Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lubie znęcać się nad zwierzetami

Polecane posty

Gość gość

Podnieca mnie to gdy zakopuje żywcem kota lub psa lub gdy bije go metalowym prętem. Jakie jest wasze podejście do takich ludzi jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc przebudzony
Negatywne i daruje sobie wizje jaka mi stanela przed oczami wzgledem takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczkaaaa
jesteś śmieciem. KTOŚ powienien bić Ciebie metalowym prętem i zakopać żywcem w ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że to prowo, jesli nie, to musisz iść do psychologa lub psychiatry, nie rób krzywdy żadnej istocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię znęcać się nad zwierzętami, lubię to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo to mnie podnieca kiedy bije psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami dusze psy z nudów tak jak wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spineczka 86
jestes nie normalny chętnie bym cie zgłosiła na policje ty psychopato co ci te biedne zwierzeta zrobily jak bym cie dorwała to nie ręcze za siebie tez bym cie uderzyła tak porzadnie i zakopała rzywcem ty psychopatyczny debilu nawet u psychiatry dostałbyc czerwona kartkę i dozywocie dla takiego jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, wszyscy na tym forum mnie obrażają, nic na to nie poradzę że lubię np bić prętem lub pałką psa lub utopić czasem w wanie kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz kolejny raz jak o tym piszesz.Dzwonie na policje niech cie namierzaja psycholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dzwonie.niech smiec nie mysli ze jest bezkarny.w internecie nikt nie jest anonimowy,zwlaszcza piszac takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś mi się wydaje że ciebie podnieca raczej jak ktoś cię psycholem nazywa i prowokujesz do tego ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam jak złapałem kiedyś kota sąsiada, nakryłem jego głowę kocem i zacząłem wykręcać mu tylną nogę, czułem jak kość pęka co za uczucie, do tej pory kocur kuleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adolf sie w grobie przewraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zastanawia mnie jak to jest zabić człowieka np udusić, może wybiorę na cel jakąś staruszkę co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje podejście do takich jak ty jest proste i klarowne...jesteś k***a i szmata która powinna jeść z serwisu...gdybyś spotkał mnie to miałbyś cholernego pecha...tacy jak ty są dla mnie na tym samym poziomie jak g****iciele małych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wybiorę na cel dziecko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobię tak że będę wam wysyłał co kilka minut zdjęcie jak topie psa lub obijam głową kota o ścianę. Jeśli chcecie to mogę to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób cos dla ludzkosci i wybierz na cel swoja p*****lnieta osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie byłoby żadnym zaskoczeniem albowiem większość tzw zoosadystów lub osób aktywnych na peryferiach takich praktyk wykazuje skłonności do akceleracji przemocy. W takich wypadkach z reguły ofiarą jest ktoś kto nie może się bronić...staruszka albo dziecko. Jest wiele literatury na ten temat i można z łatwością wysnuć takowe wnioski. Osoby które znęcają się nad zwierzętami to "anus"przestępczości tak samo jak ci którzy stosują przemoc w tym seksualną wobec dzieci bądź przemoc wobec osób w wieku podeszłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram...czujesz siłę wobec słabszego zwierzaka, dziecka, starszki zwyrodnialcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem napisać - "z sedesu".....bynajmniej żarcie z serwisu to dla ciebie byłby niezasłużony luksus...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie.Czlowiek ktory to robi niewinnym zwierzata nie bedzie mial zadnych hamulcow aby to zrobic jakiemus czlowiekowi.I obys zgnil w pierdlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo trzeba by zrobić tobie!! I nie było by problemu!! Tak więc widzisz jestem dobrym Lekarzem!! Znam receptę na twoje dolegliwości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz jak to jest zabic czlowieka?Poprostu go zabijasz a on nie zyje.Najpierw pocwicz na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie to PROWO
po co rozmawiacie o czyms tak potwornym? po co sobie przypominac przy weekendzie, że są tacy ludzie i jaki zj*****y jest ten świat? do kasacji to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sadze ze to nie jest prowokacja.Koles mial wyslac jakies zdjecia zobaczymy czy bedzie na tyle odwazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba dam radę zabić człowieka, kupiłem nawet długi nóż 17 cm więc bez obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zrób harakiri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania psychiatryczne ordynowane zabójcom dowodzą że źródeł tego co robią jest wiele. Charakteropatia,choroby umysłowe,psychopatia,parfilie,zaburzenia osobowości. Są zabójcy jacy nigdy nie znęcali się nad zwierzętami. Uważa się wtedy to za "silny typ"zabójczej osobowości. Są też zabójcy ewoluujący...bez szczególnego psychopatycznego poczucia misji...z problemami seksualnymi lub stanowiącymi wynik prymitywnej osobowości nastawione na zaspokajanie określonych zniekształconych popędów i to tym właśnie z reguły rozwój toruje najpierw znęcanie się na zwierzętami.Znane są w grupach również w Polsce osoby odsiadujące wyroki za zabójstwa [w tym dzieci]jakie przez wiele lat pasjonowały się kłusownictwem przykładowo. Na Ukrainie głośna była sprawa zabójców z Dniepropietrowska.Zabijali ludzi którzy nie byli w stanie się bronić.Starców,kobiety a w tym ciężarne i dzieci. Tak się formuje właśnie wspomniany ten "ściek"społeczny.Każdy kto robił takie rzeczy powinien być monitorowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×