Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xen

Łowca snów na tvn, jak ktoś ma ochotę:)

Polecane posty

Gość gość
O czym to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o przyjazni analnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś To o przyjazni analnej x Tak można interpretować, kiedy ogląda się od połowy:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszny?:), ok. Jednak recenzja mało przekonująca. Co w tym filmie ujęło ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persefono, nie proponuj mi filmu dla dewiantów, półgłówków. Wyżej cenię twoją inteligencję, nie bez powodu określam cię mianem"koleżanka", zawsze jednak mogę cię zdegradować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten film jest prześmieszny, a reżyser jest jednym z lepszych na świecie. To degraduj, ja tego nie odczuje! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytocz więcej tytułów tego reżysera, Hitler również na swój sposób był wybitny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To degraduj, ja tego nie odczuje! =) x Tak, ty pierwsza to zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martwica mózgu to przecież goowno. Eraserhead to przykład dobrego kina surrealistycznego. Nie mówiąc o wielu starszych produkcjach Greenawaya, które są ulotnie i dobitnie surrealistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eraserhead, to oczywiście film Lyncha, nie Greenawaya, bo napisałem dość nieskładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wstyd nie znać tego reżysera. Xen ja cię nie zdegradowałam bo nie miałam z czego zdegradować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persefona_ dziś To wstyd nie znać tego reżysera. Xen ja cię nie zdegradowałam bo nie miałam z czego zdegradować. x Wstyd mi:), uświadom mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet sprawdziłem, co on takiego nakręcił poza Martwicą (ten tytuł zawsze mi się podobał :D) i oczywiście serią Tolkiena. I to jest nic szczególnego. Sama seria na podstawie Tolkiena, to rzetelna robota, ale mistrzostwa tam żadnego nie ma, ani oryginalności. Sama Martwica, to przecież wygłup, brednia, taniocha horroru i fantastyki. Można powiedzieć, że on to zrobił świadomie, ale też wiele nie pokazał. Film ma status kultowego, ale niejeden kit taki status posiada. Bez przegięć, Jackson to taki rzemiecha i nikt więcej. Taki, mniej więcej poziom Emmericha, co nie jest zarzutem, tylko stwierdzeniem faktu. Lucasa dużo wyżej bym postawił (inne pokolenie) bo sam wpadł na coś własnego i przed serią SW, nakręcił jeden film bardzo dobry, może nawet w swojej klasie wybitny i drugi całkiem niezły, bardzo amerykański i jednocześnie w nurcie tego kina a la Easy Rider.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dopiszę. Można powiedzieć, że on to zrobił świadomie, ale też wiele nie pokazał... Tak jak na przykład Cronenberg, który też lubował się w klimatach tandetnych horrorów, ale potrafił zbudować coś swojego, nawet do pewnego stopnia oryginalnego, naznaczonego osobistym piętnem. Cronenberg bywał artystą, artychą :D Jackson raczej nie. Duża różnica. Mam też wrażenie, że właśnie dlatego Jackson dostał Tolkiena, bo był duży nacisk, by film był zrobiony po bożemu, możliwie blisko Tolkiena. Cronenberg na przykład, pojechałby bardzo po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja kotka psotka dziś To ten sam Peter Jackson od Władcy pierścieni i Hobbita. x Niesamowite, wstrząsające. Ja piertolę, matko i córko. x No dobrze,przyjęłam do wiadomości. Jednak nie obejrzę plugastwa o mózgach bo będzie mi się śnił po wsze czasy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś a ty oglądałaś Martwicę? Ja się zakochałam w Martwicy i widzę w niej wiele zaskakujących cech, film ogląda się tchem, a aktorzy są idealnie dobrani. Efekty, kiedyś straszne, dziś śmieszne i obrzydliwe. To jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persefono, polecam ci armię ciemności.To jest trylogia, dwie pierwsze części mają tytuł martwe zło.Świetna trylogia, przy czym trzecia część to komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×