Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milamiłka

Majówka 2015. Gdzie?

Polecane posty

Gość milamiłka

Macie pomysły na wyjazd z dzieciakami? Wiek 6 i 8,5. Gdzie się wybieracie? Ja totalnie nie mam pomysłu a za chwilę nigdzie nie będzie już miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kujawy! A dokładniej legendarna stolica Polski, Kruszwica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamiłka
Masz jakieś sprawdzone miejsce? Jakie atrakcje dla dzieciaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertina
Blisko Warszawy nad Zegrzem jest Hotel Warszawianka. Mają tam Kiddos dla dzieci, aquapark itp. Sprawdź sobie na stronie. Świetne miejsce... Dzieciaki były tak pochłonięte zabawą, że mogłam spokojnie zaliczyć kilka zabiegów w spa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamiłka
Duży ten hotel . . . ale ten Kiddos wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetciaa
okolice łodzi, na uboczu znajduje się hotel http://campoverde.pl. głowną atrakcją jest nauka jazdy konnej (obok znajduję się stadnina koni) , przejażdzki rowerowe i spacery po parku krajobrazowym wzniesien łódzkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misstral
Ja zabieram dzieciaki brata w podobnym wieku na rejs do Chorwacji. W zeszłym roku płynęliśmy z globturistem w tym roku chcemy wypróbować ofertę tropical sailing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milamiłka, wybrałaś już coś? Misstral, my też planujemy rejs jachtem w Chorwacji. Oglądam oferty na stronie http://tanierejsy.pl/pl/chorwacja.html Rejs rodzinny ma Corba, Tropical Sailing i Zeglowanie. Zeglowanie nie ma dojazdu, a my chcemy pojechać wygodnie autokarem. Także zastanawiam się między dwoma pierwszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamiłka
Rejs super, ale nie na majowy weekend, no co Wy? Macie tyle urlopu? Jesteśmy z Warszawy, więc ten Hotel Warszawianka kusi. Sporo atrakcji dla dzieci i dla dorosłych, tzn. dla mnie spa ;). Ale szukam jeszcze na Roztoczu. Jak wybiorę dam znać. Chcę już coś zabookować najpóźniej w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do moich domków ,miejscowość nieduża ale bardzo atrakcyjna. konkretnie znajdujemy się w górach .mianowicie w beskidzie andrychowskim, w miejscowości Międzybrodzie żywieckie w powiecie Żywieckim w odległości 10 km od centrum Żywca 30 km od Bielska-białej 60 km od Krakowa i 30 km od Oswięcima Nasz ośrodek położony jest w centrum Międzybrodzia na asflatowej drodze prowadzącej na szczyt "Żar" można spotkać się z niecodziennym zjawiskiem przedmioty na pewnym odcinku tej drogi same toczą się pod górę Na samej górze jest tor saneczkowy , Słynna w całej polsce góska szkoła szybowcowa itp nieopodal naszego ośrodka płynie górski potok "ispenica" , który wpada do przepływającej przez miejscowosć rzeki "soły" w Międzybrodziu jest także jezioro międzybrodzkie sztucznie utworzone poprzez spietrzanie wód na rzece sole z piaszczystą plażą wypożyczamy sprzęt wodny itp . w skład samego ośrodka wchodzi 21 domków murowanych całorocznych duży parking plac zabaw dal dzieci miejsca na grilla i ognisko budynek główny składający się ze świetlicy i recepcji w każdym domku na piętrze jest sypialnia 3 lub 4 osobowa na parterze pokój goscinny radio tv zestaw wypoczynkowy kuchnia kuchenka elektryczna , czajnik elektryczny , naczynia , kieliszki szkalnki , zestaw garnków , elektryczny ogrzewacz wody , łazienka natrysk wc umywalka niskie ceny ograniczona ilośc miejsc zapraszam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w oddalonej o 5 km porąbce można zwiedzać elektrownie szczytowo pompową porąbka-żar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamiłka
Co fajniejsze miejsce znajdę to już brak miejsc :( no co za los . . . myślałam o agroturystyce, ale chyba skończy się na większym hotelu. Tu miejsca są dostępne. A może Kazimierz Dolny? Okolice? Ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę, że wszystko już zarezerwowane na Roztoczu. Tam nie ma wielu turystów i zawsze można jechać nawet w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moimi dzieciakami w majówkę zawsze wyjeżdżam w góry, najchętniej do Zakopanego do tej willi www.excelsior.com.pl. Uwielbiają to miejsce. W tym roku również tam się wybieramy na ten długi weekend. To idealne miejsce, aby rodzice mogli wypocząć, a dzieci miały rozrywkę. Mają dwa bardzo komfortowe apartamenty czteroosobowe w sam raz dla rodziny. Moje dzieci zawsze zajadają się przepysznymi słodkościami z tamtejszej kawiarni, w której jest też specjalny kącik dla dzieci. Willa położona jest blisko szlaków turystycznych Tatrzańskiego Parku Narodowego. Niezła frajda dla całej rodziny. Może też się tam wybierzecie? Prawdopodobnie są jeszcze wolne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtym roku byliśmy w http://www.chotynia.pl/ i stwierdziliśmy, że koniecznie trzeba to powtórzyć. :) Także w tym roku też na pewno się wybierzemy, już oboje tylko czekamy na tę majówkę... Strasznie nam się podobało, oboje jesteśmy koneserami doskonałego wina, także dla nas taki wypad to super frajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy chyba od tego co Twoje dzieci lubią robić. Moje na przykłąd uwielbiają zwierzęta, starsza córka szczególnie konie, więc postanowiliśmy w tym roku jechać do ośrodka jeździeckiego na Mazurach (http://www.ekwador-robson.pl/), żeby mogła się oswoić z nimi. Może po powrocie zapiszę ją gdzieś w Warszawie do szkółki jeździeckiej jak się jej spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatalkaKaza
Ja w zeszłym roku na majówce byłam nad jeziorem tutaj: http://sielpia.domki.w.interia.pl Dla dziec***ark linowy, rowerki wodne i kajaki, nauka jazdy konnej, wesołe miasteczko. Dla rodzin z dziećmi według mnie fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno szukałam dobrego i taniego (choć wiem, że to rzadko idzie w parze ;) noclegu w miejscowości Zakopane, Znalazłam fajną stronkę http://otonoc.pl/noclegi-zakopane z zaskakująco dużą ilością noclegów w Polsce i fajną usługą - lokalizacja najbliższego noclegu w miejscowości. Takie coś widziałam tylko na booking ale booking znowu ma dużo mniej hoteli niż ta http://otonoc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na majówkę wybieramy się w Beskidy do ośrodka www.hotelodys.pl Wiemy,że z powodzeniem organizują obozy młodzieżowe (wysyłaliśmy tam naszych synów i wrócili bardzo zadowoleni),więc teraz mamy nadzieję na równie świetną integrację i zabawę,tym razem w rodzinnym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dziećmi proponuję Wrocław i koniecznie Zoo odwiedzić :) Jest sporo atrakcji dla najmłodszych, nocleg proponuję już zarezerwować przez bookapart.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.podjesionem.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wyjeżdżam w tym roku, ale i tak ciesze się bo wreszcie będę miala czas żeby zajac się ogrodem. Kupilam już nawozy z firmy Krex i w weekend majowy biore się do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonnnka
My wraz z całą rodziną już dawno mamy zaklepane miejsce w http://www.stanicazgon.pl/oferta/ - byliśmy tam rok temu i super wypoczywaliśmy. Okolica piękna, woda jest, świeże powietrze jest. Nic innego nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×