Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Małe upominki dla faceta, burza mózgów!!

Polecane posty

Gość gość

Ma urodziny. Jesteśmy już tyle lat razem, że wszystko mamy, nie potrzebujemy żadnych konkretnych rzeczy. Ale chciałabym mu dać kilka mniejszych, fajnych, może śmiesznych upominków ;) Bo głównego, dużego prezentu jako takiego nie będę mieć :) Pomysły?? Na razie kupiłam mu fajny album piłkarski, kila paczek fajnych, droższych orzechów, bo uwielbia ale z racji ceny nie kupuje ich często. Może cos podpowiecie? :P Nie pali, lubi pić :classic_cool:, lubi biegać.. Hmmmmmm..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bokserki z zabawnym nadrukiem. Może jakieś wspólne zdjęcie? Może jak lubi biegać to obciazniki na kostki lub nowe słuchawki żeby sobie mógł słuchać muzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zrobić mu jakiś mały torcik ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubi pić to tort z piwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torcik robię :) Obciążniki na kostki??? Nawet nie słyszałam o czymś takim, już badam sprawę! Dzięki ogromneee! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepie sportowym duzo zapłacisz za nie, ale często są w biedronce chyba za 15 zł; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam kiedyś swojemu prezent : wypakowałam wszystko z lodówki, dosłownie wszystko (akurat dużo tego nie było bo poprzednie dni specjalnie sugerowałam jeść na mieście i nie robić większych zakupów) do takiej małej turystycznej chłodziarki i lodówkę napełniłam butelkami piwa. Po brzegi, jak w reklamie heinekena. Rano jak się obudził i podreptał do lodówki był zaskoczony. Chyba radość była szczera, bo śmiał się, robił zdjęcia i publikował na fb, chwalił się kumplom jak go zaskoczyła jego kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietny pomysł z tą lodówka! Wypróbuję w listopadzie gdy mój będzie miał urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:48 Gorzej, jak ktoś ma lodówkę 2-metrową :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie warto kupić coś co przyda się w kuchni, bo to tam spędzamy najwięcej czasu. Ja swojego czasu na parapetówke kupiłam przyjaciółce: http://www.cinnibird.pl/cinnibird-white.html mojemu męzowi sie tez spodobalo i zachcilo mu ie miec takei coś w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Podzielę się z wami moim pomysłem na urodziny dla ukochanego. Pomyślałam, że chcę aby ten dzień był dla niego wyjątkowy i nie zapomniany. Moje przyjecie chce zacząć około 16lub 17. Ja zaplanowałam to w hotelu, wy możecie w domu. W recepcji hotelowej chce zostawić dla niego liscik że wstępną zapowiedzią tego co do dzisiaj czeka. Kiedy wejdzie do pokoju będę ubrana w białą bieliznę i męską białą koszulę. Przywitam go lampka szampana z truskawka i tortem oraz prezentem- tu prezent materialny jest najmniej ważny;). Keden bedziw normalny , a dtugi to pudelko w ktorym będą znajdowaly sie rozne fajne gadżety typu : kajdanki, piurko do laskotania, lubrykat itp. Kiedy napijemy się i zjemy kawałek torta zacznę karmić go truskawkami i dalej same wiecie. ;) Po jakimś czasie każe odczytać mu krótki list, które wcześniej przygotowałam. 1. Będzie zapowiedzią striptiz 2. Masaż z użyciem olejkow I kostki lodu, które doprowadzą to do czerwoności 3. To będzie gra w kostkę i całowanie różnych części ciała tak , aż na malowaniu się nie skonczy:-) Mam jeszcze jeden pomysl Ale jeszcze nie do końca dopracowany. Całość musi oczywiście mieć swój urok czuli świece, perfumy , sexi bielizna i inne sprawy. Miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać pomysłów jest wiele :) Mój np uwielbia kawę - cieszy się jak dziecko jak może spróbować nowego gatunku kawy. Ale wiadomo kawy mu ciągle kupować nie będę. Teraz zastanawiam się nad tym by kupić mu ten zaparzacz https://caffegaleria.pl/kategoria-produktu/zaparzacze-i-ekspresy/zaparzacze-do-kawy/drippery/. W domu mamy ekspres ale ostatnio narzekał, że w pracy coś mu się przydało :) Ja staram się wyłapywać takie rzeczy w codziennych rozmowach - notuję a potem nie mam problemów z prezentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena878
Ja rok temu na urodziny kupiłam mojemu mężowi ekspres do kawy z https://maxresmar.pl/pol_m_AGD-wolnostojace-152.html Uwielbia kawę, był bardzo zadowolony. Do teraz działa nam bez zarzutu. Nie wiem, czy to dobrze ale od kiedy go mamy to i ja stałam się fanką kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×