Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studzia

macie tak ze sprawdzacie wszystko kilka razy ?

Polecane posty

ja juz nie mogę z tym zyc :( ciągle sprawdzam wszystko czy aby na pewno jest ok. Na przykład zaglądam ciągle do torebki czy niczego nie zgubiłam, nawet jak się nie ruszam nigdzie to i tak sprawdzam z pięc razy na godzinę. Przed zamówieniem, wysłaniem czegokolwiek sprawdzam dziesiatki razy czy wszystko jest dobrze wpisane. Najgorzej jak mam zrobić przelew. Wtedy spędzam na sprawdzaniu mnóstwo czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. W polsce mam dwa mieszkania i wielki dom i tera rezyduje w wielkim domu i leze w lozku a ja ciagle sram ze drzwi nie zamknalem od magazynu i wejsciowych.... :/ przed chwila bylem sprawdzic****ewnie pojde jeszcze raz jeszcze, bo jestem niespokojny. Boje sie ze sie ktis wlamie i mi kose wbije w cialo podczas snu albo zg****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchenke elektryczna mam sprawdzalem 4 razy czy jest wszystko na zero a ja ciagle mysle ze jest wlaczona :/. Paranoja kvrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAMYSŁÓW TO MIASTO POWIATOWE w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ONA jest znany z browaru Namysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×