Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Lubicie Vadera?

Polecane posty

Słucham sobie od rana na okrągło nowsze płyty z ich dyskografii - Impressions in Blood, The Art of War, Welcome to the Morbid Reich i Tibi et Igni :) ten zespół to moim zdaniem czołowy zespół metalowy w Polsce, dużo lepszy od niesmacznie komercyjnego Behemotha :P lubicie go? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka1999
Nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę to sobie przemyśleć i przeanalizować, Vader jest lepszy niż przereklamowany Behemoth,fakt.Oba zespoły znane poza Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że nie uważam że są najlepszym zespołem, tylko czołowym, z tych znanych zespołów bardziej zasługują na to by być "twarzą" polskiego metalu niz irytujący mnie Behemoth. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, lubię wczesnego Vadera. Taśmy "Morbid Reich" i "Kingdom" gdzieś mi zaginęły, ale za to "The Ultimate Incantation" mam do tej pory na kasecie z Carnage.:classic_cool: Późniejsze mam na kompaktach, ale tylko do "The Beast", który mam w limitowanej edycji 2CD. Przede wszystkim lepszy Vader, niż przereklamowany, pozerski behemocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEKA z misia
A nie irytuje cię przypadkiem wyrocznia kafeteryjna,wypowiada się na wszystkie tematy,człowiek renesansu,misio 1 superstar?Nawet zmywarki do naczyń bliźniemu nie życzył,wyzwał od leni.Tak do bólu po katolicku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdy Behemoth grał jeszcze pogański black, to był wtedy fajny :P" O to to! "Słucham czasem ich pierwsze albumy." Dema też były dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny akceptowalny Vader, to ten z Gwiezdnych Wojen. Cała reszta to chłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a co sądzisz o Sacrilegium?" Przecież w latach 90-tych to był kvlt.:classic_cool: Swoją drogą, miałem kiedyś "Wicher" i split z North i Neasit na kasetach. "ciekawe czy gdyby nergalowi z 1995 pokazać jego samego za 20 lat to byłby zadowolony z siebie w przyszłości :D" zadowolony to by nie był, zwłaszcza że w wywiadzie dla zina Purgatory (numer 15, rok 1992), na pytanie "A czego nie lubisz, a nawet wręcz nie cierpisz?", odpowiedział "Nie cierpię pozerstwa, a także mody na Death Metal i tych flyerów z napisem "Brutal Death Metal". S**t!!!" Czyli nie cierpi siebie i swoich fanów.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą wiesz, że zespoły North i Sacrilegium uchodziły za NSBM?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie - moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię. Wolę lżejszy black metal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podoba mi sie, po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubiłam Vadera nawet w czasach, gdy jeszcze nie potrafiłam strawić takich cięzkich zespołów. ma w sobie coś takiego, ze zawsze był dla mnie łatwo słuchalny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lżejszy Black Metal, to spróbuj Urfaust, a zwłaszcza najnowszy album. Generalnie to łączą BM z Ambientem, Neoklasyką itp. Możesz też obczaić jednoosobowy australijski projekt Midnight Odyssey, łączący BM z klimatami typu Arcana czy Dead Can Dance. Warto nadmienić, że gość nagrywa podwójne albumy, tylko uprzedzam, że produkcja jest typowo black metalowa, czyli Lo-Fi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, Moorland!:) ""Miał wtedy 15 lat jak tak mówił, był w wieku dzisiejszych gimbusów, więc nie dziwie się,że wygadywał takie rzeczy :P" Idiotę też zaczął ponownie z siebie robić w czasach "Demigod", czyli gdy miał 27 lat.:P Swoją droga, w czasach największej aktywności Anti-Behemoth Frontu, jego wypowiedzi nie były gimbazjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×