Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalaa:

Macie drogie okulary słoneczne ???

Polecane posty

Gość Natalaa:

Warto kupić takie okulary? Typu Dior,Chanel,Gucci? Czy naprawdę są lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam w zeszłym roku Dolce&G za hooj pieniędzy, siadłam na nie i poszły, myślałam że się popłaczę, później kupiłam sobie u optyka za 250 i były o niebo lepsze od tych oryginalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odpowiedź na twoje pytanie, nie nie warto bo płacisz 600zł, za znaczek firmy, najlepsze u optyka, i jak je zniszczysz nie będzie takiego żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaa:
Antonina dzięki za wypowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq22
a na targu mozna kupic za 10zl i jest tez ok. wiec po co przeplacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy kupić dobre okulary u optyka. Patrz na to czy mają filtry a nie znaczek. Chyba, ze cena bedzie Tobie odpowiadała. Okulary np. Solano można miec juz za ok. 200 zł i są dobre, mają sporo fajnych modeli. Te DIOR, Ralph Laurem itd to takie same plastiki, jak inne. Liczy sie filtr i dopasowanie do twarzy, a nie znaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to takie za 200zl to sa tanie
i nie zal jak sie rozwala? Matko, to ile Wy zarabiacie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonikaaaa
Dolce Gabbana ale są jednocześnie optyczne, więc kosztowały 1500 pln, ale są świetne, nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe, ale wiocha nałożyć
okulary z tymi smiesznymi, dennymi literkami D&G :D Kicz, wiocha i bezguście, niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 zł to nie jest drogo. Pytanie było o okulary DIOR czy DG, takie kosztują u nas koło 1200-2.000. Warto czasem popatrzeć na wolnocłówkach bo są tam przeceny i wyprzedaże. Dzisiaj niestety w dobie podróbek zalewających nas z Turcji i Chin, tylko sam właściciel wie czy okulary które ma na nosie są oryginalne. Dla otoczenia jest to bez różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkvgjhjgvhjk
ja kupilam u optyka za 290 i mam 3 w 1 korygujace, przeciwsloneczne i na komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaa:
jak to 200 zł??? ja to na rumuńskim pchlim targu antyków kupiłam za 30 zł okulary diora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaa:
Nie podobają mi się modele z wielkim napisem Dior czy Chanel. Są modele delikatne,które mają maleńkie oznaczenia (np model Chanel z perełką) i jeśli ktoś nie jest znawcą to nawet nie będzie wiedział,że to Chanelki. Nie zamierzam paradować w takich okularach tylko po to,żeby wszyscy widzieli,że to Chanel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam kiedyś markowe
i drogie okulary. Jak na nich przez przypadek usiadłam, to zgniootły się dokładnie tak samo, jak te kupowane w bramie za 20 zeta :D Raz na zawsze wyleczyłam się. Nooo...chyba że będę keidyś obrzydliwie bogata, to wówczas będzie to bez znaczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kiedyś markowe ---> dla niektórych liczy się tylko oprawka, ale mysle, ze coraz wiecej ludzi zaczyna przkonywać się do skuteczności filtrów. W okularach od optyka nie mrużysz oczu, najważniejsze alby były dość ciemne i zakrywaly tak by swiatlo sloneczne sie nie dostało nad oczy i po bokach. Jesli nawet nie mrużysz oczu w okularach z rynku to jeszcze gorzej dla oka bo wiecej promieni wpada do źrenicy. Poza tym dobre okulary z filtrem zapobiegają również zmarszczkom - tym mimicznym od mrużenia i tym spowodowoanym promieniowaniem UV. Moim zdaniem warto mieć okulary od optyka z filtrami UV. Czy to beda markowe od Diora czy zwykłe Solano, Carrera to juz inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hyzio 908
Ja kupowałem swoje na stronie www.Sklep.Optilus.pl i jestem bardzo zadowolony,mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam drogie, ale dlatego ze
dostalam w prezencie, sa markowe. Kosztuja ok. 8-10 000. Podobno markowe okulary maja specjalne szkla - w normalnych patrzac w slonce mimo przyciemnionych szybek uszkadzasz wzrok bo nie chronia przed UV, drogie tak. Drogie maja ladniejszy design... ...ale ja nie widze specjalnej roznicy :( p.s. chcialam je sprzedac, ale nikogo i tak stac nie bylo, wiec nosze... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dezmond 456
Ciężko mi powiedzieć,czy są one drogie,ale napewno bardzo dobre. Długo szukałem,az wreszcie znalazłem w sklepie www.MrOptic.pl i jestem naprawdę zadowolony. Mają atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinaaaa, czo robisz?
qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq22 a na targu mozna kupic za 10zl i jest tez ok. wiec po co przeplacac :D nawet nie wiesz jak sie mylisz - tylko niszczysz oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z wysuszonym serem
Okulary, buty i torebki mam zawsze oryginalne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hstfhfdj
ja noszę tylko Silhouette - tytanowe, z polaryzowanymi szkłami. Są cudowne, można całkiem zapomnieć, że ma się okulary, takie są lekkie (8-9 gramów!!!) i tak dobrze dopasowują się do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena75X
Jeżeli chcesz mieć drogie okulary i zapłacić za znaną markę to watro je kupić. Jednak dobre okulary wcale nie muszą być aż tak drogie, na stronie http://okulary.soczewkomania.pl można nabyć mniej znane marki, które wcale nie odbiegają jakością. Okulary powinny posiadać odpowiedni filtr UV oraz polaryzację i to jest w sumie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam za ok. 800zł, to chyba drogie? Nie wiem czy warto :P Dostałam w prezencie... mają dobre filtry, ale coś mi się zdaje, że za 200zł znajdziesz już takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem wierna ray banim, mam 6 modeli, srednio okolo 800 zl w butikach, nie tak drogo,a naprawde sa dobre i porzadnie zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostalam w prezencie, ray bany z polaryzacja sa swietne!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje kupilam u optyka za niecale 400 zeta ale sa rewelacyjne dla oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogie okulary są lpsze bo chronią oczy przed promieniami UV dlatego lepiej zainwestować w dobre okulary... nie muszą to być Diora, Chanel czy D&G najlepiej kupić w jakimś sklepie optycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×