Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PIMPOSZKA

Likwidacja polisy ubezpieczeniowej w PZU.POMOCY!!!

Polecane posty

Gość PIMPOSZKA

Moj chlopak chce zlikwidowac polise w PZU bo własnie stracil prace i nie bedzie co miesiac placil skladki.Czy odsyska przynajmiej czesc wplacanych przez 2 lata pieniedzy?Jesli ktos sie zna to prosze o dopowiedz, bo w ubezpieczalni twierdza ze nie oddaja zadnych pieniedzy a nam sie wydaje to nielogiczne.Prosze o pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidkaa
ale jakiej polisy, jakie to ubezpieczenie? ale na zwrot jakiejkolwiek kasy bym nie liczyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliskaaaa
Jeżeli to jest polisa na życie to dopiero po upływie 5 lat ma jakąkolwiek wartość, którą można odzyskać. Inaczej jest jeżeli jest to polisa inwestycyjan z ubezpieczeniem na życie - wtedy owszem mozna odzyskac wplacone pieniadze pomniejszone o prowizje, kwota zalezy od funduszu w jaki sie zainwestowalo... moze to byc wiecej niz wplacono jezeli pieniadze dobrze byly zainwestowane...lub analogicznie mniej Pytanie po co chlopak sie ubezpieczal?? zeby miec ochrone i spora sume ubezpieczenia w przypadku smierci i choroby??? jezeli tak to nie rozumiem myslenia ze ma cos odzyskac... w koncu przez caly ten okres byl ubezpieczony, mial zagwarantowana wyplate w przypadku zdarzenia losowego choroby itp... a to kosztuje... Wszystko powinno być zawarte w umowie w ogolnych warunkach ubezpieczenia - wystarczy poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliskaaaa
a moim zdaniem to bardzo logiczne ----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energiaaa
OWU i wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest cierpliwy, to może odzyskać pieniądze... bez sądu nie obejdzie się, ale warto powalczyć. Z tego co wiem zwykły pozew wystarcyz, tylko ktoś go musi profesjonalnie przuygotować, ja akurat skorzystalem z kancelarii Lex z Wrocławia (kancelaria-lex.org), jakaś tam część kasy odzyskałem i nie brali nic góry, także moge polecić. Bezpośredni numer: 533-133-590.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurzaja mnie takie reklamy niby nic nie chcieli super fochowo srowo i ciach nazwa i nr tel od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://taniapolisa.com.pl/ - pomogą wam znaleźć najlepsze ubezpieczenia odpowiednie do waszych warunków i portfela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×