Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ludzie gwizdali na Komorowskiego i krzyczeli WSI, a on im buziaki przesyłał

Polecane posty

Gość gość

czy to normalny człowiek?:O Ludzie z transparentami stoją, na ktrych jest napisane "Nie dla Bronisława Komorowskiego", na jego widok gwiżdżą i krzyczą WSI, a on im buziaki przesyła wsiadając do samochodu i macha łapką z uśmiechem:D czy on jest upośledzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durnia mamy za prezydenta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się staram być obiektywna, bo ani Duda ani Komorowski nie był moim kandydatem, ale no bez jaj:O Skoro ludzie go wygwizdują i obrażają, atakują to może należałoby z godnością wsiąść do tego samochodu a nie jak jakaś bezmózgowa nastolatka buziaczki ludziom posyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest przerażony .Teraz juz sąd do Belwederu nie przyjdzie.Teraz będzie musiał składać zeznania w procesie Sumlinskiego normalnie wśród kamer włączonych na sali sądowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wszyscy wiedzą jaką sprzedajną szmatą jest Komor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słał buziaki bo pewny jest wygranej nic nie zrobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to normalne, że ludzie krzyczą i wygwizdują Prezydenta? Ba w ogóle jakiegokolwiek kandydata w wyborach? Czy jak Lech Kaczyński był prezydentem to go ktoś wygwizdywał? To jest dla mnie porażka, to są nienormalni ludzie, hołota jakaś :-/ Jakoś nie widać, żeby zwolennicy PO zachowywali się w ten sposób w stosunku do PIS i Dudy. Brak kultury jak dla mnie, czyste prostactwo :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale bym się nie zdziwiła gdyby wygrał minimalną ilości a głosów żeby nie było zadymy w kraju.Nie takie cuda mogą się zdarzyć.Nic mnie nie zdziwi.Teraźniejszy sondaż w newsweek na onet: Duda -68.57% Komorowski - 25.67%. No cóż... w tym kraju cuda się zdarzają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie pokazują to co myślą i mają do tego prawo! Politycy mówią, że Polskie państwo nie istnieje, planują za plecami obywateli jakieś nieczyste zagrnaia, śmieją się, że jak wygrają wybory to benzyna będzie po 8zł, a idiota nazywają tego, który pracuje za marne 6 tysięcy złotych:O A ty się dziwisz, ze ludzie mają dośc i okazują swoje niezadowolenie??? PO nie rządzi rok czy dwa a 5 lat i jest coraz gorzej i gorzej, kolejne afery się pojawiają, Tusk ucieka za granicę po swych jakże wspaniałych obietnicach, prezydent przynosi nam wstyd od początku swojego urzędowania, potme ignoruje obywateli, uważa, że cała kampania, debaty są niepotrzebne, bo przecież wygrana jest przesądzona, a ludzie mają się uśmiechać i machać rączką?! No tak, wyborcy PO jak i jej członkowie lubią udawać, ze deszcz pada jak się na nich pluje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pis ciągle powtarza, że Polska nie istnieje, że jest w ruinie itd. itp. A ja tego w ogóle nie widzę. Nawet w małych miasteczkach i na wsiach ludzie się budują, kupują po kilka samochodów, wyjeżdżają na wycieczki zagraniczne. Każdemu zawsze mało. Nie wiem jaki to wstyd niby przynosi Komorowski jako prezydent, ale pamiętam, że jak Lech Kaczyński był prezydentem to śmiano się w innych krajach i nawet jakieś śmieszne artykuły/ rysunki były w zachodnich gazetach :) No a swoją drogą kulturalny człowiek potrafi zachować się w każdej sytuacji, więc nawet jeśli chce wyrazić swoje niezadowolenie to nie znaczy, że powinien się zniżać do poziomu baby bazarowej (bez urazy dla kobiet sprzedających na bazarach :) ) i gwizdać bądź bluzgać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO razem z Komorem jest już skończona, ludzie zaczynają liczyć swoje pieniądze które im kradnie w coraz większym stopniu biurokratyczne państwo. System stworzony przez POstkomunistów jest do zaorania i wyrzucenia na śmietnik historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Polska jest w riunie. I żeby nie było nie jestem za pisem. Ludzie się budują? U moich rodziców w małej miejscowości tez się budują, a wiesz za co? za kasę zarobioną za granicą:O I za te same pieniążki kupują samochody. Człowiek ze zwykłym wykształceniem w Polsce zarabia gorsze, nie znasz takich? Ja znam niestety. Bezrobocie się zmniejsza? Zawołajmy tych z za granicy i wtedy policzmy procent bezrobocia:O Co do kaczyńskiego to nie wypada się z niego teraz śmiać, bo zginął. Niech Bronek zginie to też damy mu spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto się śmieje z Lecha Kaczyńskiego teraz? Chyba jakieś przewrażliwienie wychodzi na wierzch... :P Owszem wyjeżdżają za granicę, ale wyjeżdżali i za czasów pis i za czasów po i za dawniejszych też. Jadą, bo chcą a nie dlatego, że ktoś im każe. Ludzi zawsze ciągnęło do innego. Część tam zostaje a część wraca. Każdy robi jak uważa i nikt nie powinien nikomu nic narzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK na telefon komórkowy pracujesz jeden dzień, w Polsce Dzięki POdatkom jeden miesiąc. Jest różnica w oszczędzaniu czasu? Jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo Polska jest w riunie.xxZacytuj wskaźniki gospodarcze i ekonomiczne na to wskazujące z podaniem źródła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja telefon sobie zmieniam tylko jak mi się kończy umowa, czyli raz na kilka lat i wcale nie potrzebuję częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie przewrażliwienie? Ja nigdy za Kaczyńskim czy pisem nie byłam:O odniosłam sie do tego, że z Kaczki się śmiano. No owszem, ale on był prezydentem dwa lata, a teraz nie wypada się z niego śmiać. Może jakby porządził 5 lat jak Komorowski to bym o nim pisała to samo co o Komorowskim. Nie wiem. W końcu Kaczyński nie zyje. Ludzie wyjeżdżali i wyjeżdżać będą. To prawda. Jednak kiedyś ciągnęło ich do lepszego zycia, a teraz ciągnie ich do życia godnego i normalnego, a takowe powinni mieć zapewnione w swoim kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Wg Rankingu wolności gospodarczej Polska zajmuje odległe 42 miejsce. Platfusy mogą już emigrować do Moskwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jakie przewrażliwienie? Ja nigdy za Kaczyńskim czy pisem nie byłampechowiec.gif odniosłam sie do tego, że z Kaczki się śmiano. No owszem, ale on był prezydentem dwa lata, a teraz nie wypada się z niego śmiać. Może jakby porządził 5 lat jak Komorowski to bym o nim pisała to samo co o Komorowskim.xxCos chyba z Twoją wiedza jest nie tak.Kaczyński zginął w wypadku lotniczym w 5 roku swojej prezydentury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak kiedyś ciągnęło ich do lepszego zycia, a teraz ciągnie ich do życia godnego i normalnego, a takowe powinni mieć zapewnione w swoim kraju.xxPowinni? A niby w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni? A ni by w jaki sposób? x PO ma sposób, wszyscy powinni zostać urzędnikami państwowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka tematu Temat założyłam, bo dziwi mnie takie ułomne zachowanie u chyba zdrowego człowieka. O polityce nie będę dyskutowac, bo jak rządziła PO to każdy wie. Jak rządził PIS tez każdy wie. Wybór mamy więc bardzo ograniczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż pracuje w przeprowadzkach i często mają wyjazdy zagraniczne. Opowiada mi jak ludzie na tym "lepszym" zachodzie mieszkają... z zewnątrz wszystko pięknie ładnie a w środku rozwalające się, stare meble. Zamiast łóżka materac na podłodze a w szafach stare ubrania. Sama mam znajomych za granicą i chodzą w swetrach przypalanych papierosami, dziurawych skarpetkach itp. Tam może się żyje lepiej, bo ludzie stawiają na lepsze życie poza domem a u nas każdy chce i ustawić się (mieć w pełni wyposażone na lux mieszkanie, dom, ogród), jeździć na wycieczki egzotyczne i jednocześnie mieć kasę na codzienne stołowanie się w restauracjach. No ciężko mieć to wszystko jednocześnie a jak ktoś to ma to zarówno są to osoby z Polski jak i z innych krajów, nie ma reguły. U nas też są bogaci. Jak kto się ustawi tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat założyłam, bo dziwi mnie takie ułomne zachowanie u chyba zdrowego człowieka. xxUłomne?A co miał zrobić? Pięścią im wygrażać?Pokazał klase w przeciwieństwie do swoich przeciwników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka tematu tak prawdę mówiąc to owszem człowiek powinien mieć szansę na godne życie w swoim państwie. W jaki sposób? W taki zeby za uczciwą pracę otrzymywał uczciwe wynagrodzenie, za które może żyć na normalnym poziomie, a nie wegetować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W taki zeby za uczciwą pracę otrzymywał uczciwe wynagrodzenie, za które może żyć na normalnym poziomie, a nie wegetować.xxAle w jaki sposób ma to się odbywać? Tak konkretnie?Ktoś ma mu dawac te pieniądze na życie? Innych trzeba opodatkowac, żeby tak było jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebrany za zwolennika Bronisława Komorowskiego chłopak przerwał wystąpienie prezydenta. Młody mężczyzna wtrącił się podczas wiecu na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego w Toruniu i zaczął wykrzykiwać: "WSI, Pro Civili!". Po chwili został wyprowadzony przez funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu. Młody człowiek wyglądał tak, jak reszta popierających Bronisława Komorowskiego. Stał tuż za prezydentem. Gdy głowa państwa zaczęła przemawiać, chłopak zaczął skandować: "WSI, Pro Civili!". Zanim zatrzymała go ochrona, zdążył jeszcze krzyknąć: "Czytajcie książkę Sumlińskiego!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
Shatyn ale przeciez napisałam, ze mógł jak normalny człowiek się zachować czyli wsiąśc do samochodu jak przystało na człowieka z klasą, a nie odstawiać szopki. To już nie ma nic pomiędzy wygrażaniem pięściami, a przesyłaniem całusków? Bo moim zdaniem jest, to się nazywa normalne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
//A co miał zrobić? Pięścią im wygrażać? Nie raz to robił. Powinien być konsekwentny. - "Nie ma zgody dla przeciwników NASZEJ ZGODY" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
Nie dawać, ludzie powinni je zarabiać. A tak szczerze (chociaż nie lubię dyskusji o polityce) to uważam, że należałoby się wziąść za mundurówkę i mase niepotrzebnych urzędników. Podwyższyć podatki bogatszym, zwiększyć kwotę wolną od podatku. Jak się w sumie wziąłby za to cżłowiek naprawdę uczciwy to myślę, ze pieniądze szybko by znalazł, ale ani Komorowski ani Duda tego nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×