Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Małe piersi

Polecane posty

Gość gość

Noszę miseczkę A. Mężczyźni, czy wam na prawde zależy tak na cyckach? Nic na to nie poradzę, że natura hojnie mnie nie obdarzyła. Płaska kompletnie, nie jestem. Mam po prostu małe piersi. Czy jestem przegrana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miało być "ch*ujnie" tylko H O J N I E :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nikomu nie przeszkadza'kazdy niech ma takie jakie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe piersi mogą być fajne. mnie się np. nie podobają wielkie cyce, a taki sportowy, nieduży cycek jest ok. zresztą jak dziewczyna jest fajna to się wybacza szczegóły;)wszak nikt nie jest doskonały. przecież wy też byście wybaczyły facetowi brzuch od piwa, albo niedużą fujarkę:D gdyby wam się podobał jako całość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pravik, nie obchodzi mnie twoje zdanie, lepiej pochwal się ile masz cm w gaciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
mi nie zależy . Przyznam nawet , że wole mniejsze od większych Chociaz jesli są duże to też mogą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
dla mnie najwazniejszy jest jednak tyłek .. Wolałbym dziewczyne z fajnym tyłkiem i biustem AA niz z dużym biustem , ale przecietnymi posladkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo pospolite 137: Tak mam taki tyłeczek, myślę że nawet jeszcze bardziej wyćwiczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Mnie nie interesują bardziej wyćwiczone . Mnie interesują takie jak na zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
skąd mam wiedzieć jaki masz bez zdjęcia .. Ale uwierz mi : sa faceci którzy wolą małe piersi od dużych Dla mnie wielkosc biustu nie jest istotna , ale za to zwracam bardzo uwagę na kształt pośladków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ten debil rock & roll sie mądraluje :o jezuu jak ja nie znosze tego typa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwkość
A ja uwielbiam małe cycki:) Gdzieś kiedyś wyczytałem, że dziewczyna z małymi piersiami, to inwestycja w przyszłość. Bo z dużymi kiedyś będą miały pępek między nimi, a małe nadal będą fajne i jędrne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnawołga
Jeśli o mnie chodzi, to ja na przyklad uwielbiam małe cycki, więc istnieją miłośnicy, a jeśli nie poznajesz takich facetów, to może po prostu np: nosisz push-up'y albo popełniasz jakiś inny błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko prawda sie należy
powiem tyle, każdy facet zwraca na co innego uwage. Nie powiem że wielu, szczególnie młodych, najpierw zauważa wygląd, ale to jest tylko tz pierwsze 5 minut, bo potem poznaje się osobe i dochodzą inne cechy, i ich plusy lub minusy. To media i reklamy mieszają wam dziewczyną w mózgach że cyc ma być taki czy siaki, że niby faceci chcą to czy tamto, a realia są że faceci warci zachodu nie robią pod tym wzlędem decyzji czy daną kobiete warto poznać/zaczepić/itp, więc rozmiar biustu jest w 99% dla większości nie istotny, i nie powinno to być źródłem kompleksów dla miłej autorki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnawołga
Zgadzam się, na wygląd zwraca się uwagę głównie na początku, ale to nie zmienia faktu, że na pewno zwróciłbym uwagę na bardzo małe piersi, bo bardzo mi się takie podobają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×