Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość filozofkapoczątkująca

mądrość i głypota

Polecane posty

Gość filozofkapoczątkująca

czy jesteście mądrzy czy głupi w życiu? i jaki wam wyszedł wynik - szczere odp. proszę:) [cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofkapoczątkująca
bo ja jestem glupia jak kura ps. kooooooo kokokoko kooooooooooo kokokoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofkapoczątkująca
miało być GLUPOTA oczywiście. powoli zaminiema się w szwedzkiego kucharza. ostatnio obczaiłam o co biega w kawale o...musie czekoladowym - tam gdzie smaruje reniferowi nos czekoladą. po gapieniu się na ten skecz chyba 10 raz zajarzyłam, że moose= noose(źle zrozumiał), a noose to od nose i stąd ten nos renifera. nigdy nie słyszałam żadnego Szweda po angielsku. czy oni naprawdę tak mówią jak w tym Muppet Show? może ktoś wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofkapoczątkująca
slyszalam za to mlaskanie bengaldzkich bydlokradow galopujacych na zlamanie karku do KFC :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofkapoczątkująca
no dobra - jeszcze jeden wpis. ostatnio dużo piszę na pewnym forum (udzielam się) i ostatnio pewna Wietnamka mnie wnerwiła, ale to na maksa. Napisałam, że youtube to świetny wynalazek, a ona - bo była dyskusja o czystości w pewnych krajach, ze jak pojedzie do Wietnamu znowu to nagra ludzi srających tam na chodniki i wpakuje to w youtube. No wiecie co - co za żenada. w ogóle w ramach całej dyskusji całość zabrzamiała jakby sama poszła i w tym Wietnami na ten chodnik za przeproszeniem...narobiła. I ja jej napisałam, że 1. po pierwsze - mandat czy klegium 2. łopata i proszę sprzątnąć 3. jak nie to biorę to gówno na łopatę ja, spisuję jej dane i wysyłam do burmistrza jej miasta czy dyrektora jej zakładu w pracy z informacją, że USA udziela schrobienia ludziom, którzy nie wiedzą nawet do czego służy TOALETA!!! ale ona jest tak durna, że chyba nawet nie zajarzyła o co mi chodziło. i wszyscy tam zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×