tajnymi organizacjami, k'tóre im mówią co ci mają robic w zamian za poczucie tajnosci:D i garsc miedziaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krótko mówiąc to jepani menele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie wychodze z założenia że wilkowi sie nie opłaca ruszac jeża. albo rolnikowi hodować motyli na mięso lub mleko. chociaż to ryzykowne założenie bo kolesie nie lubią jak sie coś marnuje albo fruwa bez celu. z drugiej strony ukryć sie nie ma gdzie a w dodatku to podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z drugiej strony ten pragmatyzm daje mi nadzieje na to, że posiadaja zdrowy rozsądek i umiejętność kalkulowania. a jak nie o c***j im w doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam sie znikim bratać nie chce ale jak nie będę miał wyjścia to na pewno nie zbratam sie ze swoim przyszłym katem. tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sojusze z silniejszymi czynią ich jeszcze silniejszymi a i większą siła dysponują tym bardziej im wadzą sojusznicy. dlatego lepiej wchodzic w sojusze ze słabszymi i wyrównac nieco proporcje to daje szanse na negocjacje. a ja lubie negocjować bo tam sie dużo gada a ja jestem strasznie gadatliwy:) i towarzyski:) zdecydowanie bardziej wole jak wszyscy sie dobrze bawią niż kiedy bawi sie garstka kosztem wiekszości. to nie może trwać wiecznie ewentualnie taka zabawa staje sie coraz mniej zabawana. a jak pisałem lubie sie bawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM, jak widać w doskonałej formie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto to jest eM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×