Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nacjonalista1995

Lewica

Polecane posty

Gość Juliettaa
kocham cię haha <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
precz z lewica!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tych przykładach widać,że lewicowcy są dobrzy przede wszystkim dlatego,że się wiecznie ośmieszają. Szumlewicz,Ikonowicz,ta Pani Profesor ,co twierdzi,że w związkach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż w związkach dwópłciowych,Szczuka itd,itp pokazują niezbyt wysoki poziom lewej strony.Oni niszczą się sami swoją inteligencją,dokonują ,,samomasakracji'' co jest piękne :).A Szumlewicz to w ogóle jest mistrz.Wg niego jaruzelski był człowiekiem prawicy. hehehe ovaj text je vrhunac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gospodarczo jestem za prawicą zdecydowanie, a jeśli chodzi o sferę obyczajową, moje poglądy bardziej pasują do lewicy z tego co widzę. Mało mnie interesują znane osobistości. Mam swoje poglądy i przekonania i nie wstydzę się mówić, że jestem 50/50 prawicowcem i lewicowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbowałbyś mnie ruszyć,to miałbyś do czynienia z niespełna 200 cm wzrostu i 100 kg żywej wagi,więc w*********j z łaski swojej.My tutaj 24 letnich prawików ,którzy wyzywają kobiety nie potrzebujemy,ponieważ przez takie przegrane życiowo persony jak ty zdecydowanie obniża się poziom merytoryczny dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdenerwowałeś się Nacjonalisto,jednakże niepotrzebnie.Może i nie zgadzamy się światopoglądowo,ale Ciebie szanuję za to,że masz szacunek do kobiet i nie jesteś prostakiem jak pravik.Mam dla Ciebie radę:skoncentruj się na rozmówcach,którzy chcą z Tobą dyskutować o polityce,a tego nieudacznika(który nie cierpi kobiet i gardzi nimi) olej.Tak będzie dla Ciebie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację,szanowny gościu z 20:39.Wypowiedzi tego prymitywa od tej pory będą przeze mnie ignorowane,ponieważ nie wnoszą nic ciekawego do dyskusji i nie są merytoryczne.Zresztą z facetem,który w wieku 24 lat nigdy nie był w związku ,nie miał kobiety,nie mam o czym rozmawiać,bo to mówi samo za siebie. A co do szacunku wobec płci przeciwnej,nauczono mnie tego w domu,w przeciwieństwie do niektórych. Zawsze szanuj kobietę,bądź dla niej dobry,jak Cię zdradzi ,to zostaw-to zawsze słyszałem od swojej mamy.I jak widać,mówiła słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nacjonalisto masz rację,jebać tego pravika24,pewnie kozaczy tylko przez neta.Pierdol go,bo dyskusja z nim nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRIOTA 24LATA
Przegrana to jesteś ty nacjonalistka1995 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś powinien tego prawika za troki zabrać i wywalić bo rzygać się chce od jego wpisów BTW to jest Przemo czy mi się coś myli ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą to ja chyba zagłosuję na Kowalskiego w wyborach. Zdecydowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i prawidłowo .Kowalski,JKM,Braun,Kukiz to kandydaci antysystemowi.Głosowanie na każdego ,kto nie należy do układu PO PIS SLD PSL już jest osiągnięciem,dlatego gratuluję samodzielnego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety obawiam się że Komoruski albo Duda marionetka wygrają, co nic nie zmieni, ale może doczekamy się czasów, kiedy establishment zostanie w końcu wypieprzony albo drugi Majdan urządźmy, tylko żeby nie skończyło się tak jak u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wybuchnie rewolucja,to i tak poprze ją mniejszość narodu,bo większość jest ogłupiona medialną propagandą.Cały naród zbuntuje się dopiero wtedy,kiedy rządy PO PIS SLD PSL doprowadzą do tego,że nie będzie co do garnka włożyć albo zabraknie na emerytury.Dopóki do tego nie dojdzie,będą żyli w iluzji,że jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, wszystko musi spaść na samo dno, żeby ludzie chcieli zmiany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie .Zresztą jest tyle bezmyślnych jednostek w społeczeństwie(jedna się tutaj wypowiadała,szkoda na nią klawiatury),że nie będzie łatwo zmienić to społeczeństwo na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przeglądam inne dyskusje,w których brałeś udział i nie wiem,dlaczego ludzie tak Cię atakują bez powodu?Nikogo nie obrażasz,wyrażasz kulturalnie swoje zdanie,a mimo wszystko znajduje się pełno osób,które na Ciebie naskakują.Nie przeszkadza Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lewica to zuo !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komorowski takze jest marionetka platformy jego pierwsza decyzja to usuniecie krzyza z placu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lewica to dno to zero to złodziejstwo to hańba wstyd i poniżenie dla każdego Polaka! trzeba oczyścić się z tych idiotów popierających ten mafijny układ ! osoby głosujące na tę partię to plebs i najniższa klasa społeczna naszego kraju , ludzie którymi można sterować bo zamiast mózgu mają syf w głowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie.Wybór pomiędzy po pis sld psl nie jest żadnym wyborem.Dla mnie akurat wiara jest sprawą drugorzędną,jednak sam się zastanawiam,komu ten krzyż przeszkadzał,mimo tego,że sam nie uważam się za wierzącego. Mi nie przeszkadzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło o sklocenie Polski i udało się to PO. Sam powinnes wiedzieć jakie są cele tej partii:wygasić, sprzedać, zarobić, pozbyć się ludzi z kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem to doskonale ,moja Droga.Niestety,tak to wygląda.A po ilości rzucanych w moim kierunku obelg widać,jaki jest poziom tego społeczeństwa.Bezpodstawne wyzwiska,używanie argumentów ad personam(w stosunku do osoby) a nie ad rem(w stosunku do przedmiotu dyskusji) świadczy tylko o moich rozmówcach ,nie o mnie. Co do PO(zresztą tak samo jak pis ,psl,sld,ruchu palikota) j/w. Niestety,tak było,jest i będzie,chyba,że stanie się cud i społeczeństwo się obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×