Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lubię jak mój facet puszcza bąki i to nie prowokacja

Polecane posty

Gość gość

Ja mam 24 lata a on 29. Kochamy się, jest nam ze sobą dobrze. I zachowujemy się przy sobie swobodnie. Także pierdzimy. I zawsze się z tego śmiejemy. Podnieca mnie to, że on sobie tak zdrowo je.b.nie z d**y. Po prostu to lubię. A to dlatego że mam beznadziejne doświadczenia ze swoim byłym, który zawsze puszczał cichacze, a potem udawał że to nie on (totalna c***a). Jak mój obecny partner się zje.b.ie to przynajmniej słyszę i wiem, kiedy się nie zbliżać :P Ale piszę naprawdę poważnie, że jest to dla mnie męskie, jak fajny facet uwalnia gazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niee no k****a baki nakrecaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziqus
To fajnie, że się tak dobraliście pod tym względem i czujecie się swobodnie ze sobą. To podstawa związku :) Może to i chore, ale mam podobnie. Tzn jestem facetem a podnieca mnie jak subtelna kobieta sobie zasadzi przy mnie bączka ;) Nie wiem dlaczego tak jest... Według mnie puszczenie bąka przy partnerze to apogeum bliskości i akceptacji. Więc jeśli taka zadbana kobieta, która na co dzień tego nie robi zrobi to przy mnie, to chyba wiadomo co to oznacza :) Żeby nie było jak zrobi to przy mnie facet to nie robi to na mnie żadnego wrażenia :P To działa tylko wtedy gdy robi to dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shrek i Fiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście obleśni! jestem 4 lata po ślubie-10 lat związku i nigdy nie zdarzyło mi się puścić bąka przy mężu. Jemu owszem ale nie mi. Kobieta nie powinna tego robić. Powinna zawsze wychodzić do łazienki. W ciąży miałam okropne bóle brzucha, okropne gazy i musieliśmy spać oddzielnie, bo musiałabym wychodzić co 5 minut do łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w złym czasie przeczytałam ten temat, bo właśnie miałam zjeść spaghetti, ale już mi się odechciało :D x nigdy nie smrodzę przy facecie, a jestem z nim 7 lat... chyba że naprawdę mam jakieś mega przypadłości jelitowe to może raz się zdarzyło, ale gdybym robiła to regularnie to regularnie paliłabym się ze wstydu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziqus
Nieprawda. Kobieta też człowiek i akurat w kwestii jedzenia i trawienia nie róznimy się wcale. Ehh nie wiem skąd ten głupi stereotyp, że facet może pierdizeć ile wlezie a kobieta nie. Co z równouprawnieniem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne macie fetysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja stara wali aż echo niesie i jest ok, wiem kiedy uciekać, najgorsze tajniaki, tego nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziqus
Ojjtam ojtam są gorsze fetysze ;) Są ludzie co lubią obficie owłosione pachy, zrośnięte brwi, odór niemytego przez tydzień krocza czy walące nie wiadomo czym stopy po całym dniu pracy w gumowcach :D Akurat puszczenie bąka to jeden z bardziej ludzkich odruchów, więc...? :classic_cool: Jestem z Tobą autorko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż bąka puściłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UpadłamNaMrowisko
Widać, że to facet napisał (temat.) Facet, który ma jakieś dziwne fantazje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki. Jesteś fantastyczną dziewczyną. Gdzie takiej szukać?? Przytulam❤️i gratuluję chłopakowi dobrego wyboru! To jest to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziqus
Zgadzam się z moim przedmowca - takich dziewczyn to ze świeczka w dzień szukać :-) Przy takiej facet może być sobą, a nie udawać księcia z bajki, którego fizjologia nie dotyczy ;-) Jeszcze jak ona byłaby sobą, to już w ogóle związek idealny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Zgadzam się z moim przedmowca - takich dziewczyn to ze świeczka w dzień szukać'' tylko żeby ta świeczka pod wpływem bąków nie spowodowała pożaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziqus
hehe no fakt, z latarką bezpieczniej szukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tak samo. :) :P fajne to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziqus zapalanie światła w trakcie wydzielania gazu też grozi wybuchem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziqus
Ale ryzyko wybuchu i tak dużo mniejsze niż wejście z otwartym ogniem :D Śmiem twierdzić, że przy tym stężeniu gazów powstanie wybuchu od małej iskierki jest raczej niemożliwe... A zresztą, przecież nie będę potencjalnej partnerce przystawiał tej przysłowiowej latarki do tyłka! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie bateria może nie wytrzymać smrodu i się rozładować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziqus
Z całym szacunkiem, ale chyba masz wyjątkowo bujną wyobraźnię albo puszczasz wyjątkowo zabójcze bąki, bo ja sobie nie potrafię wyobrazić takiego bąka od którego baterie padają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha dobra jesteś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantazja mnie poniosła z tymi bakami rozwalającymi baterię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziqus
I to nieźle :-D Hehe apropos bąków - przed momentem poszedłem do kuchni, gdzie kręcił się brat i przechodząc koło niego walnalem takiego zdrowego bąka, a on tak się przestraszył, że aż podskoczyl :-P Autorka topicu była by zadowolona z pewnością :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziqus to rzekoma autorka topi
dziqus - autorze tematu lecz się ze swoimi chorymi fantazjami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziqus
Ale ja jestem facetem! Jak mogę być autorką geniuszu? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj nie macie o czym gadać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×