Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blue16

LICEALIŚCI!!! ŁĄCZMY SIĘ!!!

Polecane posty

Gość blue16

W tym roku poszłam do liceum. Zupełnie inny świat, bez porównania z gimnazjum. Tylko nauczyciele przesadzją, każdy z osobna myśli, że jego przedmiot jest najważniejszy i zadają nie wiadomo co:(( Zwłaszcza moja polonistka, chocaż jestem na profilu biol-chem ciągle odrabiam coś z polskiego... koszmar, nie ma na nic czasu praktycznie jeśli bym chciała wszystko poodrabiać i się przygotowywać z lekcji na lekcje... No ale moje ambicje są silniejsze i żeby nie wiem jak mi się nie chciało to robie.... wszystko po kolei... Czuje się jak w więzieniu.... Zero normalnego życia, tylko wszystko wokół szkoły się kręci... to jest nie normalne.. Czy w kazdym liceum tak jest?? Pocieszcie mnie bo nie wyrabiam:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...ja też byłam w szoku kiedy poszłam do LO. Po tym totalnym \"nicnierobieniu\" w gimnazjum nagle zostaliśmy rzuceni na głęboką wodę. Było ciężko, nie ukrywam...Nigdy wcześniej nie chodziłam spać o 2.30 w nocy...Ale dałam radę...Ty reż dasz, 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chodzę do technikum no ale myśle, że mnie stąd nie wywalicie za to:D też uważam że to calkiem inny świat....ehhh jak ja tęsknię za gimnazjum;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak....
szkola srednia to najgorszy okres w zyciu...doswiadczone i potwierdzone..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exclusive
Zgadzam się szkoła średnia to katorga mi zostało jeszcez tylko ok 7 miesięcy i Maturaa hehe :PP W koncu blizej niz dalej ale szybko mi zleciało więc głowa do góry :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×