Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Macie w domu jakies kasety magnetofonowe?

Polecane posty

Gość gość
Mam z 500 kaset z samym metalem albj wiecej dwa wielkie pudla kaset

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj walkman <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrzuciłam ostatnio wszystkie stare kasety,mam tylko płyty.Te kasety należały kiedyś do rodziców,ale kazali wywalić.:-(Wiecie co tam było?Bryan Adams,Scorpions,Quinn,Lady Pank,Perfect,Combi,Edyta Bartosiewicz i pełno jakichś składanek.Mają jeszcze stare płyty ,ale tego nie wywalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ponad 1000 kaset, począwszy od przegrywanych, przez piraty z RC, MG, TACTu, Taktu, Elbo, Barona (oficjalne z Barona też mam), po dema z kserowanymi w kładkami, na oficjalnych wydawnictwach kończąc.:classic_cool: "Wyrzuciłam ostatnio wszystkie stare kasety" Było sprzedać. Są jeszcze kolekcjonerzy kaset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanGag
oprócz 'kasetowców' z opcją odtwarzania i nagrywania TRZYMAM bardzo dobrym stanie magnetofon szpulowy z dwoma prędkościami zapisu i odtwarzania , mam kilka kilometrów zapisanych muzyką szpul magnetofonowych , nadal można te 'taśmy' odtworzyć ale wiem, 100 procent tego co mam zapisane na taśmach już dawno temu zostało wydane na płytach CD AUDIO Na taśmach warto TRZYMAĆ zapisy ze spotkań rodzinnych, ze ślubu lub z komunii albo rozmowy dzieci i teraz pokazać dzieciom po latach te rozmowy , to już są nagrania archiwalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę magnetofonu szpulowego. Te taśmy to rarytas. Ja gdzieś mam kasetę magnetofonową sprzed 30 lat, na której jest nagrane, jak byłem mały i mówiłem, jak się nazywam itp. Swoją drogą, kojarzy ktoś obecnie mało znany nośnik, jakim jest kaseta ośmiościeżkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×