Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Lubię tortury (). ()

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym spytac sie czy jestem jakas dziwna. Ostatnio zaczelam ogladac filmy akcji i kryminalne oraz czytac ksiazki o tej tematyce. I musze powiedziec ze jestem lekko zaniepokojona gdyz spodobaly mi sie tortury. Co prawda nie chodzi mi o tortury obrzydliwe tylko o np. podawanie nie wiem trucizny ktora niszczy organizm od srodka. Dziwnym sposobem podoba mi sie jak w jednym filmie kobiecie podano trucizne a ona byla zawieszona na łancuchach i krzyczala i sie probpwala wyrywac. Czuje wtedy takie jakby... nie wiem dokladnie jak to nazwac. Pierwsze slowo przychodzace mi do glowy to podniecenie. Jednak jestem osoba praktycznie uczulana na widok krwi i w prawdziwym zyciu bym nie wytrzymala patrzac na tortury. Tymbardziej mnie to wiec dziwi. Zaczynam podejrzewac iz mam sklonnosci sadystyczne. Warto tu tez wspomniec iz lubie pisac o tematyce tortur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko "fajnie" jak tortury nie dotyczą ciebie lub bliskich bezpośrednio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlexCroft
sama jestem ciekawa, mam 18 lat i ja wręcz uwielbiam oglądać obrazki i filmy z sadomaso torturam i gwałtami. I nie będę kłamać ale mnie to baardzo podnieca do tego stopnia że chętnie mam ochotę coś takiego narysować :x . Czy powinnam o tym powiedzieć rodzicom ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja była dziewczyna kiedyś poprosiła mnie żebym w trakcie seksu zaczął ją lekko podduszać zaciskając dłonie na jej szyi bo to ją bardzo podnieca no i rzeczywiście gdy spróbowaliśmy to miała fantastyczny orgazm, no i nie ukrywam, że mi też się to podobało. Podczas kolejnych zabaw brnęliśmy dalej, przywiązywałem jej ręce i nogi satynowymi apaszkami do ramy łóżka oraz zawiązywałem apaszką oczy i mówiłem jej, że została skazana na karę tortur i za chwilę będzie strasznie cierpieć z bólu. Następnie gdy się kochaliśmy delikatnie masowałem jej szyję i powoli zaciskałem na niej dłonie przez cały czas mówiąc jej, że ją torturuję a gdy zaczęła doznawać orgazmu mocniej zaciskałem dłonie. Taka zabawa była dla niej tak ogromnie podniecająca, że osiągała wielokrotne mega fantastyczne orgazmy długo jęcząc z rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×