Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izkabella1998

Ma ktoś z was skuter

Polecane posty

ja bardzo chcę w niedalekiej przyszłości kupić, ale kompletnie się nie znam. Trochę pytałam znajomych czytałam fora. Jakie są wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka młoda a już blachara:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem już 3 skutery w sumie przejechałem nimi 40tys kilometrów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dla drobnej kobietki to jeszcze, zobacz sobie wszelkie modele "vespa". to sa typowo kobiece skutery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes kretynem muuun, od lat wspolpracuje z topowym zespolem wyscigowym w klasie superbike w europie i mi tu nie skacz nawet najomoscia moto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowieku no pewnie ze ci nie podam! to chyba jasne! :o zreszta biorac pod uwage twoja znajomosc jezykow (na przykladzie fajek fest) z pewnoscia bys sie z nimi nie dogadal. :o w ogole nie interesuje mnie zeby ktokolwiek mnie stad znal i z czymkolwiek kojarzyl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruba baba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka222
ja mam z zippa. zobacz sobie, sa rozne modele i rozne wyglady ;) ja mam taki w stylu tych starych wloskich skuterow i jestem zadowolona bardzo ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie jak skuter to tylko vespa. Niedawno kupiłam więc jestem sczęśliwą posiadaczką zachwyconą wręcz swoim szczęściem:) polecam z całego serca, ja kupiłam tutaj www.motoroom.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto też zapisać numer do dobrego serwisu skuterów. We Wrocławiu jest http://naprawa-skuterow.pl/ bardzo dobry serwis. Można praktycznie każdy model skutera u nich naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam :) jestem kobieta 35l, i jezdze sobie skuterem, romet vintage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekiwa
Mam! sliczne vivacity! kupiony z scooter.com.pl - rzucie tam okiem na jego zdjecia, cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebika
Faktycznie super! No i w takiej cenie, to się chyba sama zacznę zastanawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yamahe R1 od razu! a nie pierdziawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miasto ok, wychodzi taniej niż bilety na komunikację miejską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melechito
Na miasto to super opcja, korki Ci niestraszne i wgl - oczywiscie rower też wchodzi w grę, ale sama wolę skutery, wygodniej :P Ten vivacity z scooter.com.pl wygląda naprawdę fajnie! Ogólnie to chyba dosć popularny model, wiec polecam coś o nim poszukać albo zerknąć chociażby na stronę tego sklepu i obczaić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FruSZSZ
Z tego co wiem to ta firma Scooter to importer generalny Peugeota więc chyba naprawdę spoko, poza tym - u takiego importera jest zawsze taniej niż w innych salonach, bo wiadomo, oni ronią jako jeszcze kolejny pośrednik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś ze Śląska, to spójrz na ofertę sklepu ze skuterami www.moto-silesia.pl. Znajomi od nich kupowali i chwalili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikka761
Tutaj https://www.kawasakisklep.pl/pl/ można zakupić oryginalne skutery Kawasaki. Koniecznie tam sobie zerknijcie. Jest w czym wybierać. Poza tym plusem jest to, że często zdarzają się spore obniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ojciec porusza się od ponad roku tym skuterem elektrycznym https://www.prohealth.pl/aktywnosc-mobilnosc/skutery-elektryczne/skuter-czterokolowy-12-km-h-ceres-4.html. Złożyliśmy się z całą rodziną, więc tragedii ekonomicznej nie było. Mój tata mieszka obecnie na wsi, dom oddalony około 10 km od najbliższego sklepu, więc skuter używany bardzo często. Wszyscy wiedzą, jakie tata ma problemy. Testowałem skuter w trudniejszych warunkach to faktycznie się sprawdza. Fotel możesz trochę dalej wysunąć, więc dodatkowe rzeczy się mieszczą podczas transportu. Koszyk pojemny, stabilna konstrukcja. W tej cenie nie sądzę, abyś coś lepszego znalazł. Nie musieliśmy ubezpieczać, czy robić uprawnień dodatkowych. Wsiadasz i śmigasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skontaktuj się z http://prohealth.pl. Zamawiałem u nich skutery elektryczne tacie i mamie pod różne potrzeby. Od dwóch lat zero problemów serwisowych. Bardzo dobre odpowiedzi na maila przed zakupem pojazdu. Karty techniczne od ręki. Starają się faktycznie pomóc człowiekowi. Wyjaśniają, czy w danych warunkach skuter elektryczny się sprawdzi. Jestem bardzo zadowolony, że na nich trafiłem. Wcześniej nawet o takich pojazdach nie miałem pojęcia. Dopiero życie wymusiło zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastianoo
Generalnie wybór konkretnego modelu skutera to kwestia głęboko indywidualna, a sam wybór często zależy od wielu czynników. Jedni cenią sobie szybkość, a inni wygodę czy stylowy, fajny design. Sam się teraz zastanawiam nad tym jaki wybrać i jedyne co wiem, że z pewnością będzie to skuter o pojemności 125. Mam już kilka na oku, ale póki co spodobał mi się ze strony https://barton-motors.pl skuter, który nazywa się B-Max. Dobre wrażenie zrobił na mnie nie tylko stan techniczny, ale również ciekawy czarno-brązowy design. Co o nim sądzicie? Wart ten sprzęt tych pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrajek

Na pierwszy skuter najlepiej jakbyś kupił sobie coś niedrogiego, ale przy tym mało awaryjnego i zapewniającego komfort w czasie jazdy. Za około 3tyś złotych od Bartona możesz sobie sprawić dosyć ciekawy skuterek. Konkretnie model Galactic czarno-niebieski. Śmigam sobie takim i jestem zadowolony. Chociaż teraz sprawdziłem sobie dokładniej b-maxa o którym piszesz i też bardzo mi się spodobał, szkoda, że się teraz nie mogę w czasie cofnać bo bym kupił właśnie ten model. No ale nic mam nadzieje, ze zarowno jak i tobie tak i mi moj galactic bedzie dobrze sluzyl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×