Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiloffffffffff

ludzie po studiach rolniczych, gdzie pracujecie?

Polecane posty

Gość kiloffffffffff

co robicie i czy wogóle macie jakąś pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiloffffffffff
przynajmniej dobrze zarabiasz?czy to jest praca fizyczna czy siedzisz w papierach,kontrolujesz jakość itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana.........
wsród moich znajomych z roku (obecnie 3 lata po mgr) takie zajęcia mamy obecnie: doktorant... i czekamy co bedzie jak się obronimy kilka osób znalazło pracę w firmach paszowych jako przedstawiciele handlowi i ci zarabiają najlepiej zrobiły tytuł technika weterynarii (technikum zaczeli robić na 3 roku studiów) i pracują w lecznicy ferma drobiu zakład wylęgowy drobiu zwierzętarnie grafik komputerowy firma komputerowa grafik/DJ-wodzirej/firma sprzątająca - to 1dna osoba, chłopak jest obrotny stacja benzynowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sggh
Oprzatam oborę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e___liza
Słuchajcie teraz w Cosinusie powstał kierunek Turystyka wiejska. Mój brat chce iśc na taki kierunek, ponieważ chce i tak pozostac na wsi z rodzicami. Czy myslicie ze to dobry pomysł i to sie jemu przyda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piinkowa
No ja nie uważam zeby był to zły pomysł. Z tego co przeczytałam na ich stronie to zdobywasz kwalifikacje prowadzenia gospodarstwa agroturystycznego . Wiec naprawde to dosyc interesująca perspektywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjja20
eliza a ile płaci sie za tą szkołe ? W sumie to jest bardzo dobry kierunek, bo nie dostałam sie na sggw a nei chce też stracic swojego czasu. Wiec spokojnie mogę go w ten sposób wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijacz
Pracuje na pastwisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby prowadzić
gospodarstwo agroturystyczne nie trzeba kończyć studiów w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhulkowa
Moja koleżanka poszła na ten kierunek do Cosinusa i rzeczywiscie jesli chodzi o nauke to jest bardzo zadowolona i nawet powiedziała ze chce kontynuowac na innych kierunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetkowska1
No i gdzie Twoja koleżanka po takim własnie kierunku ma zamiar pracować ? Bo w sumie trzeba przyznać ze kierunki maja bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwwwa2
Ja bym nie martwiła sie o prace, bo jednak po takich szkołach własnie mozna dostać dobrą prace, a na wsi mozna na przykład prowadzić gospodarstwo agroturystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inż. Bożena Piotrkowska
Witam Serdecznie, Ukończyłam studia, jestem inż. o profilu rolniczym. Fakty. Za pracą wyjeżdzałam zagranicę! Teraz sie przekwalifikowywuje poniewaz w tym kraju płeć w tym zawodzie ma znaczenie, poza tym, praca dla kobiety w tym zawodzie jest, lecz etatów mało a dużo absolwentów i znaczące są znajomości. Nie polecam tego typu studiów Komuś, kto nie myśli prowadzić rodzinnego gospodarstwa. Studia dają jakąś wiedzę i technikum rolnicze. Innych szkółeczek nie polecam, są tylko sposobem na wyciągnięcie pieniędzy od Państwa Polskiego i wypłatę dla kadry uczącej bo z naszym niżem demograficznym tak sobie też trzeba radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iworska_kk
Dlatego własnie ludzie jeszcze przed pójsciem na studia decydują sie na szkoły policealne jak Cosinus. Gdzie też mozna doskonale sie przygotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammoluszkowa
Ja wcale nie uważam ze pójscie do szkoły policealnej jest czymś zlym. A jesli własnie chodzi o Cosinus i wybor takiego kierunku na pewno będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammska2
Dokładnie masz racje. To wcale tak nie jest ze jak sie wybiera szkołę policealna to ze sie nic nie potrafi. Nie kazdy ma to szczęscie dostać sie tez od razu na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej zrobić podyplomówkę na dobrej Uczelni. Ja też skonczyłem rolnictwo i teraz planuje zapisać sie na studia "zarzadzanie i marketing w agrobiznesie" na Uniwerku Ekonomicznym we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnkowska
Mozna iśc na podyplomowe ale wczesniej trzeba tak czy inaczej mieć coś skończone. Wiec taka policealna tez nie jest złym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj sasiad ukonczyl ten kierunek i ma wlasne gospodarstwo rolne :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie to tutaj nawet taki kierunek o którym wspominaliscie w Cosinusie bedzie odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem jak najbardziej za Studium Dziewulskich. Tutaj stawia sie przede wszystkim na dobrą i bardzo uznaną szkołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz chce sie zapisać do Cosinusa. Tylko jestem ciekawa czy nie ma sie potem problemów z podejsciem do matury ? Czy w ogole po takim liceum dla dorosłych mozna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra skończyła takie studia, i tak nie pracowała w zawodzie. Poszła do Dziewulskich na wizaz. Wiec ta pierwsza szkoła była tylko przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam sie czy to w ogole mozlwe zeby ktos kto zalozyl ten temat byl naprawde tak zupelnie niezdolny do samodzilenego myslenia 333 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Sawicki
ukończyłem wyższa szkole rolniczo - pedagogiczna i dziś jestem ministrem rolnictwa IIIRP. da się? da! trzeba tylko chcieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×