Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znudzona wieczorem

Macie jakies fajne blogi do poczytania??????

Polecane posty

Gość znudzona wieczorem

Zarzuccie mi jakiegos fajnego blogaska zebym mogla zamordowac troche czasu :D :D :D pamietacie takiego bloga o czatach jak faceci podrywaja laski??? Slyszalam ze jakis koles zrobil takiego ale odwrotnie :D jak laski podrywaja facetow ale nie moglam znalezc!!! z gory dziekuje i pordrawiam wszystkie laseczkiiiii :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiecostammm
Jeżeli ktoś nie ma anime do pooglądania to oglądajcie mojego bloga codziennie dodawane nowe anime która można oglądać ( PS. Prosze o komentarze) http://animeshnn.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka89.
moje ulubione: freakshowproject na blogspocie mishon ma 28 lat a wyglada jak 17 latka, czytajcie i uczcie sie jak dbac o siebie a nie robic z siebie starej kukły wychodzonej w tak młodym wieku chustka.blogspot.com- bardzo wazny blog, blog o chorobie i umieraniu, o tym co jest najwazniejsze, o wrazliwosci i pieknie zycia, duzo madrosci, inteligencji, poczucia humoru, polecam bardzo kominek- przejadl sie i zepsul ale jak nie znacie to polecam, bo robi fajne wrazenie na poczatku i w srodku tez :P chatamagoda- o zyciu w biesach, piekne zdjecia, mozna sie zakochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrowalówka
tomasz brzydkiego masz siusiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrowalówka
no kamila jest zajebista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zew ryczacej gesi
bibuła .com niezależna.pl niepoprawni.pl blogmedia24.pl wolnapolska.pl wpolityce.pl nowyekran.pl solidarni2010.pl ojczyzna.pl gazeta polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrowalówka
tomasz teraz jak pada snieg to moszną mozesz zakryć sobie ten pusty łep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka_we
a ja poszukuję bloga o perypetiach z wychowywaniem dzieci, co by się trochę podbudować mam nadzieję ;) do tej pory czytałam tylko taki bardziej poradnik o noszeniu w chuście http://nosidelkaergonomiczne.pl/eco-ambasadorzy,anna_i_helenka.html jak coś ktoś ma ciekawego to poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja czytam "Rozterki Matyldy" na matyldoworozterkowo.blogspot.com. Jest sex, uczucie, przyjaźń, dużo humoru, fajnie się czyta. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiheueh
mi się nie chce czytać więc co jakiś czas po prostu oglądam filmy z laptopami http://video.laptopyranking.pl/ ale to nie modowe, więc co kto lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miro1994
Blog mlodego chlopaka o dazeniu do spelnienia wlasnych marzen: rok2014. blogspot. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogogot
Pisany lekkim piórem, z humorem i dystansem do siebie, ale i jak trzeba na poważnie i konkretnie. Na tematy babskie i ogólne, ciekawe obserwacje o ludziach. www.kroliczekdoswiadczalny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptrycja245
www.wartobycmezem.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka x
Ja z racji iż uwielbiam gotować i do tego gotować zdrowo polecam od siebie blog www.zdrowozercy.pl Na prawdę można znaleźć duuużo fajnych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten lubię gomuummygo. blogspot. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×