Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lewandowski.

Polecane posty

Gość gość
W niedziele wszyscy razem krzyczymy DO BOJU POLSKO i trzymamy mocno kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby tak bo w końcu nieźle grają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy grzelczyka wystawi na irlandie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A milik ma tę kontuzjom czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macaroni21
Dobrze gra:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam Polacy Gruzja ich osdstrzeliwala ze Szkocja zero pomysłu na grę szkoci grali agresywnie i na wrzutki Polacy coś konstruowali ale groźnego nic nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze gralim pierwszom połowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma więcej szczęścia niż talentu,musi mieć dobre podanie to strzela,bez tego jest bezużyteczny na boisku,mało wszechstronny,trochę drewniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:32 takie same zdanie miałem o nim, ale zacząłem oglądać mecze Bundesligi i nie zgadzam się ! Chłopak ma talent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie ogadasz te mecze jak jesteś naj****y,obejrzyj na trzezwo to wrócisz do pierwotnej oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tam na początku, piszący po angielskawemu "Wyczyny naszych piłkarzy są w końcu zadowalające usmiech.gif -The exploits of our players are finally satisfied"- prozę, doucz się, zanim zaczniesz światu obwieszczać, że wyczyny naszych piłkarzy są USATYSFAKCJONOWANE. Cieszę się, że próbujesz, ale wiesz, satisfied to nie to samo co satisfying. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oki, obejrzyj sobie jego mecze z RM gdy grał w Dortmundzie i przeciwko Barcelonie(już w Monachium). To nie są przypadkowe gole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto bo chyba nie ja mecze z gruzja to wyrownany mecz a ostatnie 20 minut to poprzeczki i szczesny na narodowym a lewy drewniany hahahahaha technike to on akurat ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogi kolego ja nic nie mam do tego gościa,jak zacznie zaliczać pięć goli albo chociaz hat triki w meczach finałowych na poziomie LM albo ME lub daj mu boże MŚ to wtedy powiem że gość na kafeterii miał rację,póki co każdy finał z jego udziałem jest jaki jest i to sobie obejrzyj,a pózniej pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy grali dobry mecz w pierwszej połowie,drugiej nie oglądałem.Bramki Szkotów to strzały życia które innym razem mogłyby już nie wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewandowski to środkowy napastnik którego zadaniem jest wykańczanie akcji.Jest w tym bardzo dobry chociaż zdarzają mu się niezłe pudła.Ma instynkt snajpera,świetnie gra w powietrzu,potrafi się dobrze zastawiać i konstruować akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×